Jump to content

[BAN] Doom


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel
Každýho sere, myslí si jak je výjímečnej, hraje si na bosse atd. atd..

 

Doufám, že nejsem jediný koho svou malou inteligencí hodně sere :)

Ban Him!

 

 

nikoho nesere jenom tebe protože áš debilní narážky a když se někdo naveze do tebe tak hend brečíš.

 

Nojo prosimtě... Opravdu kvalitní komentář...

 

Všímám si, jak vždycky přijde a "To mě jako nikdo nepozdraví?!!".

Všímám si, jak má blbý kecy pomalu jak šňup.

Všímám si, jak odmítá veškerou reverzní informaci o jeho osobě.

Všímám si, jak se chová k ostatním...

 

A sere hlavně ty chytřejší uživatele.... S blbýma s spřádá a pak to takhle dopadá... Bejt zelenej, už mu nahrabu vary a ban do alelůja... Škoda, že takovej ráznej zelenáč už tady nevelí...

 

BTW: Brečím? Ale prosímtě :) Ukaž mi příspěvky kde podle tebe "brečím". Leda se oháním a ptám, protože chci důvod toho činění.. Nadávání a pošklebování bez důvodu je opravdu velký inteligenční projev... Stejně tak hledání 'slepých' argumentů...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ty myslíš ty týdnovky co tu má každej druhej užívatel?

 

doom měl již perma ban.. já nikdy perma ban neměl

 

učet

 

[other]Danny je pouze zmazán

 

Jj ale jak sem dřív viděl chat tak si každého sral a sám ten komu dáváš ANO ad ho zabanují ti dal NE! Hanba toto ...

 

lidi jsou nevdecni :/

 

Ban! Perma! Jo!

Je to vocas!! :v:

 

Lepsi duvod tva mozkovna nevymyslela?

 

btw ffredy proc o sobe mluvis v mnoznem cisle ? :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Dávám áno jelikož doom se chová jak dement ;-)

 

Hele copak jsem to našel:

 

http://pawno.cz/viewtopic.php?f=143&t=23367&p=246588

 

No tvle ty si táhl na perma :d

 

A podívej co PRO TEBE UDĚLAL DOOM!:

 

Danny je nekdy postižený člověk (nadávka) ale nekdy je celkem v pohode..
ale je furt lepsi nez jakubes ..
nehlasuji.. nemuzu se rozhodnout

 

myslim, že si ted trefil hřebíček na hlavičku ;)

 

ANOOOOOOO

rád bych věděl tvuj názor ...

Link to comment
Share on other sites

Dávám áno jelikož doom se chová jak dement ;-)

 

Hele copak jsem to našel:

 

http://pawno.cz/viewtopic.php?f=143&t=23367&p=246588

 

No tvle ty si táhl na perma :d

 

A podívej co PRO TEBE UDĚLAL DOOM!:

 

Danny je nekdy postižený člověk (nadávka) ale nekdy je celkem v pohode..
ale je furt lepsi nez jakubes ..
nehlasuji.. nemuzu se rozhodnout

 

Ty myslíš ty týdnovky co tu má každej druhej užívatel?

 

doom měl již perma ban.. já nikdy perma ban neměl

 

učet

 

[other]Danny je pouze zmazán

 

Jj ale jak sem dřív viděl chat tak si každého sral a sám ten komu dáváš ANO ad ho zabanují ti dal NE! Hanba toto ...

 

Heh, tohle je vděka zato, že sem se dřel celý večer abych ti pomoh s tím minecraftem a ty se těd svrhneš proti mě? ty seš fakt chudáček :)

Link to comment
Share on other sites

Každýho sere, myslí si jak je výjímečnej, hraje si na bosse atd. atd..

 

Doufám, že nejsem jediný koho svou malou inteligencí hodně sere :)

Ban Him!

 

 

nikoho nesere jenom tebe protože áš debilní narážky a když se někdo naveze do tebe tak hend brečíš.

 

Nojo prosimtě... Opravdu kvalitní komentář...

 

Všímám si, jak vždycky přijde a "To mě jako nikdo nepozdraví?!!".

Všímám si, jak má blbý kecy pomalu jak šňup.

Všímám si, jak odmítá veškerou reverzní informaci o jeho osobě.

Všímám si, jak se chová k ostatním...

 

A sere hlavně ty chytřejší uživatele.... S blbýma s spřádá a pak to takhle dopadá... Bejt zelenej, už mu nahrabu vary a ban do alelůja... Škoda, že takovej ráznej zelenáč už tady nevelí...

 

BTW: Brečím? Ale prosímtě :) Ukaž mi příspěvky kde podle tebe "brečím". Leda se oháním a ptám, protože chci důvod toho činění.. Nadávání a pošklebování bez důvodu je opravdu velký inteligenční projev... Stejně tak hledání 'slepých' argumentů...

 

 

ty moc odbře víš očem mluvím jak jednou sem tě setřel a hned jsi to žaloval někomu na icq at mě dá ban že sem tě urazil tak nedělej zase

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Nic proti DooMovi nemám. Myslím že banovat není potřeba. Někdy se chová jak dement, a co? S DooMem je alepsoň sranda, a co s tebou, ffredyku? Začal jsi se chovat jako by k tobě měli všichni 'high' respekt. Jsem pro ne.

