Jump to content

Podvodník ATomas?


Radoslav

Recommended Posts

dobry den tymto chcem kazdemu povedat ze nech nic nedava atomasovy , lebo ja som mu chcel zaplatit pekne penize ze mi udela na server , on povedal ze on mi to neda a nech mu mam dat rgistraciu a heslo na hosting, a ked povedal hotovo vymazal si ma ten k***t a aj server ukradol , ten co ma hosting mi neveril , a na servery bolo zaplatenych 6 mesiacou , tak chcem povedat nech nikto nedava nic tomu zasranemu kokotivy :twisted:

Link to comment
Share on other sites

dobry den tymto chcem kazdemu povedat ze nech nic nedava atomasovy , lebo ja som mu chcel zaplatit pekne penize ze mi udela na server , on povedal ze on mi to neda a nech mu mam dat rgistraciu a heslo na hosting, a ked povedal hotovo vymazal si ma ten k***t a aj server ukradol , ten co ma hosting mi neveril , a na servery bolo zaplatenych 6 mesiacou , tak chcem povedat nech nikto nedava nic tomu zasranemu kokotivy :twisted:

 

Sorry, ale k tomuhle mužu říct jen jednu věc ... že si (s prominutím) k***t ...

To, že si mu dal udaje od administrace, je ta největší hovadina co si mohl udělat ... to je, jako kdyby si někomu dal udaje od tvýho konta, kde by si měl např. 10 tisíc ...

ten kdo chodí pod nickem Atomas ... je jenom podvodník, co si na něj hraje, aby zrušil servery co maj RZE ;)

Link to comment
Share on other sites

dobry den tymto chcem kazdemu povedat ze nech nic nedava atomasovy , lebo ja som mu chcel zaplatit pekne penize ze mi udela na server , on povedal ze on mi to neda a nech mu mam dat rgistraciu a heslo na hosting, a ked povedal hotovo vymazal si ma ten k***t a aj server ukradol , ten co ma hosting mi neveril , a na servery bolo zaplatenych 6 mesiacou , tak chcem povedat nech nikto nedava nic tomu zasranemu kokotivy :twisted:

 

Sorry, ale k tomuhle mužu říct jen jednu věc ... že si (s prominutím) k***t ...

To, že si mu dal udaje od administrace, je ta největší hovadina co si mohl udělat ... to je, jako kdyby si někomu dal udaje od tvýho konta, kde by si měl např. 10 tisíc ...

ten kdo chodí pod nickem Atomas ... je jenom podvodník, co si na něj hraje, aby zrušil servery co maj RZE ;)

jak můžeš porovnávat server za 10 korun s kontem s 10 tisíci? Btw, s bankovním účtem stejně nemůže nic dělat, nemůže ti nic udělat..

Link to comment
Share on other sites

Ako píše Ewwe to nebol pravý ATomas ja ho poznám on by toto neurobil proste si sa osral čo už..Ak som to správne pochopil ten magor ti ukradol serveri hej ? tak ja by som napísal tvojmu poskytovatelovy služieb a napísal mu o čo ide a napíš že žiadaš o vrátenie údajov (serverov) a ak by chcel tvoju ip tak mu ju daj lebo asi jedine tak ti uveri poskytovatel služieb..

Link to comment
Share on other sites

dobry den tymto chcem kazdemu povedat ze nech nic nedava atomasovy , lebo ja som mu chcel zaplatit pekne penize ze mi udela na server , on povedal ze on mi to neda a nech mu mam dat rgistraciu a heslo na hosting, a ked povedal hotovo vymazal si ma ten k***t a aj server ukradol , ten co ma hosting mi neveril , a na servery bolo zaplatenych 6 mesiacou , tak chcem povedat nech nikto nedava nic tomu zasranemu kokotivy :twisted:

 

Sorry, ale k tomuhle mužu říct jen jednu věc ... že si (s prominutím) k***t ...

