Jump to content

Myslíte že je to Dobrý PC?


iFailGamer

Recommended Posts

Já mam tento a na vše stačí :) I na některé hry jako CSS, SAMP, CS 1.6, DOD, COD ATD ...

 

http://www.alza.cz/acer-aspire-one-d257-modry-d250595.htm?kampan=adw1_kratkodobe-kampane_acer-aspire-one-d257&gclid=CJu3676s6awCFcEmtAodgGsaLg

 

 

mám DB 250 a neuntáhnu na tom nic jinýho než pawno a Mozillu :d

SA:MP a GTA:SA - lagy a seky jak sviňa

CSS - Radši jsem ani nezkoušel

Cs 1.6 - Nemám

COD - lagy a seky stejně jak v GTAčku

Minecraft - 0 - 12 FPS "lol"

Link to comment
Share on other sites

Taky ty si neumíš nastavit nic ... Musíš nastavit grafiku, atd ... Pak se ti to je*at nebude :) De o to jak máš silnej pc ... A jak výkonej :)

Link to comment
Share on other sites

sestrá má PC od HP a nepřehřívá se jí ;)

 

a wtf není to špatnejodkaz? :d

Cena bez DPH 635,84

Cena s DPH 763,01

ale euro

Tyjo škoda :d já už si myslel jak si to koupím za litra.. :(:d

Link to comment
Share on other sites

Já taky nesnáším AMDčka... Ber to takhle - AMD jsou lepší na takt, Intel jsou "výkonější" a spolehlivější. Takže pokud chceš taktovat, ber AMD, pokud chceš spolehlivost ber Intela :d Mám Intel PDC (pentium Dual Core) 2.80008 Ghz a fachá asi tak 8 hodin každej den bez problému :d Jinak menší tip - vyber si rychlý sběrnice, dobrý chlazení, kartu nejlépe nVidii, procesor nejlíp Intel, desku nejlíp taky Intel a HDDčka jsou dobrý Western Digital (serverový) ;)

 

Taky mám kompa stavěnýho doma :d

 

No o té spolehlivosti bych radši nemluvil každý procesor se ti posere a ohledně toho AMD Buldozer X16 má jen horší jádra proto je Intel Převálcoval ale ten Buldozer se ani tak nehodí na hry apod. Nejlepší je na nějaký VPS jelikož má obrovskou Cache paměť :) ... Intel má zas straště dobré Jádra a malej takt ale zase se dá dobře taktovat např. Pentium Dual Core X2 ... Z těch 2,6 Ghz dáš vklidu 3,5 Ghz pokud máš originální větrák který k tomu byl :d ... Intel = Bezva Procesory na Hry i VPS (Xeon,Quad) ... Amd Bezva procesory na nějaký ty hry a hlavně na vps :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...