Jump to content

návrh Zákaz RZE


Recommended Posts

Zákaz Reálné Země mi přijde jako ptákovina nejvyššího zrna. Je to bezpochyby nejnavštěvovanější mod co do počtu serverů a lidí na nich. A tím bychom těmto uživatelům zakázali prezentovat své servery (mohou mít i své "upravené RZE", nebo obohacené o své FS). To, že to ATomas (nebo jak se mu nadává) zveřejnil, případně mu to někdo ukradl, je věc jeho zabezpečení, ale nemyslím si, že by mělo Pawno.cz zakazovat servery s tímto modem, je to věc ATomase a provozovatelů těchto serverů.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zákaz Reálné Země mi přijde jako ptákovina nejvyššího zrna. Je to bezpochyby nejnavštěvovanější mod co do počtu serverů a lidí na nich. A tím bychom těmto uživatelům zakázali prezentovat své servery (mohou mít i své "upravené RZE", nebo obohacené o své FS). To, že to ATomas (nebo jak se mu nadává) zveřejnil, případně mu to někdo ukradl, je věc jeho zabezpečení, ale nemyslím si, že by mělo Pawno.cz zakazovat servery s tímto modem, je to věc ATomase a provozovatelů těchto serverů.

 

No konečne ! :d

Link to comment
Share on other sites

A co kdyby jste přestali ty prezentace vnímat? Kouknu do tématu, vidím RZE a jdu pryč.. ale né.. vy mu tam napíšete ať jde s RZE do hajzlu a pak se tam vesele spamuje a ještě se založí takováhle super anketa.. A kdyby tam měl někdo vlastní mód, tak se tam stejně nepůjdete ani podívat. Takže takováhle debata je o ničem.

Link to comment
Share on other sites

Zakazal bych rze .... Povolil bych jen prezentací těch koupenych rzeček... A ti co si stahnou kradenou rze tak sou fakt dementi .. Jako sice to maji hodně lidi ale je to kradene ! Takze si to kupte ... No jak uz sem psal tak jen bych dovolil prezentaci KOUPENYCH RZEček ... A co vubec všechny kradene mody by se tu neměli prezentovat ( jestly sou nake kradene jeste krome rze :d )

Link to comment
Share on other sites

Zakazal bych rze .... Povolil bych jen prezentací těch koupenych rzeček... A ti co si stahnou kradenou rze tak sou fakt dementi .. Jako sice to maji hodně lidi ale je to kradene ! Takze si to kupte ... No jak uz sem psal tak jen bych dovolil prezentaci KOUPENYCH RZEček ... A co vubec všechny kradene mody by se tu neměli prezentovat ( jestly sou nake kradene jeste krome rze :d )

 

Super nápad to je úplne genilálne až na... až na.... Ako chceš do prd*le rozoznat kúpené a kradnuté ?

Link to comment
Share on other sites

Zakazal bych rze .... Povolil bych jen prezentací těch koupenych rzeček... A ti co si stahnou kradenou rze tak sou fakt dementi .. Jako sice to maji hodně lidi ale je to kradene ! Takze si to kupte ... No jak uz sem psal tak jen bych dovolil prezentaci KOUPENYCH RZEček ... A co vubec všechny kradene mody by se tu neměli prezentovat ( jestly sou nake kradene jeste krome rze :d )

 

Super nápad to je úplne genilálne až na... až na.... Ako chceš do prd*le rozoznat kúpené a kradnuté ?

 

Muzem jit hackovat :d A pozname jestly dostanem ban nebo ne :d

Link to comment
Share on other sites

Zakazal bych rze .... Povolil bych jen prezentací těch koupenych rzeček... A ti co si stahnou kradenou rze tak sou fakt dementi .. Jako sice to maji hodně lidi ale je to kradene ! Takze si to kupte ... No jak uz sem psal tak jen bych dovolil prezentaci KOUPENYCH RZEček ... A co vubec všechny kradene mody by se tu neměli prezentovat ( jestly sou nake kradene jeste krome rze :d )

:lol:

 

Jak rozeznáš kradenou rze od nekradený? Když se na ten server nepříjdeš podívat? Blbost

Edit: Už mě předběhli :d

Link to comment
Share on other sites

Dolozit "stvrzenku " od atomase

:problem: Pořád řešíte hovadiny, každý má právo si do Prezentace Serveru napsat informace o svém serveru.. tím že to tady zakážete, si stejně nepomůžete a nic nezměníte. Kdyby si někdo přečetl můj první post tady tak by možná pochopil co myslím.

 

A co kdyby jste přestali ty prezentace vnímat? Kouknu do tématu, vidím RZE a jdu pryč.. ale né.. vy mu tam napíšete ať jde s RZE do hajzlu a pak se tam vesele spamuje a ještě se založí takováhle super anketa.. A kdyby tam měl někdo vlastní mód, tak se tam stejně nepůjdete ani podívat. Takže takováhle debata je o ničem.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Dolozit "stvrzenku " od atomase

:problem: Pořád řešíte hovadiny, každý má právo si do Prezentace Serveru napsat informace o svém serveru.. tím že to tady zakážete, si stejně nepomůžete a nic nezměníte. Kdyby si někdo přečetl můj první post tady tak by možná pochopil co myslím.