To, že si mu dal udaje od administrace, je ta největší hovadina co si mohl udělat ... to je, jako kdyby si někomu dal udaje od tvýho konta, kde by si měl např. 10 tisíc ...

ten kdo chodí pod nickem Atomas ... je jenom podvodník, co si na něj hraje, aby zrušil servery co maj RZE ;)

jak můžeš porovnávat server za 10 korun s kontem s 10 tisíci? Btw, s bankovním účtem stejně nemůže nic dělat, nemůže ti nic udělat..

jde o princip ;) on mu řekl o udaje do adminky a já to myslel tak jako kdybych mu řekl o udaje (o heslo) na bankovní kartu

Link to comment
Share on other sites

takze cus ten co ma hosting tak mi neveril mam ho na skype a nic neuveril , a to bo,pravy atomas , skype ma atomas47 a tu na fore mi napisal on tot skype a tu je je len jeden atomas a skype sa nemoze udelat 2 atomas47 tak to bol on , dpc aj stym k***t pojebany len objebava ludi :sick: :sick: "help" "help"

Link to comment
Share on other sites

Demence opravdu nema meze :d Cim dal vice se mi to dokazuje :)

Na skypu jsem nebyl asi mesic a kdyz uz tam jsem tak si volam s adminama. Nejsem tam z toho duvodu ze mne tak kazdy spamuje ("cau","ses tu","ozvi se",atp..) na to zasadne neodpovidam.

Dalsi k cemu by mi byl nejaky pristum do adminy k nejakymu serveru este k tomu na sa-mp hostingu to nema ani tu cenu za ktery to prodavaji. :) A uz nikdy bych nikomu nedelal server. Jinak je skype a je prezdivna na skype. Muj skype je atomas47 a prezvidka ATomas. Tak si over jak to ma ten podvodnik. Mne ani tak nevadi ze ty mene inteligentni lidi jsou schopny skocit podvodnikovy na spek. Vadi mi spis to ze svoji blbost dale "prezentujií". Inteligentni clovek si to overuje. Uz z toho nazvu tematu "Atomas je k***t" je jasny ze to pise nekdo kdo moc o vecech nepremejsli...

Taky ze si zde zalozil ucet jen kvuli tomuto. Proste jen dalsi z tech radovejch lam...

Link to comment
Share on other sites

Spíše mi to příjde, jako kdyby na něho někdo chtěl dávat špínu a snaží se ho nějak pošpinit. Stejně si myslím, že opravdový ATomas to nebyl, jelikož by byl blb, kdyby tohle udělal. Už tak je ve světě, teda v českém a slovenském samp světě známý a kdyby udělal toto, moc dobře ví, co by to mělo za následky.

Prostě si myslím, že ATomas, tak jak ho všichni známe, to určitě nebyl. Spíše si z tebe někdo vystřelil a ty si mu evidentě naletěl.

Link to comment
Share on other sites

Spíše mi to příjde, jako kdyby na něho někdo chtěl dávat špínu a snaží se ho nějak pošpinit. Stejně si myslím, že opravdový ATomas to nebyl, jelikož by byl blb, kdyby tohle udělal. Už tak je ve světě, teda v českém a slovenském samp světě známý a kdyby udělal toto, moc dobře ví, co by to mělo za následky.

Prostě si myslím, že ATomas, tak jak ho všichni známe, to určitě nebyl. Spíše si z tebe někdo vystřelil a ty si mu evidentě naletěl.

Ja si myslim ze to ani tak nebylo pospineni spis vyuziti jmena aby si prilepsil.

Oni ty podvodnici ty inteligence taky moc nepobraly..

Link to comment
Share on other sites

Spíše mi to příjde, jako kdyby na něho někdo chtěl dávat špínu a snaží se ho nějak pošpinit. Stejně si myslím, že opravdový ATomas to nebyl, jelikož by byl blb, kdyby tohle udělal. Už tak je ve světě, teda v českém a slovenském samp světě známý a kdyby udělal toto, moc dobře ví, co by to mělo za následky.

Prostě si myslím, že ATomas, tak jak ho všichni známe, to určitě nebyl. Spíše si z tebe někdo vystřelil a ty si mu evidentě naletěl.

Ja si myslim ze to ani tak nebylo pospineni spis vyuziti jmena aby si prilepsil.

Oni ty podvodnici ty inteligence taky moc nepobraly..

 

I tak se to dá pochopit. No těch dětí za klávesnicí se asi nezbavíme! :(

Link to comment
Share on other sites

I ten pravý je kkt :d

Nic jinyho jsem taky necekal od cheatera.

Navic mne ani neznas a uz o mne rikas tohle. Podej si s nim ruku.

 

Vim jen že necheatuju už cca skoro 2 roky i více a že ty si pěknej imbecil :) :thumbup:

 

Strč ten nos taky jednou jinám než do pc skus třeba mezi kozy ...

Link to comment
Share on other sites

ATomas je férovej a určitě by mu toto ani nestálo za to :clap:

kdybi sis precet vsechny komentare vedel bys ze uz tu kazdej vi ze to byl nejakej fake atomas

 

Nikdo se tě na to neptal,jen sem napsal svůj názor :d:v:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...