Jump to content

Bylo vydáno San Andreas Multiplayer 0.3d!


niCe

Recommended Posts

furt nejede už sem i reinstaloval gta

 

 

zkus smazat gta_sa.set , je to nastaveni zobrazeni hry...nekterejm lidem to pomohlo...ale radsi to nemaz jenom to nekam presun abys to mel zalohovany

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Globální moderátor
Je možné že když přeinstaluji na 0.3d tak se připojím a na serveru jsem 10s a pak mě to vyhodí a píše ... Recconecting?

U 0.3c mi to vše jede v pořádku.

 

a odinstaloval si stareho clienta?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
MartiN":1clgizs0]Klienta netreba odinštalovať. Stačí nainštalovať nového automaticky sa všetko spraví

ja mel problem ze mne se to neopravilo vse ... a pak mi to hazelo fakt divny errory kdyz jsem to spoustel :d

Link to comment
Share on other sites

Väčšine ľuďom s windowsom 7 64bit to padá, bola vlastne aj jedna chyba pri inštalácií pri 0.3d len to fixli. Lenže kvôli tomu predsa človek nepojde preinštalovať windows xD. Za pár dní budete vedieť podla mňa viac na fórkach odpovede na takéto chyby, lebo určite nie len vám padá hra.

Link to comment
Share on other sites

Väčšine ľuďom s windowsom 7 64bit to padá, bola vlastne aj jedna chyba pri inštalácií pri 0.3d len to fixli. Lenže kvôli tomu predsa človek nepojde preinštalovať windows xD. Za pár dní budete vedieť podla mňa viac na fórkach odpovede na takéto chyby, lebo určite nie len vám padá hra.

 

 

Já mam teda Win7 64bit a nic mi nepadá natož vůbec často, nějakej fake draku, nesmíš věřit všemu co kdo napíše, čerpej z relevantních zdrojů "cyclops" ...

Link to comment
Share on other sites

Väčšine ľuďom s windowsom 7 64bit to padá, bola vlastne aj jedna chyba pri inštalácií pri 0.3d len to fixli. Lenže kvôli tomu predsa človek nepojde preinštalovať windows xD. Za pár dní budete vedieť podla mňa viac na fórkach odpovede na takéto chyby, lebo určite nie len vám padá hra.

 

ja mam Win 7 64 bit...a od ty doby co sem si prenastavil zobrazeni tak mi to vubec nepada....

Link to comment
Share on other sites

Od této verze je také možné mít na serveru až 800 hráčů! Nedoporučuje se však používat server s 800 sloty, pokud takový počet slotů nepotřebujete, kvůli zátěži serveru.

 

pěkný, ale v česko-slovenských serverech se to nevyužije

Link to comment
Share on other sites

no pecka je hlavne to, že tam je povolených 800 slotov. Čiže ak niekto robí mód a stále používa MAX_PLAYERS a nie vlastnú definíciu na sloty, tak ďakujem pekne xD.

No to je vážně problém si MAX_PLAYERS předefinovat..

 

#undef MAX_PLAYERS
#define MAX_PLAYERS 500

kebyže to nenapíšem nepoviem nič xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...