Jump to content

šponzor


lvalenta

Recommended Posts

To vím i bez tebe, že nebudu dělat to, co se mi nechce. Jen vidím poprvé, co admin zakládá sekci a téma,určené o pomlouvání a předpokládánému flamu. ;) - tvoje chyba

 

A když už to děláš pro uživatele tak poradit se s nimi, jak to tu již bylo zmíněno.

A co, to ako admin neni clovek a nemoze nekoho pomlouvat nebo co?...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

To vím i bez tebe, že nebudu dělat to, co se mi nechce. Jen vidím poprvé, co admin zakládá sekci a téma,určené o pomlouvání a předpokládánému flamu. ;) - tvoje chyba

 

A když už to děláš pro uživatele tak poradit se s nimi, jak to tu již bylo zmíněno.

A co, to ako admin neni clovek a nemoze nekoho pomlouvat nebo co?...

znám valentu líp než ty, možná pomlouvání za zády je jeho styl, ale do projektů to snad netahá, teda nevím o ničem. Kvalita obsahu je hlavní pro každý resource.

Link to comment
Share on other sites

ja vas poznam oboch a 2x by som netvrdil ze ty si o nieco lepsi nez on :)

Poslední příspěvek v tomto tématu, proč nás dva srovnávat, btw. neznáš ani mě ani jeho předpokládám osobně. :) Lidé se srovnávat navzájem nemůžou, srovnat se dají jenom postupky a činy lidí.

Link to comment
Share on other sites

můj styl není pomlouvat za zády. Předtím jsem pawno promýšlel, ale to byla asi chyba. Fórum bylo skoro podle mých představ, ale uživatelé odcházeli. Tak jsem zkusil změnu. Metoda pokus-omyl. Ukamenujte mě.

Link to comment
Share on other sites

Forse , len niečo Forse ty len vieš každeho nazvať dementa ale ty si čo forse dokazal že ma 4webmaster a mal si hosting ktoré ty skončilo. :-) Lukaša poznám a viem že on to robi pre ľudi a nie pre teba aby si to kritizoval. :-)

Link to comment
Share on other sites

Forse , len niečo Forse ty len vieš každeho nazvať dementa ale ty si čo forse dokazal že ma 4webmaster a mal si hosting ktoré ty skončilo. :-) Lukaša poznám a viem že on to robi pre ľudi a nie pre teba aby si to kritizoval. :-)

Hosting,který se rozpadl po prodeji Lukášovi jsi měl na mysli? :) Kritika tady snad není zakázaná a někdy je dobrá.

Link to comment
Share on other sites

Forse , len niečo Forse ty len vieš každeho nazvať dementa ale ty si čo forse dokazal že ma 4webmaster a mal si hosting ktoré ty skončilo. :-) Lukaša poznám a viem že on to robi pre ľudi a nie pre teba aby si to kritizoval. :-)

Hosting,který se rozpadl po prodeji Lukášovi jsi měl na mysli? :) Kritika tady snad není zakázaná a někdy je dobrá.

Nerozpadl se, jen po měsíci (nebo to byly dva?) zdarma se přátelsky pozastavil :) Nebyl čas na ptákoviny. Aha, ani teď není, proto nemám čas s váma moc diskutovat :)

Link to comment
Share on other sites

Forse , len niečo Forse ty len vieš každeho nazvať dementa ale ty si čo forse dokazal že ma 4webmaster a mal si hosting ktoré ty skončilo. :-) Lukaša poznám a viem že on to robi pre ľudi a nie pre teba aby si to kritizoval. :-)

Hosting,který se rozpadl po prodeji Lukášovi jsi měl na mysli? :) Kritika tady snad není zakázaná a někdy je dobrá.

Nerozpadl se, jen po měsíci (nebo to byly dva?) zdarma se přátelsky pozastavil :) Nebyl čas na ptákoviny. Aha, ani teď není, proto nemám čas s váma moc diskutovat :)

hlavně že zbyl čas zakládat ptákoviny v tématech :d joke ;) tu blbost jsi zrušil a to se mi líbí

Link to comment
Share on other sites

Forse , len niečo Forse ty len vieš každeho nazvať dementa ale ty si čo forse dokazal že ma 4webmaster a mal si hosting ktoré ty skončilo. :-) Lukaša poznám a viem že on to robi pre ľudi a nie pre teba aby si to kritizoval. :-)

Hosting,který se rozpadl po prodeji Lukášovi jsi měl na mysli? :) Kritika tady snad není zakázaná a někdy je dobrá.

