Jump to content

Změna pro TRVALE ZABANOVANÉ :)


lvalenta

Recommended Posts

Ahoj,

Kubu napadla jedna věc - skupina pro trvale zabanované. Mě zase další věc.

Je změna v trvale zabanovaných. Na fórum mohou chodit, mohou ho číst, ale nic dalšího nemohou. Budou moci být přihlášení, ale tím jejich práva končí. Na čtení fóra si tedy nebudou muset zakládat nový účet - a budou samozřejmě vidět, oč přišli :)

Vždy dostanou od někoho trvalý ban a poté je já, nebo cleary, odbanujeme a přesuneme do sekce bez práv.

A dostali také speciální černou barvičku jako odstín jejich duše, abyste věděli, komu byste se měli vyhýbat :)

:)

Link to comment
Share on other sites

čo tým chceš dokázať? Lamka dostane ban

on ti sem tak bude chodiť keď bude môcť len čítať

no založí si druhý účet..

 

ja by som skôr dal len tú farbu a právo prispievať...ak by sa zlepšil tak unban a presun do normalnej skupiny a ak nie trvaly ban a zbohom

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
takže zákaz mchatu a jen jim povolit přispívat do témat?

 

Jo dobrej nápad... Dostane perma za pičování a klidně může pičovat dál... thumbs DOWN.

 

Komplet zakázat vstup, ať jen vidí chat a nebo do něj mohou psát jednou za minutu...

Link to comment
Share on other sites

takže zákaz mchatu a jen jim povolit přispívat do témat?

 

Jo dobrej nápad... Dostane perma za pičování a klidně může pičovat dál... thumbs DOWN.

 

Komplet zakázat vstup, ať jen vidí chat a nebo do něj mohou psát jednou za minutu...

Souhlas Good Idea

Link to comment
Share on other sites

To nepujde pochybuji že se stím správci fora chtějí srát ... Ale jak jsem psal musí se vřešit ty barvy nebo jim to udělejte tučné s čárou podtrhlou :)

Link to comment
Share on other sites

Ale pokud de jen o psani do chatu to pak nic nepíšu ... Ale či chcete povolit i temata musela by se řešit ta barva :d

 

CoCousek trochu s tebou souhlasím...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Blbost psát zabanovaný do chatu co 1 minutu .. Blbost aby přispíval ... Nesouhlas .. Naco pak ten ban je ? :eh:

 

Když už má to perma a je to deb*l co tady furt musí všechny srát, je lepší aby si jednou za minutu napsal nějakej blaf do chatu, než aby si založil novej účet..

Link to comment
Share on other sites

Když někdo dostane perma tak určitě né bezdůvodně. Vůbec nevím proč se vytvořil skupina Banned, jen zbytečně více práce. Prostě perma na ip a už tě tu nikdy nechcem vidět.

Link to comment
Share on other sites

Když někdo dostane perma tak určitě né bezdůvodně. Vůbec nevím proč se vytvořil skupina Banned, jen zbytečně více práce. Prostě perma na ip a už tě tu nikdy nechcem vidět.

 

Souhlasím. :)

Link to comment
Share on other sites

Se skupinou souhlasím :d Ale s Mortem úplně souhlasit nemůžu...

Když někdo dostane perma tak určitě né bezdůvodně. Vůbec nevím proč se vytvořil skupina Banned, jen zbytečně více práce. Prostě perma na ip a už tě tu nikdy nechcem vidět.

 

Morte, já dostal perma - ban v době, kdy jsem nebyl online a nikdy jsem se nedozvěděl za co (jinak řečeno pro mě bezdůvodně). Od kamaráda který se to pokoušel zjistit jsem se dozvěděl cosi o údajném spamu v soukromých zprávách, což je lež. To tu nebudu rozebírat... Jen chci říct, že BAN asi nemusí mít vždy důvod (možná jen před globální změnou) :d

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...