Jump to content

Nensis-host spuštěn!


Dawo

Recommended Posts

Ja nezávidím, len ak má niekto zrábať tak legálne alebo vôbec. P.S. ak to utiahne tak mne to je jedno, ale stačí jeden záťažový mód a máte po hostingu. JA už takéto veci nerobím, ale poznám pár ľudí ktorý áno.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nezávidím, len ak má niekto zrábať tak legálne alebo vôbec. P.S. ak to utiahne tak mne to je jedno, ale stačí jeden záťažový mód a máte po hostingu. JA už takéto veci nerobím, ale poznám pár ľudí ktorý áno.

 

Ok no hele uvidime je to free prozatim,nejsme blby kdyby jsme chteli placenej udelali by jsme si zivnostenckej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Ja nezávidím, len ak má niekto zrábať tak legálne alebo vôbec. P.S. ak to utiahne tak mne to je jedno, ale stačí jeden záťažový mód a máte po hostingu. JA už takéto veci nerobím, ale poznám pár ľudí ktorý áno.

 

Ok no hele uvidime je to free prozatim,nejsme blby kdyby jsme chteli placenej udelali by jsme si zivnostenckej ;)

jen tak pro info podle toho co vidim tak ti ale 18 nebylo tazek si na zivnostat musis trsku pockat a mam takovej dojem ze by se vam to ani nevyplatitlo

Link to comment
Share on other sites

V podstate pravda, ale radšej by som si spravil živ. list , a mal pokoj ohľadom pokuty. Nemusíš rátať či môžeš ešte napr. 20 alebo 30 serverov dať platených, takto to teoreticky nemusíš rátať, a do budúcna už máš po starostiach...

Link to comment
Share on other sites

1. Vserver je od pipni, mas problem, je to v pravidlach

2. Mas web u endora.cz, taktiez mas problem. Vsetko v pravidlach :p A z hostom je koniec :d

 

Ty si velky problem :d od ceho je vps?:d asi si ho koupim a budu se na nej divat ne ;)

A co od endory? reklamu tam mame od nich tak zalez decko.

Link to comment
Share on other sites

1. Vserver je od pipni, mas problem, je to v pravidlach

2. Mas web u endora.cz, taktiez mas problem. Vsetko v pravidlach :p A z hostom je koniec :d

 

Ty si velky problem :d od ceho je vps?:d asi si ho koupim a budu se na nej divat ne ;)

A co od endory? reklamu tam mame od nich tak zalez decko.

Ano pravda, ale themu si udělejte vlastní :d

Link to comment
Share on other sites

Dost sa mi ten design zda okopceny zo stareho synbian-u :) ( Ten serverstatus vlavo + sedozeleny design s tabulkami a presusovanimy ciaramy ) + Stara Xel adminka co neviem ci sa aj neda hacknut "suspect" 0/∞

Screen :p

Link to comment
Share on other sites

Pipni: V pravidlach je, ze free vpsko pipni sa nemoze pouzivat na hostingy

Endora: Zakazane tiez robit hostingy

 

Robime snad na endore hosting ty kks?:d

WEB hostingu...

 

Mi nemame webhosting ty dement mame normalni stranky a na nich umisteny linky na vps

Link to comment
Share on other sites

Zase mi nikdo neodpověděl :d mě tu ignorují, protože mam pravdu :d

co? :d

 

-- ned 10. črc 2011 6:34:24 --

 

1. Vserver je od pipni, mas problem, je to v pravidlach

2. Mas web u endora.cz, taktiez mas problem. Vsetko v pravidlach :p A z hostom je koniec :d

myslíš si že su p**a? a budu dělat hosting na endoře jo ? xDDD na endoře byto asi těžko fakalo.

 

-- ned 10. črc 2011 6:36:52 --

 

Ja nezávidím, len ak má niekto zrábať tak legálne alebo vôbec. P.S. ak to utiahne tak mne to je jedno, ale stačí jeden záťažový mód a máte po hostingu. JA už takéto veci nerobím, ale poznám pár ľudí ktorý áno.

