Jump to content

Myslíte že je to Dobrý PC?


iFailGamer

Recommended Posts

Zdravíčko, Chcem si na vianoce kúpiť nový PC..

už nejaký, ktorý vydrží tak 5-6 rokov...Ale hlavne aby sa dalo nanom hrať..

Myslíte že je to správna volba?

http://www.alza.sk/hp-pavilion-elite-hpe-h8-1000cs-d241696.htm

Já si myslím že je vcelku v pohode :) Ale radčej si nechám poradiť od Odborníkov :)

Link to comment
Share on other sites

Za menší cenu ti složím lepší (nakoupíme komponenty, složíme - i s legálním windowsem nainstalujeme, jestli chceš). Jen jediný problém doprava - ta bude cca 400kč, ale i to je méně, než kolik bys ušetřil :) kdyžtak se mi ozvi. Hned zítra bychom koupili součástky a v průběhu týdne poslali na tvoji adresu :)

Link to comment
Share on other sites

Adam: Neviem,Nepočul som že by sa prehrieval, ale môže byť.

 

in7ive: odkial? daj poprípade link :d

 

ten môj PC nenájdeš nikde ;) ale môžem ty napísať konfiguráciu :

 

AMD Phenom II X6 1045T 2.7GHz

nVidia GeForce GTX 275 (pôvodne GeForce GT 440)

Zakl. FOXCONN (neviem presne)

2x1TB disky

Windows 7 HP 64Bit

čierna skrinka, vpredu vstupy na sluchadka a mikrofon + 2x vpredu USB 2.0

Link to comment
Share on other sites

AMD je hnus

 

a to zas prečo ? :d

Šestnáctijádrový AMD s větší frekvencí procesoru má menší výkon jak intel core i7 za nižší cenu. Prostě intel amd převálcoval, a proto amd končí s procesory pro osobní počítače.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
AMD je hnus

 

a to zas prečo ? :d

Šestnáctijádrový AMD s větší frekvencí procesoru má menší výkon jak intel core i7 za nižší cenu. Prostě intel amd převálcoval, a proto amd končí s procesory pro osobní počítače.

Trošku fail stěma 16 jádrama ne ?

Link to comment
Share on other sites

AMD je hnus

 

a to zas prečo ? :d

Šestnáctijádrový AMD s větší frekvencí procesoru má menší výkon jak intel core i7 za nižší cenu. Prostě intel amd převálcoval, a proto amd končí s procesory pro osobní počítače.

 

:o zase som sa dozvedel niečo nové :d

Link to comment
Share on other sites

AMD je hnus

 

a to zas prečo ? :d

Šestnáctijádrový AMD s větší frekvencí procesoru má menší výkon jak intel core i7 za nižší cenu. Prostě intel amd převálcoval, a proto amd končí s procesory pro osobní počítače.

Trošku fail stěma 16 jádrama ne ?

Pravda, osmijádrový - osmijádro, nejvíc ghz, ale přesto byl intel core i7 čtyrjádro lepší z hlediska výkonu (asi něco jako to, že iphone má horší hw než samsung galaxy s2, ale ve výsledcích má lepší výkon), a tak končí s výrobou procesorů pro pc.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Já mám AMD v obou kompech v ntb Phaenoma II N950Quad-Core a v velkym mám FX-8120 (8x3.6ghz) a nepřehřejvá se vše v pohodě Intel bych si nekoupil

Link to comment
Share on other sites

Já taky nesnáším AMDčka... Ber to takhle - AMD jsou lepší na takt, Intel jsou "výkonější" a spolehlivější. Takže pokud chceš taktovat, ber AMD, pokud chceš spolehlivost ber Intela :d Mám Intel PDC (pentium Dual Core) 2.80008 Ghz a fachá asi tak 8 hodin každej den bez problému :d Jinak menší tip - vyber si rychlý sběrnice, dobrý chlazení, kartu nejlépe nVidii, procesor nejlíp Intel, desku nejlíp taky Intel a HDDčka jsou dobrý Western Digital (serverový) ;)

 

Taky mám kompa stavěnýho doma :d

Link to comment
Share on other sites

já mam PC

toto

 

http://www.alza.cz/alza-gamebox-esuba-edt-d245814.htm

 

šlape dobře nestěžuju si na něj odezva systému maximální výkonnost dobrá hry bez lagu ....

 

vim sice je drahej ale tak co .. dostal sem ho k narozkám stim že sem si dal 14 000kč a zbytek doplatili rodiče .. ale fakt doporučuju je to super pc....

 

 

sice ram 8GB naprosto zbytečná protože mi procesor a grafika využije maximálně 3GB

Link to comment
Share on other sites

Já mam tento a na vše stačí :) I na některé hry jako CSS, SAMP, CS 1.6, DOD, COD ATD ...

 

http://www.alza.cz/acer-aspire-one-d257-modry-d250595.htm?kampan=adw1_kratkodobe-kampane_acer-aspire-one-d257&gclid=CJu3676s6awCFcEmtAodgGsaLg

mám sony vaio VPCEB4L1E a neutáhnu na tom nic

Link to comment
Share on other sites

Já mam tento a na vše stačí :) I na některé hry jako CSS, SAMP, CS 1.6, DOD, COD ATD ...

 

http://www.alza.cz/acer-aspire-one-d257-modry-d250595.htm?kampan=adw1_kratkodobe-kampane_acer-aspire-one-d257&gclid=CJu3676s6awCFcEmtAodgGsaLg

 

 

samozřejmě mam taktéž i mininotebook ale ten si beru jen na školu mam ho na práci jelikož se učim na programátora tak se mi velice hodí ani mě tak nevadí že na tom nejdou hry ale hlavně že na to programování atd....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...