 

Jo tak já?! Já se chovám jako vždy a najednou to začne vadit pár individuálům zrovna když založim tenhle topic... Interesting...

Link to comment
Share on other sites

Heh, tohle je vděka zato, že sem se dřel celý večer abych ti pomoh s tím minecraftem a ty se těd svrhneš proti mě? ty seš fakt chudáček :)

 

Já neříkám že sereš i mě ale jen píšu co jsem viděl v chatu dřív :) Ted si se změnil měl si tu šanci i když jak si napsal toto už nevim ted ...

Link to comment
Share on other sites

Nic proti DooMovi nemám. Myslím že banovat není potřeba. Někdy se chová jak dement, a co? S DooMem je alepsoň sranda, a co s tebou, ffredyku? Začal jsi se chovat jako by k tobě měli všichni 'high' respekt. Jsem pro ne.

 

Jo tak já?! Já se chovám jako vždy a najednou to začne vadit pár individuálům zrovna když založim tenhle topic... Interesting...

 

Ano ty!! Když jsi byl moderátor tak jsem k tobě měl respekt, dělal jsi správné rozhodnutí, za tím si stojím, ale jakmile jsi se rozhodl že odejdeš z tohoto fóra, tak jsi byl několik dní .. pryč. Pak jsi znovu přišel a začal jsi se chovat úplně jinak. Všechno detaily bereš mo pesimisticky. Aspoň, mně to tak připadá.

Link to comment
Share on other sites

Zas ? sa pozri na seba ! Nemusim vypisovat nazor . nazor mam a nemusite ho vediet

 

 

Lukáš Valenta jasně hovoříl že chce číst vaše názory tak si mysli co chceš

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Nic proti DooMovi nemám. Myslím že banovat není potřeba. Někdy se chová jak dement, a co? S DooMem je alepsoň sranda, a co s tebou, ffredyku? Začal jsi se chovat jako by k tobě měli všichni 'high' respekt. Jsem pro ne.

 

Jo tak já?! Já se chovám jako vždy a najednou to začne vadit pár individuálům zrovna když založim tenhle topic... Interesting...

 

Ano ty!! Když jsi byl moderátor tak jsem k tobě měl respekt, dělal jsi správné rozhodnutí, za tím si stojím, ale jakmile jsi se rozhodl že odejdeš z tohoto fóra, tak jsi byl několik dní .. pryč. Pak jsi znovu přišel a začal jsi se chovat úplně jinak. Všechno detaily bereš mo pesimisticky. Aspoň, mně to tak připadá.

 

Tak sorry, že jsem detailista... Ale mě to prostě vadí jak se ten deb*l chová... Kdyby to udělal jednou za čas, ale on to dělá pořád...

Link to comment
Share on other sites

rozhodne ne

DooM je kamos, vetsinou co jsem koukal na ty jeho hadky v chatu, tak mu nekdo neco rekl a jeho to nastvalo (rekl mu nejakou narazku nebo urazku) nedivim se mu proc se hadal, a mimochodem sdilim na tebe ffredyku stejnej nazor jako Mort ;)

Link to comment
Share on other sites

Hold každej neni vyspělej už jako spermie! :d Freedyku mort má pravdu chováš se jak no radši to nebudu popisovat asi bych tím sepsal knihu ...

Link to comment
Share on other sites

Nic proti DooMovi nemám. Myslím že banovat není potřeba. Někdy se chová jak dement, a co? S DooMem je alepsoň sranda, a co s tebou, ffredyku? Začal jsi se chovat jako by k tobě měli všichni 'high' respekt. Jsem pro ne.

 

Jo tak já?! Já se chovám jako vždy a najednou to začne vadit pár individuálům zrovna když založim tenhle topic... Interesting...

 

Ano ty!! Když jsi byl moderátor tak jsem k tobě měl respekt, dělal jsi správné rozhodnutí, za tím si stojím, ale jakmile jsi se rozhodl že odejdeš z tohoto fóra, tak jsi byl několik dní .. pryč. Pak jsi znovu přišel a začal jsi se chovat úplně jinak. Všechno detaily bereš mo pesimisticky. Aspoň, mně to tak připadá.

 

Tak sorry, že jsem detailista... Ale mě to prostě vadí jak se ten deb*l chová... Kdyby to udělal jednou za čas, ale on to dělá pořád...

 

tak kdyz soudis lidi jen podle zevnejsku :klidek:

Link to comment
Share on other sites

Tak sorry, že jsem detailista... Ale mě to prostě vadí jak se ten deb*l chová... Kdyby to udělal jednou za čas, ale on to dělá pořád...

 

Někdy bych ho kuchnul, s tím souhlasím, ale jinak je to fajn člověk. Tvůj názor ti neberu ;)

 

tak kdyz soudis lidi jen podle zevnejsku

 

Fájn, pošli nám fotku a my rozhodneme, jestli perma nebo ne ok? :d

Link to comment
Share on other sites

Tak sorry, že jsem detailista... Ale mě to prostě vadí jak se ten deb*l chová... Kdyby to udělal jednou za čas, ale on to dělá pořád...

 

Někdy bych ho kuchnul, s tím souhlasím, ale jinak je to fajn člověk. Tvůj názor ti neberu ;)

 

tak kdyz soudis lidi jen podle zevnejsku

 

Fájn, pošli nám fotku a my rozhodneme, jestli perma nebo ne ok? :d

 

vzdyz vis jak vypadam :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...