 

Ok no hele uvidime je to free prozatim,nejsme blby kdyby jsme chteli placenej udelali by jsme si zivnostenckej ;)

jen tak pro info podle toho co vidim tak ti ale 18 nebylo tazek si na zivnostat musis trsku pockat a mam takovej dojem ze by se vam to ani nevyplatitlo

 

mu možna 18 není ale mně j ;D

 

-- ned 10. črc 2011 6:39:37 --

 

Odpovíte? Web máte stejný jako tento: http://onyxius.cz/

 

Jak je to jen možné? :d

 

 

nechapu.. asi stejne theme ale kodoval jsem to....

Link to comment
Share on other sites

Pochybuji, oni to mají stáhnuté z free templates, hledat to nebudu, ale bejt tebou to přiznám a jako další krok se můžeme domluvit na new webu v SZ.

 

ja nepotřebuju krast designy ;) muj bratr je grafik on by mně design udělal toto byla nějaka blba haluz.. inak muj bratr řeza design cos dělal ty pro project nemesis ;)

Link to comment
Share on other sites

Pochybuji, oni to mají stáhnuté z free templates, hledat to nebudu, ale bejt tebou to přiznám a jako další krok se můžeme domluvit na new webu v SZ.

 

ja nepotřebuju krast designy ;) muj bratr je grafik on by mně design udělal toto byla nějaka blba haluz.. inak muj bratr řeza design cos dělal ty pro project nemesis ;)

Link to comment
Share on other sites

Pochybuji, oni to mají stáhnuté z free templates, hledat to nebudu, ale bejt tebou to přiznám a jako další krok se můžeme domluvit na new webu v SZ.

 

ja nepotřebuju krast designy ;) muj bratr je grafik on by mně design udělal toto byla nějaka blba haluz.. inak muj bratr řeza design cos dělal ty pro project nemesis ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ako no ty si zdravý? 5 serverov na jedno VPS? ved to ma ram 256MB konektivitu 10Mbitov

 

Sa prebud zo sna omg a naco ti je nejaky free hosting? mas akurat kopu starosti, pokial sa chces ucit pracovat so servermi a byt velmi dôlezity tak preboha rob nieco ine ale nie free hosting, potom na free hostingoch je viac ludi ako u nas co prevadzkujeme platene hostingy kde su professionaly co sa o to starajú. To by som tym ludom dal radsej ten server zadarmo ako im povedat nech idu k takym ludom ako si ty.

 

EDIT: ako tak pozeram ty chces na tom este aj zarobit ? a klames ludi ze peniaze pojdu na prevadzkovanie serverov? ked to je free VPS co tam chces platit OMG (takýmto ludom pipni.cz rusi VPS servery pokial to pouzivaju na taketo ucely ako ty staci ta len nahlasit :) )

 

Asi to aj spravím.

EDIT2: Nejsi platca DPH ??? a mas zivnost? na poziadanie by si mal zaslat IČO :) posli mi ho v Sukromnej správe dik :)

 

IČO popřípadně DIČ je povinné uvádet na jejich webu. Taky me pěkne NASRALO jak všude je ta naše adminka z XELU, to jste tak BLBÝ že si neumíte naprogramovat VLASTNÍ...? Ještě ktomu tam neudávají všechny majitele, kteří to programovali. Asi je už čas nějakého opatření pro tuto administraci. Vy co máte ty Vaše slavné FREE hostingy si akorát myslíte že když Vám budou patřit tak že jste něco jako výše než my kteří máme placené a poskytujeme lepší služby? Co z toho máte, bože!

Taky prosím o smazání těch administrací co tam máte, je to nelegalní používaní pač nesouhlasili všichni tvůrci administrace či designu. PRYČ STÍM!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...