Jump to content

Pád letadla ruských hokejstů


Petr

Recommended Posts

Jak jsem už psal do chatu, spíš mě víc zajímá proč jsou ti rusáci takhle debilní...nechávat tyhle křápy furt letět. To jim nestačilo už ten pád s prezidentem?

Neni snad třeba motat všechno do sebe... Kromě toho podle zpráv, které máme mi dostupné (i když nemusejí být pravdivé, protože tyto dvě havárie vyšetřují v Rusové...) nebyla při pádu Tu-154 ani Jak-42 chyba v letadle ale (pravděpodobně) v pilotovi...

Ale je to jen domněnka...

 

Jak jsem už psal do chatu, spíš mě víc zajímá proč jsou ti rusáci takhle debilní...nechávat tyhle křápy furt letět. To jim nestačilo už ten pád s prezidentem?

btw. ten prezident nebol Rus ale Poliak "lol"

ale letel z ruska

Mám pocit, že letěl do Ruska a letadlo bylo ruské/sovětské výroby...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Seznam obětí: (překlad z ruské stránky)

NAŠI HOKEJISTI

Karel Rachůnek

Vašíček Josef

Jan Marek

Pavol Demitra

Cestující:

Anikeenko Vitaly

Bakhvalov Yuri

Alexander Belyaev

Michail Balandin

Vasyukov Alexander

Vyuhin Alexander E.

Robert Dietrich Genrikhovich

Pavol Demitra

Zimin Andrey

Marat Kalimulin Natfullovich

Karpovtsev Alexander G.

Kalyanin Alexander I.

Kiryukhin Andrey

Klyukin Nikita

Korolev, Igor B.

Krivonosov Nikolai

Evgeny Kunnov

Vyacheslav Kuznetsov

Stefan Liv, Daniel Patrick

Brad Mccrimmon Byron

Ostapchuk Sergey I.

Piskunov, Vladimir Leonidovič

Evgeny Sidorov

Karlis Skrastins Martinovic

Snurnitsyn Pavel

Daniel E. Sobchenko

Tkachenko Ivan Leonidovič

Fucking Paul S.

Yuri O. Urych

Gennady Churilov S.

Maxim A. Šuvalov

Yarchuk Artem Nikolaevich

Posádka :

Solomentsev Andrey, velitel

Zhivelov Igor Konstantinovič, druhý pilot

Zhuravlev, Sergey, bortmehanih

Sarmatova Elena, letuška

Maksumova naděje Murzafarovna, letuška

Chavigny Elena, letuška

Sizov, B. Alexander, letuška

Alexander Galimov, hokejista

Matyushin Vladimir Yurevich, letecký inženýr

Přežily:

Matyushin Vladimir Yurevich, letecký inženýr

 

RIP

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem už psal do chatu, spíš mě víc zajímá proč jsou ti rusáci takhle debilní...nechávat tyhle křápy furt letět. To jim nestačilo už ten pád s prezidentem?

btw. ten prezident nebol Rus ale Poliak "lol"

ale letel z ruska

tjn, všetko vedia doj*bať s ich vzduchoprázdnymi mozgami...

Link to comment
Share on other sites

Je to strašné, RIP všem (ačkoli jsem znal jen čtyři našince.. Marka, Demitru, Rachůnka a Vašíčka)

 

Jak jsem už psal do chatu, spíš mě víc zajímá proč jsou ti rusáci takhle debilní...nechávat tyhle křápy furt letět. To jim nestačilo už ten pád s prezidentem?

btw. ten prezident nebol Rus ale Poliak "lol"

ale letel z ruska

do Ruska

Češký hojekisty sú lowky dali nás a smiali sa s toho a teraz celé SLOVENSKO lutuje že zomreli.. ach

Ty seš ale dement, vole? Ty jsi lowka, nikdo by se nesmál, kdyby se všude nepsalo "češi, jste lamky, nemáte šanci" - a jak to dopadlo.. je to tragédie, jednou to pochopíš, děcko..

