Jump to content

[GRAPHIC] Alien City+ Space Ship


Ratchet_xD

Recommended Posts

čaute , po dlhej dobe sem zase niečo pridávam z mojich vítvorov takže makal som na tom asi tak 3 dni tu je výsledok neni to nejako profesionálne ale niečo sa mi na tom podarilo. Inšpiroval som sa hrou/filmom : Tron Legancy...Komentujte , Hodnodte :)

 

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=V-ma-umLcR0

 

Obrázky si možte pozret aj na DeviantArt v mojom profile:

http://www.ratchethd.deviantart.com

Link to comment
Share on other sites

hmm nevim, čekal jsem nějakou animaci když už to dáváš na youtube a né slideshow, na tomhle neni moc co hodnotit.. spíš sem dej TGA obrázky 1920x1080, ať se na to můžeme podívat v detailu

 

A pardon, přehlídl jsem odkaz, hodnotim spíš jen to "ufo" takže 6/10... chtělo by se zaměřit na ty detaily ještě.. a zkus radší vymodelovat jeden objekt a detailně, něž několik objektů, (myslim třeba to pozadí - osegmentovaný a obarveny krychle) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mozem len suhlasit... je to velmi dobre urobene len skoda ze nehybne.... a ak mozem poprosit tvorcu... rad bych v SZ prezradit meno tvoriaceho programu na Wallpapery

inak 9/10 :v:

Link to comment
Share on other sites

Pěkné :) Pravda, že jsou tam nějaké detaily, které by mohly být lepší :)

Bereš někde inspiraci ?

 

Inspiraci ? jo pri tomto meste som sa inspiroval ako som už písal hrou/filmom Tron Legancy...ale inak ked robím nejaké obrázky tak len nad niečim rozmíšlam a pak se to snažím urobit v C4D ale niekedy sa mi to nepodarí lebo nemám ešče dobré skusenosti z modelovaním :d

Link to comment
Share on other sites

Inspiraci ? jo pri tomto meste som sa inspiroval ako som už písal hrou/filmom Tron Legancy...ale inak ked robím nejaké obrázky tak len nad niečim rozmíšlam a pak se to snažím urobit v C4D ale niekedy sa mi to nepodarí lebo nemám ešče dobré skusenosti z modelovaním :d

 

V pořádku, já se jen ptal :) Ono na inspiraci není nic špatného, právěže naopak :) pokuď to teda není copy. Ale u 3D grafiky se dá inspirovat mnoha věcmi, stačí se podívat okolo sebe, můžou to být i momenty, kdy třeba letí moucha, shodne se pozadí, nějaký předmět a máš hned co tvořit :)

Jen tak dál ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...