Jump to content

[Design]NoWolf.eu


David Lečinský

Recommended Posts

Fuj.

Btw, co je za úchylárnu před položkou v menu dávat tečku?

 

Nerozumíš tomu.. + je to můj design nebo tvůj? Si tam těch teček můžu dát tisíc xD

lol :d Nerozumím tomu. Díky za pobavení :d

Link to comment
Share on other sites

Fuj.

Btw, co je za úchylárnu před položkou v menu dávat tečku?

 

Nerozumíš tomu.. + je to můj design nebo tvůj? Si tam těch teček můžu dát tisíc xD

lol :d Nerozumím tomu. Díky za pobavení :d

 

Ne Nerozumíš Grafiku si nikdy nedělal a zřejmě dělat nebudeš ;)

Link to comment
Share on other sites

Fuj.

Btw, co je za úchylárnu před položkou v menu dávat tečku?

 

Nerozumíš tomu.. + je to můj design nebo tvůj? Si tam těch teček můžu dát tisíc xD

lol :d Nerozumím tomu. Díky za pobavení :d

 

Ne Nerozumíš Design si nikdy nedělal a zřejmě dělat nebudeš ;)

ano, jen mi design dělá pár lidí, děláme design mnoha klientům a dále na desítky vlastních webů. Nerozumím tomu, co? :oboci::d

Link to comment
Share on other sites

Fuj.

Btw, co je za úchylárnu před položkou v menu dávat tečku?

 

Nerozumíš tomu.. + je to můj design nebo tvůj? Si tam těch teček můžu dát tisíc xD

lol :d Nerozumím tomu. Díky za pobavení :d

 

Ne Nerozumíš Grafiku si nikdy nedělal a zřejmě dělat nebudeš ;)

wisper.gif On na to má lidi :)

Link to comment
Share on other sites

Fuj.

Btw, co je za úchylárnu před položkou v menu dávat tečku?

 

Nerozumíš tomu.. + je to můj design nebo tvůj? Si tam těch teček můžu dát tisíc xD

lol :d Nerozumím tomu. Díky za pobavení :d

 

Ne Nerozumíš Grafiku si nikdy nedělal a zřejmě dělat nebudeš ;)

wisper.gif On na to má lidi :)

to sice ano, ale musím tomu rozumět, když mýma rukama prošlo už pár desítek KVALITNÍCH designů, ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Nápad dobrý, provedení katastrofální. Navíc taky mi to příjde jako snaha něco zkopírovat od jednoho projektu, tedy od projektu Pandora, který je tuším Honzi.

 

Jinak mimo téma, co to má znamenat na tvé doméně?

Link to comment
Share on other sites

Kombinace fialová, šedivá a bílá se mi strašně líbí. Co se mi tam nelíbí je kombinace " Fialová-oranžová " a " Modrá - zelená ". Tyhle barvy mi doslova rvou oči a hážou s nima o zem. Jinak to vypadá pěkně a nevím co je na fialové teplého, mě se líbí ( i když jí nepoužívám ) :d. Poté jsou tam ty tečky " .Home ".. mě to připadá pěkné, jiné než u ostatních webů atp.. prostě a jednoduše 8/10 :)

Link to comment
Share on other sites

Nerozumíš tomu.. + je to můj design nebo tvůj? Si tam těch teček můžu dát tisíc xD

 

Jde vidět, že tomu spíše nerozumíš ty. Tolik základních chyb už v menu a to se máš za "KVALITNÍHO" webdesignera :wtf:

 

...když mýma rukama prošlo už pár desítek KVALITNÍCH designů, ne? :)

 

Když ty tvrdíš, že ten design je kvalitní tak to neznamená, že opravdu je. Takže to byla určitě tak jedna až dvě spatlaniny pro nějaký kinder "game" portál za 150,- a byl jsi rád, že máš na kredit.


