Jump to content

Změna pro TRVALE ZABANOVANÉ :)


lvalenta

Recommended Posts

Se skupinou souhlasím :d Ale s Mortem úplně souhlasit nemůžu...
Když někdo dostane perma tak určitě né bezdůvodně. Vůbec nevím proč se vytvořil skupina Banned, jen zbytečně více práce. Prostě perma na ip a už tě tu nikdy nechcem vidět.

 

Morte, já dostal perma - ban v době, kdy jsem nebyl online a nikdy jsem se nedozvěděl za co (jinak řečeno pro mě bezdůvodně). Od kamaráda který se to pokoušel zjistit jsem se dozvěděl cosi o údajném spamu v soukromých zprávách, což je lež. To tu nebudu rozebírat... Jen chci říct, že BAN asi nemusí mít vždy důvod (možná jen před globální změnou) :d

 

Vždy je tu možnost napsat e-mail Lukášovi nebo si přidat na skype clearyho a vyřešit to.

Link to comment
Share on other sites

Se skupinou souhlasím :d Ale s Mortem úplně souhlasit nemůžu...
Když někdo dostane perma tak určitě né bezdůvodně. Vůbec nevím proč se vytvořil skupina Banned, jen zbytečně více práce. Prostě perma na ip a už tě tu nikdy nechcem vidět.

 

Morte, já dostal perma - ban v době, kdy jsem nebyl online a nikdy jsem se nedozvěděl za co (jinak řečeno pro mě bezdůvodně). Od kamaráda který se to pokoušel zjistit jsem se dozvěděl cosi o údajném spamu v soukromých zprávách, což je lež. To tu nebudu rozebírat... Jen chci říct, že BAN asi nemusí mít vždy důvod (možná jen před globální změnou) :d

 

Vždy je tu možnost napsat e-mail Lukášovi nebo si přidat na skype clearyho a vyřešit to.

 

Email jsem psal, ale odpovedi se mi nedostalo :d

Jinak sry ze pisu bez diakritiky, jsem tu z mobilu :d

Link to comment
Share on other sites

čo tým chceš dokázať? Lamka dostane ban

on ti sem tak bude chodiť keď bude môcť len čítať

no založí si druhý účet..

 

ja by som skôr dal len tú farbu a právo prispievať...ak by sa zlepšil tak unban a presun do normalnej skupiny a ak nie trvaly ban a zbohom

 

a co sa tym docieli zze bude moct dalej prispievat ? hm ?

Ked dostane BAN za SPAM tak si moze v svojom vicinani dalej pokracovat.

 

Podla mna je to skveli napad :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...