Jump to content

[Grafika & Webdesign]Další hnusná spatlanina


Psychedelic

Recommended Posts

O co ti jde ? Proč sem dáváš takové hnusy ? Myslíš si, že tohle má něco společného s designem ? NE! Nevíš ani nic o rozměrech...

 

Webdesign už nedělej, raději nadále hraj SAMP, na tom nemáš co pokazit ;)

Link to comment
Share on other sites

O co ti jde ? Proč sem dáváš takové hnusy ? Myslíš si, že tohle má něco společného s designem ? NE! Nevíš ani nic o rozměrech...

 

Webdesign už nedělej, raději nadále hraj SAMP, na tom nemáš co pokazit ;)

 

Proč sem dávám ty hnusy třeba protože když mě to skritizujete vím kde dělám chyby a sanžím se je napravit ja jinak se to naučit? :) a jinak tě sklamu sa-mp nehraju ;)

Link to comment
Share on other sites

Já bych ti spíš řekl, aby jsi sem ty spatlaniny nedával a dej sem nějakou normální práci, protože podle mě je zbytečné to sem dávat, když ty sám o tom víš, že je to spatlanina.

Link to comment
Share on other sites

Proč sem dávám ty hnusy třeba protože když mě to skritizujete vím kde dělám chyby a sanžím se je napravit ja jinak se to naučit? :) a jinak tě sklamu sa-mp nehraju ;)

 

Taky Tě sklamu.. píše se zklamu :) A není na tom co kritizovat, jelikož je to pořád to samé dokola.

Link to comment
Share on other sites

Patriku, píšeš tady, že tu dáváš své práce abychom ti je zkritizovali a aby si udělal nějaký pokrok do další práce. Ale u tebe žádný pokrok nevidím, si pořád na stejném místě. Radši s grafikou sekni, u tebe to nemá žádný význam.

 

gledy to jinak pěkně vystihnul!

Link to comment
Share on other sites

Vypadá to, jako bych se zhulil marihuanou (a to jsem nikdy nehulil).

Nazvat topic "Další hnusná spatlanina" nasvědčuje tomu, že ty víš že je to k hovnu. Ale stejně to sem dáš, protože uvnitř duše si myslíš, že by se to mohlo někomu líbit. Ovšem, tohle nemyslíš vážně? :)

Link to comment
Share on other sites

Vypadá to, jako bych se zhulil marihuanou (a to jsem nikdy nehulil).

Nazvat topic "Další hnusná spatlanina" nasvědčuje tomu, že ty víš že je to k hovnu. Ale stejně to sem dáš, protože uvnitř duše si myslíš, že by se to mohlo někomu líbit. Ovšem, tohle nemyslíš vážně? :)

 

Topic další hnusná spatlanina jsem jsem dal specialně kvůly tommymu kterej mi to hazí ke každýmu designu tak proč ho tak rovnou nenazvat? :)

A jak mám dělat pokrok když mi to jinak než "hnus" "hnusná spatlanina" neohodníte kdyby ste napsali co je tam špatně a co bych měl spravit možná by další verze vypadala líp :)

Link to comment
Share on other sites

A jak mám dělat pokrok když mi to jinak než "hnus" "hnusná spatlanina" neohodníte kdyby ste napsali co je tam špatně a co bych měl spravit možná by další verze vypadala líp :)

 

Všechno je tam špatně.. ty jsi to ještě nepochopil ? "affraid" To není na opravu, ale na nový design, který prosím už nedělej. Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Moc neumíš kombinovat barvy, je to celkem špatně barevně sladěný... jediný co se mi celkem líbí, je ten obsah growy shopu (nebo aspoň je to ze všeho nejvíc přijatelný (pro mě))

Link to comment
Share on other sites

A jak mám dělat pokrok když mi to jinak než "hnus" "hnusná spatlanina" neohodníte kdyby ste napsali co je tam špatně a co bych měl spravit možná by další verze vypadala líp :)

 

Všechno je tam špatně.. ty jsi to ještě nepochopil ? "affraid" To není na opravu, ale na nový design, který prosím už nedělej. Děkuji

 

A víš ty co že seš to ty udělám další :)

Link to comment
Share on other sites

Mě se to taky nelíbí dal bych tomu tak 2,5/10 za snahu... koukal jsem na ty ostatní a přijde mi to furt stejný, stejně špatný...

Upřímně, tady evidentně vidíš, že tam snaha nebyla.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...