K tvé prácí:

Logo: Nechápu, proč všichni cpete do loga tu korunku, navíc všichni úplně stejně :/ A to "N" tím jiným fontem je otřesny.

Menu: Ano, barevnost beru, ale když ji neumíš, tak ji nedělej. Myslíš si, že jde oranžová a falová k sobě ? Ne! Člověk se chvíli dívá a potom může zajít na oční. Ono se tam nehodí ani ten panel "Nejnovejsi Novinky". Nehledě na to, že má úplně jiné osazení textu než menu. Hrůůůza :o

Obsah: Sorry, ale k tomu se mi vyjadřovat nechce. To je vždycky to, co nejvíc odfláknete, přitom vzhled obsahu "prodává" stránku. Ale ta postavička mě tedy dostala :d Si opravdu myslíš, že se tam hodí ? Jsi to někde viděl a hned jsi to musel mít taky, ale to bys musel sladit s designem :d

Footer: Tak je to portfolio nebo hosting ? :o Dole jsem ty loga trochu nepochopil. A footer sám o sobě je taky otřesný.

 

Závěrem: Nevím co si o sobě myslíš, zda-li se považuješ za profíka nebo něco víc, ale tohle je opravdu (s prominutím) hnusný design. Mít to jako portfolio, tak se stydím :oops:

 

Webdesign není jen praxe, ale i teorie! Přečtěte si o tom opravdu něco, vždyť nemáte základy a chcete stavět. Tak co je to za blbost ?!

Link to comment
Share on other sites

Nerozumíš tomu.. + je to můj design nebo tvůj? Si tam těch teček můžu dát tisíc xD

 

Jde vidět, že tomu spíše nerozumíš ty. Tolik základních chyb už v menu a to se máš za "KVALITNÍHO" webdesignera :wtf:

 

...když mýma rukama prošlo už pár desítek KVALITNÍCH designů, ne? :)

 

Když ty tvrdíš, že ten design je kvalitní tak to neznamená, že opravdu je. Takže to byla určitě tak jedna až dvě spatlaniny pro nějaký kinder "game" portál za 150,- a byl jsi rád, že máš na kredit.


K tvé prácí:

Logo: Nechápu, proč všichni cpete do loga tu korunku, navíc všichni úplně stejně :/ A to "N" tím jiným fontem je otřesny.

Menu: Ano, barevnost beru, ale když ji neumíš, tak ji nedělej. Myslíš si, že jde oranžová a falová k sobě ? Ne! Člověk se chvíli dívá a potom může zajít na oční. Ono se tam nehodí ani ten panel "Nejnovejsi Novinky". Nehledě na to, že má úplně jiné osazení textu než menu. Hrůůůza

Obsah: Sorry, ale k tomu se mi vyjadřovat nechce. To je vždycky to, co nejvíc odfláknete, přitom vzhled obsahu "prodává" stránku. Ale ta postavička mě tedy dostala :d Si opravdu myslíš, že se tam hodí ? Jsi to někde viděl a hned jsi to musel mít taky, ale to bys musel sladit s designem

Footer: Tak je to portfolio nebo hosting ? Dole jsem ty loga trochu nepochopil. A footer sám o sobě je taky otřesný.

 

Závěrem: Nevím co si o sobě myslíš, zda-li se považuješ za profíka nebo něco víc, ale tohle je opravdu (s prominutím) hnusný design. Mít to jako portfolio, tak se stydím :oops:

 

Webdesign není jen praxe, ale i teorie! Přečtěte si o tom opravdu něco, vždyť nemáte základy a chcete stavět. Tak co je to za blbost ?!

 

Za 1) Nikdy jsem netvrdil že te to Kvalitní design tak si to přečti znovu ;)

2) Ano Menem jsem se inspiroval a Ingnition tento design viděl dřív než vy všichni

3) Ti co tady někteří psali Humus a když jsem pak viděl vaše designy (někdy i avatary) tak :sick:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...