Jump to content
  • 0

pomoc Jak hacknout MySQL,PHP-Fusion


bboyadams

Dotaz

Cs all, kdo mi pomuze hacknout web csportal.eu .. ten dostane financni odmenu(dohodou) ..

Příčina: Hacknul mi web před 10 minutama, naštěstí mám zálohu, ale chci mu to oplatit !.. proto prosím všechny ať mi pomohou ! :) díky zatím všem ...

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

joo to budeš mít hodně težký, není tam moc možností (skoro žádný) jak to "hacknout" a krom toho by jsi měl spíš nadávat na sebe, že si udělal děravej web... ber to jak ponaučení, že bys měl více času věnovat bezpečnosti než hraním her

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

študuj trochu hacking... až si to naštuduješ tak si někde stáhni JanyDOS a zaútoč DosPaketama. A pokud se chces poustet do hackingu, tak si obstarej rychli internet a dávej si pozor na logi nezapomen je mazat ... vim o cem mluvim :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Cs all, kdo mi pomuze hacknout web csportal.eu .. ten dostane financni odmenu(dohodou) ..

Příčina: Hacknul mi web před 10 minutama, naštěstí mám zálohu, ale chci mu to oplatit !.. proto prosím všechny ať mi pomohou ! :) díky zatím všem ...

 

Jak velká by byla ta odměna ? protože ono někomu napadnou web s domenou .eu je docel o hubu, neřekl bych kdyby to byla nějaká free

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor
Cs all, kdo mi pomuze hacknout web csportal.eu .. ten dostane financni odmenu(dohodou) ..

Příčina: Hacknul mi web před 10 minutama, naštěstí mám zálohu, ale chci mu to oplatit !.. proto prosím všechny ať mi pomohou ! :) díky zatím všem ...

 

Jak velká by byla ta odměna ? protože ono někomu napadnou web s domenou .eu je docel o hubu, neřekl bych kdyby to byla nějaká free

 

tim jako ze je to tezsi? --> pro mne neni tezke nic...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Cs all, kdo mi pomuze hacknout web csportal.eu .. ten dostane financni odmenu(dohodou) ..

Příčina: Hacknul mi web před 10 minutama, naštěstí mám zálohu, ale chci mu to oplatit !.. proto prosím všechny ať mi pomohou ! :) díky zatím všem ...

 

Jak velká by byla ta odměna ? protože ono někomu napadnou web s domenou .eu je docel o hubu, neřekl bych kdyby to byla nějaká free

 

tim jako ze je to tezsi? --> pro mne neni tezke nic...

 

 

Vůbec tim nemyslim že to je težký je to otázka pár minut pár hodin, ale hacknutí placené domeny jako jsou .eu,.com,.cz je požkozování cizích práv a řeší se ti i přez policii a podomluvě může být pokuta až 50 000 kč

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Nabádání k trestnému činu, dej si pozor na podobné věci, nepatří to na veřejnost. Jestli ti hacknul webstránky podej trestní oznámení a ne že, mu to oplatíš stejným.

 

Ano máš pravdu ale jde oto jestli jsi měl placenou i free domenu free domenou se policie nezbívá a neřeší to.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Nabádání k trestnému činu, dej si pozor na podobné věci, nepatří to na veřejnost. Jestli ti hacknul webstránky podej trestní oznámení a ne že, mu to oplatíš stejným.

 

Ano máš pravdu ale jde oto jestli jsi měl placenou i free domenu free domenou se policie nezbívá a neřeší to.

Kdo ti nakecal takovou blbost? Hacknutím poškozuješ nejen majitele účtu na webhostingu ,ale i webhosting jako takový.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Asi tak nebo-li ad má server u free hostingu nebo ne tak ten hacker porušuje hosting ... Nebod to oni hostujou ten web tkže hosting by se měl starat o hackery ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...