 

-- stř 07. zář 2011 19:21:26 --

 

Je to strašné, RIP všem (ačkoli jsem znal jen čtyři našince.. Marka, Demitru, Rachůnka a Vašíčka)

 

Jak jsem už psal do chatu, spíš mě víc zajímá proč jsou ti rusáci takhle debilní...nechávat tyhle křápy furt letět. To jim nestačilo už ten pád s prezidentem?

btw. ten prezident nebol Rus ale Poliak "lol"

ale letel z ruska

do Ruska

Češký hojekisty sú lowky dali nás a smiali sa s toho a teraz celé SLOVENSKO lutuje že zomreli.. ach

Ty seš ale dement, vole? Ty jsi lowka, nikdo by se nesmál, kdyby se všude nepsalo "češi, jste lamky, nemáte šanci" - a jak to dopadlo.. je to tragédie, jednou to pochopíš, děcko..

zato bych mu dal ban zmrdovi!

minimálně VAR, ale dneska exceluje, už dostal čtvrté varování a tedy BAN na dva týdny..

PS: Na CNN se o Markovi nepíše, tak ve mně se vyrojila špetka naděje.. ale na BBC jo, tak to na cnn asi zapomněli..

Link to comment
Share on other sites

omg, ked chcipne nejaky radoby hokeista tak ste vseci posrani ale ked zomrel napr. Nick Jones (autor php fusion) tak nikdo nic a pritom php fusion ma snad kazdy 3. web a hokej tu pozerate tak raz za 4 roky...

ale nechapeš? je to vyje**** PHP to nema ani kusok k Demitrovy ty si vobec čital čo si napisal prosim ta?je to debilna cicina keby nehraš samp a tak tak by si to nepoznal čo mna po nejakom autorovi php? tak radšej nebudem mat web.

Link to comment
Share on other sites

cReW]NiKo":2rctols9]
omg, ked chcipne nejaky radoby hokeista tak ste vseci posrani ale ked zomrel napr. Nick Jones (autor php fusion) tak nikdo nic a pritom php fusion ma snad kazdy 3. web a hokej tu pozerate tak raz za 4 roky...

ale nechapeš? je to vyje**** PHP to nema ani kusok k Demitrovy ty si vobec čital čo si napisal prosim ta?je to debilna cicina keby nehraš samp a tak tak by si to nepoznal čo mna po nejakom autorovi php? tak radšej nebudem mat web.

Súhlasím stebov.Niake skurv*** phpfusion sa neda porovnávať s Palom Demitrom...

Link to comment
Share on other sites

cReW]NiKo":dx0z4zk0]
omg, ked chcipne nejaky radoby hokeista tak ste vseci posrani ale ked zomrel napr. Nick Jones (autor php fusion) tak nikdo nic a pritom php fusion ma snad kazdy 3. web a hokej tu pozerate tak raz za 4 roky...

ale nechapeš? je to vyje**** PHP to nema ani kusok k Demitrovy ty si vobec čital čo si napisal prosim ta?je to debilna cicina keby nehraš samp a tak tak by si to nepoznal čo mna po nejakom autorovi php? tak radšej nebudem mat web.

Súhlasím stebov.Niake skurv*** phpfusion sa neda porovnávať s Palom Demitrom...

 

Krom toho koukej viewtopic.php?f=15&t=15482&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Link to comment
Share on other sites

cReW]NiKo":25ekyy5x]
omg, ked chcipne nejaky radoby hokeista tak ste vseci posrani ale ked zomrel napr. Nick Jones (autor php fusion) tak nikdo nic a pritom php fusion ma snad kazdy 3. web a hokej tu pozerate tak raz za 4 roky...

ale nechapeš? je to vyje**** PHP to nema ani kusok k Demitrovy ty si vobec čital čo si napisal prosim ta?je to debilna cicina keby nehraš samp a tak tak by si to nepoznal čo mna po nejakom autorovi php? tak radšej nebudem mat web.

