Jump to content

Domena .eu zadarmo na rok


Deleted User

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Podobné stránky poznám... a domenu nebudeš môcť presmerovať alebo bude nevýhodný cenník a pod. Nakoniec za rok budeš musieť platiť za zmenu registrátora lebo tento bude nevýhodný. Doporučujem si rovno kúpiť u forpsi alebo u nejakého iného dobrého registrátora.

Link to comment
Share on other sites

Podobné stránky poznám... a domenu nebudeš môcť presmerovať alebo bude nevýhodný cenník a pod. Nakoniec za rok budeš musieť platiť za zmenu registrátora lebo tento bude nevýhodný. Doporučujem si rovno kúpiť u forpsi alebo u nejakého iného dobrého registrátora.

Kravina. Změna registrátora stojí totéž, co prodloužení (a změna registrátora=prodloužení domény o rok)

Link to comment
Share on other sites

Tak to neviem... pretože viem, že tam je nejaký poplatok a nikdy som meniť registrátora nepotreboval. Ale robil som domenu .eu, ktorá bola vyhraná na jednej stránke a nakoniec sa zistilo, že to je tak na nič, pretože DNS sa dalo nastaviť iba ich a nie mimo ich server. Domena bola ale na dva roky... A vždy v tom budú nejake nevýhody hlavne ten cenník tak isto tam bol nevýhodný. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to neviem... pretože viem, že tam je nejaký poplatok a nikdy som meniť registrátora nepotreboval. Ale robil som domenu .eu, ktorá bola vyhraná na jednej stránke a nakoniec sa zistilo, že to je tak na nič, pretože DNS sa dalo nastaviť iba ich a nie mimo ich server. Domena bola ale na dva roky... A vždy v tom budú nejake nevýhody hlavne ten cenník tak isto tam bol nevýhodný. :)

U Active můžeš mít své DNS.

Link to comment
Share on other sites

píšu tam, že to funguje (akože tí "Registrátori") tak si tam pravdepodobne regnem dómenu aj ja a keby chceli nejaký poplatok, tak sa im na to vys*rem :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jsou i jiny moznosti naprikal u wedosu mas eu domena na rok zdarma pri registraci domeny na dva roky tkze zapltais asi 140 ,- za dva roky domeny

Link to comment
Share on other sites

Jsou i jiny moznosti naprikal u wedosu mas eu domena na rok zdarma pri registraci domeny na dva roky tkze zapltais asi 140 ,- za dva roky domeny

Opět to je kravina.

Normálně stojí hosting 25kč/měsíc a doména 100kč ročně (bez dph - s dph je to 30kč a 120kč - tedy dohromady 480 korun za hosting a .eu doménu).

Oni mají akci - nabízí za 360kč hosting na dva roky a k tomu .eu doména na rok zdarma.

Link to comment
Share on other sites

Ano uz to vidim akci zmenily priblizne pred tydnem akce fungovala v duchy mých slov

Ne. Byla akce kupte si hosting za 360kč/rok a dostanete .eu doménu zdarma. Nyní k tomu přidali hosting na rok zdarma.

Link to comment
Share on other sites

To zase bude plno amatérských "game portálů" a "hostingů" na eu domenách...

 

Nikoho neodsudzuj, kazdy nejako zacinal a vedsinou ty 's tym lamerskym hostingom co nestoji za nic' su neskvor najlepsi na scene.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ne. Byla akce kupte si hosting za 360kč/rok a dostanete .eu doménu zdarma. Nyní k tomu přidali hosting na rok zdarma.

 

Omlouvam se ale stim nesouhlasim za mnou zminenych podmiek jsem registroval dve domeny .A i tak jsem za ne platil.

Link to comment
Share on other sites

Nikoho neodsudzuj, kazdy nejako zacinal a vedsinou ty 's tym lamerskym hostingom co nestoji za nic' su neskvor najlepsi na scene.

 

Takže už máš zaslanou žádost... ;)

Link to comment
Share on other sites

Funguje to :-) Už mám doménu

 

a ako to funguje? dajú ti FTP alebo ako?

 

p.s. ja som si o to napísal včera okolo 17-18:00 a ešte doteraz mi ju nepotvrdili.. ako to že tebe tak skoro?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...