Jump to content

[GRAFIKA]WebDesign


Kuba

Recommended Posts

Ahoj chci vám představit můj design. Nebudu vám říkat že je to moje první práce protože to není pravda .. Akorát je to moje druhá práce co ukazuju na internetu .. U toho sem strávil nějaký čas ne jak před tím že jsem design dělal 20 minut i když to možná nejde poznat strávil sem na tom cca 3 hodiny práce ;) tam jak je to volné v headru vedle přihlášení je název webu který celý ten "prostor" zakryje ;)

{L_IMAGE}

Sem zvědavý na vaše komentáře a hodnoťte :v:

Link to comment
Share on other sites

Mně se to nelíbí.


  • [*:355r9rgr]Položky v menu jsou nevýrazné
    [*:355r9rgr]V menu není použit 'bezpečný' font
    [*:355r9rgr]Prostřední kontejner pro hlavní obsah se mi zdá moc úzký
    [*:355r9rgr]Pole pro vyhledávání je malé oproti ostatním prvkům
    [*:355r9rgr]Mně to nezaujalo :hehe:

Link to comment
Share on other sites

sry, ale je to vážně strašný! A všechno tak velký... to je věc na kterou si musíš dávat pozor taky jsem dělal všechno strašně velký, a fakt nemám tušení co si na tom dělal 3 hodiny... 2/10 za snahu...

Link to comment
Share on other sites

Teď nevím jestli je to myšleno ironicky, tedy, že si nad tím strávil cca 3 hodiny. Jestli je tomu opravdu tak, tak si marný případ. Promiň, ale jestli si tohle patlal 3 hodiny, tak na ty další "práce" už nebudou mít význam.

 

Je to strašně nepěkné. Všechno je "mega" hnusně, barevně zpracované, hnusný vodoznak (nevím proč si ho tam dával, takový "Design" ti nikdo neukradne/nezneužije).

Je to opravdu katastrofa se vším všudy.

Link to comment
Share on other sites

Teď nevím jestli je to myšleno ironicky, tedy, že si nad tím strávil cca 3 hodiny. Jestli je tomu opravdu tak, tak si marný případ. Promiň, ale jestli si tohle patlal 3 hodiny, tak na ty další "práce" už nebudou mít význam.

 

Je to strašně nepěkné. Všechno je "mega" hnusně, barevně zpracované, hnusný vodoznak (nevím proč si ho tam dával, takový "Design" ti nikdo neukradne/nezneužije).

Je to opravdu katastrofa se vším všudy.

Já nevím jestly sem na tom dělal 3 hodiny .. Furt sem odbíhal a když sem na tom dělal sem to pořád upravoval ;) Jiank to barevné menu se mi líbí

 

Jinak dík všem za hodnocení :v:

 

 

Wow :o nebudeš ho prodávat ? Měl bych o něj zájem.. moc se mi tam líbí i provedení toho vyhledávání. Použil bych ho pro můj gameportál.

...

Link to comment
Share on other sites

Nechápu proč se chováte jako dementi .. Kdyby ste napsali aspoň co tam je špatně co dobře co zlepšit atp .. Ne napište si tu nějaky blbosti co mi nepomůžou ani ...

Link to comment
Share on other sites

Nechápu proč se chováte jako dementi .. Kdyby ste napsali aspoň co tam je špatně co dobře co zlepšit atp .. Ne napište si tu nějaky blbosti co mi nepomůžou ani ...

 

Všechno máš špatně, nemáš chyby hledat, máš se učit se jim vyhýbat, to znamená že jdeš a lustruješ návody a učíš se a rozvíjíš svůj cit pro barvy... Takovou kravinu dělá každý, uplácá kravinu a hned jsem jí dá, jako já kdysi když jsem začínal...

Link to comment
Share on other sites

Kubo, rozhodne máš Obrovské panely To menu je hrozné..

Načo si tam daval vodotlač? :d to je zbytočné...

Dávam tak 2/10 za snahu :( jinak nic moc

 

nechci nic rikat ale tve(z poloviny tve :d) designy jsou zdaleka horsi nez kubovo ...

jinak k designu, je to dobre vymyslene ale dost si to zmastil v provedeni :(

Link to comment
Share on other sites

Když bůh stvořil Adama a Evu, nezapomněl jim přidat smysl pro kreativitu. Bohužel u tebe se po staletí gen zdegeneroval, až nakonec vyprchal. Ty jsi dílo boha, které se po nespočetném rozmnožování vychýlil z dráhy geniality a vytvořil tzv. rasu netalentovaných. Je mi to líto, ale patříš mezi ně.

 

Ovšem nejmenovaný profesor Ffredyk Von Dan Lan přišel na způsob, jak se tohoto zdegenerování, způsobené nekonečném mrdání svých babiček a dědů vymýtit. Říká, že je jen jediná šance: číst, číst, číst a číst tutoriály ke kreativitě, které opět probudí již zdegenerovaný gen a probudí se jeho kreativita.

 

Mě už nestačí nic jiného, než ti popřát do budoucna hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...