Jump to content

šponzor


lvalenta

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Valenta, proč se snažíš za každou cenu zvyšovat počet příspěvku i takovými píčovinami kde každej napíše vulgaritu? To je spíš pro fórum hanbivé než prosperující, já neznat tohle forum a najít to na top five tak odejdu

Link to comment
Share on other sites

Valenta, proč se snažíš za každou cenu zvyšovat počet příspěvku i takovými píčovinami kde každej napíše vulgaritu? To je spíš pro fórum hanbivé než prosperující, já neznat tohle forum a najít to na top five tak odejdu

+1

 

Když už se tu zakládaj kraviny, založte někdo do Síň slávy něco o mě ^_^ díík :)

Link to comment
Share on other sites

Tohle je fakt blbost, každej napíše vulgaritu a tím to končí. K ničemu obsah. Tohle je už fakt jen o počítadle příspěvků,protože o tomhle se bavit je fakt pod úroven. Má ban tak proč ho řešit. navíc chat vidělo malé procento uživatel online. Ostatní jsou mimo mísu.

Link to comment
Share on other sites

A hned máme info z druhého soudku :) on je třeba v pohodě, ale proč neumí přestat? Řekli jsme mu tisíckrát: nech toho.. já nepochopím takové lidi.. on je třeba i dobrý - a takhle si to pokazí..

Link to comment
Share on other sites

taky míváš rád poslední slovo... navíc o tomhle se dá bavit i v chatu

A s kolika lidmi se hádám? Mívám poslední slovo, když si stojím za svým. A to si stojím většinou.

 

V chatu to musí číst všichni. Krásné na fórech je, že toto téma nemusíte číst :)

Link to comment
Share on other sites

taky míváš rád poslední slovo... navíc o tomhle se dá bavit i v chatu

A s kolika lidmi se hádám? Mívám poslední slovo, když si stojím za svým. A to si stojím většinou.

 

V chatu to musí číst všichni. Krásné na fórech je, že toto téma nemusíte číst :)

Prostě jde jen o příspěvky a to mi nevymluvíš ;)

 

Pořád nechápu, proč je tady takováto dementní kategorie...

Přesně tak. Diskuze o ničem. Jen plno urážek a ponižování.

Link to comment
Share on other sites

Je to na zkoušku. Mohli jste se všichni ozvat v tématu, co se vám líbí, nebo nelíbí. Neozvali jste se.

Předpokládám že máš dostatečné IQ aby sis sám domyslel, co je dobré. Ale asi to tak není. ;)

Link to comment
Share on other sites

Je to na zkoušku. Mohli jste se všichni ozvat v tématu, co se vám líbí, nebo nelíbí. Neozvali jste se.

Předpokládám že máš dostatečné IQ aby sis sám domyslel, co je dobré. Ale asi to tak není. ;)

ty musis provokovat vsade a vsetkych ze?

Link to comment
Share on other sites

Bylo to rozhodnutí ze dne na den. Jak jsem psal, vše je na zkoušku. Je to pro uživatele, ne pro mě.

 

No když to děláš pro uživatele, tak jsi aspoň mohl napsat téma, kde bys zjistil, co vlastně uživatelé chtějí.

Link to comment
Share on other sites

Bylo to rozhodnutí ze dne na den. Jak jsem psal, vše je na zkoušku. Je to pro uživatele, ne pro mě.

Pro uživatelé, ale témata zakládaš ty - admin,který má dbát na pořádek, ale tímto jen rozpoutáváš vlnu flamů. Prostě v tomhle případě jsi šláp do ho*na a nevymluvíš to.

Link to comment
Share on other sites

dal jsem některé změny, může se to celé překopat. Já jsem spíš na fóru pro pokus-omyl, než na všechno dlouho čekat... :) uvidíme. Pokud to nechceš číst, nečti. Nikdo ti nebrání.

Link to comment
Share on other sites

To vím i bez tebe, že nebudu dělat to, co se mi nechce. Jen vidím poprvé, co admin zakládá sekci a téma,určené o pomlouvání a předpokládánému flamu. ;) - tvoje chyba

 

A když už to děláš pro uživatele tak poradit se s nimi, jak to tu již bylo zmíněno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...