Jump to content

návrh Hodnotící systém.


Recommended Posts

Zdravím. Vím že to tu bylo už jednou. Bohužel, se to zamknulo, a vykašlalo se na to. Jedná se o systém like/dislike. Od té doby se to tu změnilo ...

 

Je to poměrně dobrý nápad, ušetřilo by se zbytečných jednoslovných odpovědí typu: "blbost"; "0/10"; "výborně!"; atp. Jde o rychlé sdílení souhlasu, nesouhlasu, pobavení atp. s ostatními.

 

Nejde o to že už je toho plný internet, hlavně facebook. Zkuste se nad tím zamyslet. Co vám na to vlastně vadí, že bude zde i tam ? Vyjádřete se.

 

Zároveň jsem přinesl jednoduchý návrh jak by to mohlo vypadat. Neřešte čí je to příspěvek, a proč.

Ty palečky jsou obrazně, samozřejmě by se nějaký grafik mohl postarat o kvalitnější.

 

http://mxco.vacau.com/likesys.png.

 

Poté, co by se na jeden z palců jenom najelo myší, objevila by se tabulka s počtem liků/disliků, a také ti co dali palce nahoru/dolů.

 

http://mxco.vacau.com/likesys2.png

 

Vyjádřete se prosím na úrovni.

Link to comment
Share on other sites

A kdo ti to bude kodit? :d :D

 

+ pozici těch obrázku atd sis vybral na prd ... když už tak hned vedle citovat atd ... A chce to graficky upravit ty ikony je to hruza :) Btw to si rovnou mužete udělat fb :d :D

Link to comment
Share on other sites

A kdo ti to bude kodit? :d :D

 

+ pozici těch obrázku atd sis vybral na prd ... když už tak hned vedle citovat atd ... A chce to graficky upravit ty ikony je to hruza :) Btw to si rovnou mužete udělat fb :d :D

 

Pozice, to už je to nejmenší. Graficky taktéž.

No kodit, kdyby se to chytlo, určitě by se někdo našel, třeba je tady někdo na úrovni.

Link to comment
Share on other sites

Já myslím že je to celkem zbytečné, každý tu má právo na svůj názor a ten tu taky propaguje.

 

Jako jo, má právo, ať si napíše rozsáhlý text. Ale jako názor svůj neberu jednoslovnou odpověď. Dalo by se ušetřit ...

Link to comment
Share on other sites

mxco[":3mfjm6uy]
Já myslím že je to celkem zbytečné, každý tu má právo na svůj názor a ten tu taky propaguje.

 

Jako jo, má právo, ať si napíše rozsáhlý text. Ale jako názor svůj neberu jednoslovnou odpověď. Dalo by se ušetřit ...

 

No mě to přijde jako opičit se po FB.

Link to comment
Share on other sites

A kdo ti to bude kodit? :d :D

 

+ pozici těch obrázku atd sis vybral na prd ... když už tak hned vedle citovat atd ... A chce to graficky upravit ty ikony je to hruza :) Btw to si rovnou mužete udělat fb :d :D

 

Neni těžký to nakodit :d ...

 

Jen mě to příde jako blbost spam je povolenej xD

Link to comment
Share on other sites

mxco[":w3pcphlc]
Já myslím že je to celkem zbytečné, každý tu má právo na svůj názor a ten tu taky propaguje.

 

Jako jo, má právo, ať si napíše rozsáhlý text. Ale jako názor svůj neberu jednoslovnou odpověď. Dalo by se ušetřit ...

 

No mě to přijde jako opičit se po FB.

To není vůbec pravda :) na některých fórech je tato funkce zcela běžná :) btw: tady není třeba nic kódit, ne? stačí najít vhodný plugin a rozchodit ho? :)

Link to comment
Share on other sites

proč šetřit blbými odpovědi když je spam povolenej :d jde o statistiku příspěvků navíc by to zabíralo jen místo, takže za mě dislike :d

LOL, mně nezáleží na počtu příspěvků. Mně záleží na tom, aby to tu jelo :)

Ale nápad je to podobný, který jsem měl.. ale stávající systémy jsou zabugované a kdo na míru vytvoří zdarma? :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Za nějakou pěknou hodnost bych se na to podíval ;)

 

Jenom proto, že uděláš píčovinu, co by tu zvládl kde kdo, chceš speciální hodnost? Jsi asi spadl na hlavu ne..

Link to comment
Share on other sites

Za nějakou pěknou hodnost bych se na to podíval ;)

 

Jenom proto, že uděláš píčovinu, co by tu zvládl kde kdo, chceš speciální hodnost? Jsi asi spadl na hlavu ne..

Třeba chce hodnost banned ;):d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
proč šetřit blbými odpovědi když je spam povolenej :d jde o statistiku příspěvků navíc by to zabíralo jen místo, takže za mě dislike :d

LOL, mně nezáleží na počtu příspěvků. Mně záleží na tom, aby to tu jelo :)

Ale nápad je to podobný, který jsem měl.. ale stávající systémy jsou zabugované a kdo na míru vytvoří zdarma? :)))

Co je ta tom zabugovaneho ten co jsem ti ukazoval já fungoval bezchybně

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...