Nerozpadl se, jen po měsíci (nebo to byly dva?) zdarma se přátelsky pozastavil :) Nebyl čas na ptákoviny. Aha, ani teď není, proto nemám čas s váma moc diskutovat :)

hlavně že zbyl čas zakládat ptákoviny v tématech :d joke ;) tu blbost jsi zrušil a to se mi líbí

Link to comment
Share on other sites

Forse , len niečo Forse ty len vieš každeho nazvať dementa ale ty si čo forse dokazal že ma 4webmaster a mal si hosting ktoré ty skončilo. :-) Lukaša poznám a viem že on to robi pre ľudi a nie pre teba aby si to kritizoval. :-)

Hosting,který se rozpadl po prodeji Lukášovi jsi měl na mysli? :) Kritika tady snad není zakázaná a někdy je dobrá.

Nerozpadl se, jen po měsíci (nebo to byly dva?) zdarma se přátelsky pozastavil :) Nebyl čas na ptákoviny. Aha, ani teď není, proto nemám čas s váma moc diskutovat :)

hlavně že zbyl čas zakládat ptákoviny v tématech :d joke ;) tu blbost jsi zrušil a to se mi líbí

řekl mi "tak mi ho dej k***t". Tak jsem mu ho dal a k tomu bonus ještě téma :)))

Link to comment
Share on other sites

Když to tu děláme hodně formální tak odcházíte pryč.. když je to tu volnější máte kecy ;) ... co chcete ?

vyvážení Ying/Yang

Podle mě to bylo OK. Mně se to líbilo, ale vám ne. Nebudu to už promýšlet, stejně nevymyslím, co by bylo pro zdejší uživatele skvělé. Takže metoda pokus-omyl :)

Link to comment
Share on other sites

Když to tu děláme hodně formální tak odcházíte pryč.. když je to tu volnější máte kecy ;) ... co chcete ?

vyvážení Ying/Yang

 

A tahle reakce ti přijde normální ? ;)

Co je na ní špatného? Vyvážení musí být... ať chceš či ne, vyvážení je všude ať v životě nebo hře.. no já si myslím, že to už stačí rozmazávat.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, tiež by som chcel vyjadriť svoj názor na lukáša, podla mna si velmy zlý admin..

 

 

jójó.. 10000 ludí na mna teraz vyskočí, aspon som slávny..

 

Podla mna chytrákova vláda, bola najlepšia

 

 

áách to boli časy ked tu nebol DooM a Jakubes jak som bol [other]danny

 

 

Teraz je toto fórum v čudu ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, tiež by som chcel vyjadriť svoj názor na lukáša, podla mna si velmy zlý admin..

 

 

jójó.. 10000 ludí na mna teraz vyskočí, aspon som slávny..

 

Podla mna chytrákova vláda, bola najlepšia

 

 

áách to boli časy ked tu nebol DooM a Jakubes jak som bol [other]danny

 

 

Teraz je toto fórum v čudu ;-)

Konstruktivnější kritika by nebyla? (tedy napsat, v čem jsem tak zlý. Co dělám špatně, co zlepšit. Jak to vylepšit. Podle tebe).

 

Vy jste všichni věhlasní kritikové - ale ne konstruktivní. Bohužel

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Nech to tak :) nechci to tu řešit, jen sem tím chtěl naznačit že chytrák byl lepší nic jinýho.. ;-)

Ale v čem? Povídej, přeháněj!

 

Ale on má pravdu... Chytrák tu všechno neměnil a když bylo potřeba tak se mu napsalo a on to udělal ;)

 

Teď je to tady jak na kolotoči, nevíš co vyzkoušet dřív..

Link to comment
Share on other sites

Víš, když tohle fórum mělo doménu

 

Pawno.cz

 

tak tu toho o pawnu bylo dost 3/4 členov sa sem registrovali pouze pro pawno..

 

těd odtud 2/4 členu odišla kuli tomu, že je tohle diskuzní fórum o volným světe.. pawno se tady už nepraktikuje

 

a tá 1/4 členu tady má stresy kuli tomu, že tu už o pawnu je kulové

 

a tá nová 3/4 :d typu DooM to tady má pořád ráda..

 

Já fakt nevím, dál už se k tomu vyjadrovat nebudu

 

 

adios!

Link to comment
Share on other sites

Nech to tak :) nechci to tu řešit, jen sem tím chtěl naznačit že chytrák byl lepší nic jinýho.. ;-)

Ale v čem? Povídej, přeháněj!

 

Ale on má pravdu... Chytrák tu všechno neměnil a když bylo potřeba tak se mu napsalo a on to udělal ;)

 

Teď je to tady jak na kolotoči, nevíš co vyzkoušet dřív..

Proto mu říkám, ať uvede příklad. Neříkám, že má nebo nemá pravdu.

Chytrák neměnil. Já chtěl pawno zlepšit. Toť vše. Všichni můžete založit téma a říct co přesně změnit. Dávám vám tolik volnosti, kolik to jen jde. Můžete navrhnout cokoli, od toho tu je to téma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...