 

A co mna po nejakom hokejistovy? co vyznamne a uzitocne posebe zanechal?

Link to comment
Share on other sites

Ja to proste nechápem. Nedokážem to vstrebať, som ako zombie...cítim tak prázdno v sebe. Nedokážem asi zajtra ani ísť do školy a ak áno tak v čiernom tričku. Demitra je proste skvelí hráč. Jeho žena to vraj nezvládla a k tomu má ešte dve malé deti...nedokážem si predstaviť reálne čo sa tam môže diať :(

 

869427_pavol-demitra-hokej-hokejista-rodina-manzelka-deti-april2011.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bloodman Nick nepatrí do našich národou , áno vytvoril niečo skvelé ale nič pre tvoju krajinu neurobil . Napísali sme tiež RIP a nič s tým ďalej robiť nejdeme . Je pre nás cudzí .

Link to comment
Share on other sites

Tak ze pristup tebe pomozem lebo si slovak a tebe ne lebo si amik? nejde o to kde sa kdo narodil ale co za svoj zivot spravil
Neozývaj sa prosím ťa !
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Sdílím, ale stejný názor s Bloodmanem, no, tak zemřeli hokejiští hráči, a co, život jde dál, nvm proč to řešíte na fóru jako je PAWN... Berete to jako kdyby zemřel nějaký váš sourozenec nebo příbuzný. Moje babička taky zemřela nedávno a udělala pro mě toho hodně a taky to necpu všem na internetu. A pro ty, kteří začnou mít urážky či narážky na mě, sleduju také hokej, ale to neznamená, že mě zabije smrt několika hráčů...

Link to comment
Share on other sites

Sdílím, ale stejný názor s Bloodmanem, no, tak zemřeli hokejiští hráči, a co, život jde dál, nvm proč to řešíte na fóru jako je PAWN... Berete to jako kdyby zemřel nějaký váš sourozenec nebo příbuzný. Moje babička taky zemřela nedávno a udělala pro mě toho hodně a taky to necpu všem na internetu. A pro ty, kteří začnou mít urážky či narážky na mě, sleduju také hokej, ale to neznamená, že mě zabije smrt několika hráčů...

 

jj tiež som tu Spamoval ale už je toho Fakt dosť Celé FB noviny atd. Radšej si ich určite Tichom nie tu plačete na Pawno Fóre

Link to comment
Share on other sites

Hlavně mě udivuje to, že tu všichni smutní, že umřeli hokejsté ano je to smutné, ale co těch ostatních 40 lidí, kteří jsou také mrtvi za ty nikdo z vás nesmutní a co když mezi nimi náhodou byl člověk, který by vám nehodou mohl ve vašem životě pomoci nebo to byl příbuzný od vašeho kamaráda to už vám smutné nepříde nebo co?

Link to comment
Share on other sites

Sdílím, ale stejný názor s Bloodmanem, no, tak zemřeli hokejiští hráči, a co, život jde dál, nvm proč to řešíte na fóru jako je PAWN... Berete to jako kdyby zemřel nějaký váš sourozenec nebo příbuzný. Moje babička taky zemřela nedávno a udělala pro mě toho hodně a taky to necpu všem na internetu. A pro ty, kteří začnou mít urážky či narážky na mě, sleduju také hokej, ale to neznamená, že mě zabije smrt několika hráčů...

 

mám stejný názor, je to velmi smutné ale nevím proč by se to mělo řešit na pawno.cz když jsou toho plná media facebook atd...

Link to comment
Share on other sites

Čo strašné musí prežívať tá jeho manželka

http://www.pluska.sk/sport/hokej/nhl/de ... vonku.html

riešili malichernosti že demitra nieje doma.S najhoršieho vonku? Teraz demitra už domov nikdy nepríde.Nikdy neotvorí dvere a neobijme svoju dcéru.Je to strašná vec čo sa stala, obrovská tragédia.Hokej mám rád, rád ho pozerám.Paľo, českí hráči, ruskí, kanadskí a švédski Odpočívajte v pokoji

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...