 

A co kdyby jste přestali ty prezentace vnímat? Kouknu do tématu, vidím RZE a jdu pryč.. ale né.. vy mu tam napíšete ať jde s RZE do hajzlu a pak se tam vesele spamuje a ještě se založí takováhle super anketa.. A kdyby tam měl někdo vlastní mód, tak se tam stejně nepůjdete ani podívat. Takže takováhle debata je o ničem.

Kdyz to vezmu kolem a kolem tak mas samzrejme pradvu ale proste neprekousnu ze je 500 rze serveru a mas na kazdym aspon 20 lidi a ostatni provozovatele s vlastni tezce vydrenym modem susej hubu na prazdynm serveru

Link to comment
Share on other sites

Kdyz to vezmu kolem a kolem tak mas samzrejme pradvu ale proste neprekousnu ze je 500 rze serveru a mas na kazdym aspon 20 lidi a ostatni provozovatele s vlastni tezce vydrenym modem susej hubu na prazdynm serveru

Chápu o čem mluvíš, ale mluvíš o něčem úplně jiném... tady se neřeší kvalita naší SA:MP scény, ale Sekce na Pawno.cz. Tím že se tu zakážou tyto servery, se těch 500 serveru nesníží, ba naopak ještě jim možná klesne návštěvnost a tím víc budeš mít těchto keců.. Nemá to cenu..

 

Neumím si představit ,že by moderátoři si to ověřovali nějakou stvrzenkou. Je to hovadina.

A ještě pochybuju že by ATomas vystavoval nějaký stvrzenky.. =D

Link to comment
Share on other sites

Jo aha... tak vy jste naivní... vy si fakt vážně myslíte že si někdo koupí Officiální RZE? když na internetu jí má zadarmo a je to skoro to stejné!!! Vy jste naivní... naivnější lidi jsem neviděl každý se vám vysere na officiální Rze + Stejnak když se zakáže prezentace ti lidi tu rze budou mít pořád... nevím o co se snažíte ti lidi toho nenechaj.... !!! Prosťe pro ně je lehčí si stáhnout Rze.... a hodit na server přitom musím říct že Rze je Shit mod mi se osobně nezalíbil je plno lepších modu na internetu.... ale Prosťe ti lidé jsou líní nějaký najít nebo neumí hledat... Lamy budou Lamy pořád!!!! a vy to nezměníte jedním usmrkaným pravidlem

Dolozit "stvrzenku " od atomase

:problem: Pořád řešíte hovadiny, každý má právo si do Prezentace Serveru napsat informace o svém serveru.. tím že to tady zakážete, si stejně nepomůžete a nic nezměníte. Kdyby si někdo přečetl můj první post tady tak by možná pochopil co myslím.

 

A co kdyby jste přestali ty prezentace vnímat? Kouknu do tématu, vidím RZE a jdu pryč.. ale né.. vy mu tam napíšete ať jde s RZE do hajzlu a pak se tam vesele spamuje a ještě se založí takováhle super anketa.. A kdyby tam měl někdo vlastní mód, tak se tam stejně nepůjdete ani podívat. Takže takováhle debata je o ničem.

Kdyz to vezmu kolem a kolem tak mas samzrejme pradvu ale proste neprekousnu ze je 500 rze serveru a mas na kazdym aspon 20 lidi a ostatni provozovatele s vlastni tezce vydrenym modem susej hubu na prazdynm serveru

 

Aha a ktomu že si dal tu Deamxnutou Verzi rze na net nic neřekneš?

Link to comment
Share on other sites

Jsem pro, většina z těch co to tu založí stejně porušují pravidla, registrují se zde pouze za účelem zviditelnění jejich serveru a pro toto fórum žádný přínos nemají.

Link to comment
Share on other sites

Určitě ano kromě koupené či originální jinak kradené rze ZAKAZ a to že někdo má na serveru rze lidi to má blbí at si rze koupi a nekrade !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kdyby se zakázala prezentace RZE serverů, nemohli by tu zveřejňovat ani ty, co si mód poctivě koupili a to by bylo vůči nim velice nespravedlivé.. Spíš bych zakázal prezentace kradených RZE a napsal vedoucím uploaderů, aby rze.amx mazali za porušení autorských práv..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Jako nasmál jsem se čtením celýho topicu :lol: Pár lidí si varování odneslo, jeden dostal i ban za 3 varování :)

 

Ale každopádně podporuju tohle téma... Každej si myslí, že stáhne RZE, regne se na pawnu, jebne tam IP, generátor a větu "Přiďte si zahrát na nejlepší server s koupeným módem!". Takhle je celá sekce Prezentace serveru plná RZEček a ty ony servery, které za něco stojí jsou schované v haldě...

 

Navíc bych to pravidlo ještě rozšířil o větu "Dovoleno prezentovat servery s módem, ke kterému máte autorská práva!". :)

 

Navíc za to že ATomasovi ukradli RZE, může zaplatit jen ten člověk co to má na svědomí.. Je to jako, když si natočíte premiéru v kině na kameru a pak postnete na net.. Downloadeři jsou v klidu, ten kdo to nahodil má problém...

Link to comment
Share on other sites

Dokud sem mnel moderatora tak jsem na toto pravidlo sice nepsane dohlizel a takove prezentace mazal. Mozna si nekdo myslel ze jsem to delal pro svuj prospech ale vidite ze hodne lidi toto chce. Nechapu proc nekdo prezentuje neco co ma dalsich 100 serveru

Ani ja kdyz jsem se ucil pawno a delal prvni verze jsem se neodvazil to prezentovat protoze jsem vedel ze se v te dobe ten mod byl na urovni prumeru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...