Jump to content

[Design]NoWolf.eu


David Lečinský

Recommended Posts

LOL. A pro koho děláš design? Cílovka jsou designeři? Asi ne. Cílovka jsou BFU, nebo ještě lépe mladiství. A ti tu odpovídají. A jestli chceš od designerů, tak to dej na webtrh. BTW, designeři ti tam stejně chodit nebudou.

A avatar mám z goo.gl :)

Link to comment
Share on other sites

Napatlaný humáč. Nemáš vkus. Barevnost se mi líbí, ale představoval bych si jí v jiném podání. Šedé body je pěkné (barva) ale splývá se mi to s obsahem, nemáš to uspořádané. Připadá mi to jako "od každého designu trochu" jelikož jsi tam použil prvky z již známých stránek + je brutálně vidět ta lišta s OS, že jsi ji nedělal sám, resp. že tam nesedí. :) Inspirace je dobrá věc, ale když to neumíš podat hezky to je jiná. Dá se to přirovnat k člověku, který umí v hlavě vymyslet muziku, ale napsat jí už ne. Maximálně z tvého návrhu dokážu vyčíst, cos měl na mysli.

Link to comment
Share on other sites

Furt se topíš v základech. Pokud se z nich nevyhrabeš a netrknou ti do hlavy, jaké chyby a nemysli tam děláš, nemáš šanci NIKDY uspět.

 

Pokud tam nevidíš, co je špatně. Asi je něco špatně u tebe a neměl by jsi s grafikou dál pokračovat. Chápu, pochopit to trvá delší dobu. Ale upřímně, jak dlouho už se tímhle zajímáš? :)

 

To svoje logo jsi totálně podělal. Proč jsi to vůbec takhle dělal? Vždit to musíš sám vidět, že je to jako by jsi prznil veverku s křečkem.

 

Z toho menu je mi zle. To je opravdu šílenost, jako by si kreslilo 3 leté dítě...

 

Proč máš v title "Nejnovější novinky" takhle blbě odsazený text? Proč to nedáš k té šipce? Vždyť takhle je to proti přírodě. Co ten text pod ním? To ti nepřijde trapný to narvat takhle do rohu? To ti nepřipadá hrozný?

 

A vůbec ta celá šílenost s obrázkem auta. Proč jsi to roztáhl? To si neumíš na internetu najít větší obrázek? konkrétně s tímhle autem máš wallpaper o velikosti 1920x1080. Opravdu bylo tak těžký sáhnout po něm? A co ty blbosti napsané v tom. To jsi tam dal jako proč? Mě by to dosti zajímalo :d

 

U obsahové části jsi asi dostal cibulí od maminky ne? eh, proč to dělíš tou čárou? To jsi odkoukal kde? Když už to dělím čárou, proč mám tak malé title toho tvého "Lorem ipsum"? A zase text úplně vedle zarovnanou. Nechápu. Ty trojúhelníky v novinkách a ten oranžovej text s nechutným fontem, no to se ti jako vážně líbí? Ta tvoje typografie je šílená.

 

Toho panáčka jaksi nechápu, a příjde mi to inspirací od další mé práce :) Ale to je vedlejší... Jen to tam absolutně nesedí...

 

No prostě je to šílenost. Od barevné kombinace, po zpracování, typografii až po absolutní nesmyslné prvky.

 

Je to hnus :) Jak jsem psal, topíš se furt v základech a jestli se z nich nedostaneš, utopíš se v tom.

 

Hodně štěstí :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...