Jump to content

Nensis-host spuštěn!


Dawo

Recommended Posts

Zdravim zalozil jsem nový free hosting,mame 2 vps od pipni ano od pipni je to sice krám ale 10 serverů bez lagů na tom rozchodíme je to jen pro vážné zájemce,nechte si komenty od cesty typu je to pipni srajda.Web máme podle mě slušně udělanej s objednávkou a statistikou a ochotným majitelem a technickou podporou.

 

Web: http://nensis-host.hys.cz/

 

Více se dozvíte na webu prvně si přečtěte podmínky a pak si objednejte server vam aktivujeme do 10 min,protoze jsme online.... Administrační prostředí mame od killera a dregsa

 

s Pozdravem Dawo & KillbiLL "cheers"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name="Dawo"] [quote name="Roni"]Odkud máte stáhnutý web? :D[/quote]

Kodoval jsem ho ;)[/quote]
Kódoval?[code]


















[/code]
A ještě k tomu ve footeru v[b]i[/b]delane penize... :D
Link to comment
Share on other sites

[quote name="kazlik"] [quote name="Dawo"] [quote name="Roni"]Odkud máte stáhnutý web? :D[/quote]

Kodoval jsem ho ;)[/quote]
Kódoval?[code]


















[/code]
A ještě k tomu ve footeru v[b]i[/b]delane penize... :D[/quote]


pro tento měsíc jeto free
Link to comment
Share on other sites

Závěrečná ustanovení

Nensis-host si vyhrazuje

-právo nevracení pěnez při heckersém utoku

-změnit tyto podmínky bez upozornění

 

... De se hackovaat!! :d

Link to comment
Share on other sites

Závěrečná ustanovení

Nensis-host si vyhrazuje

-právo nevracení pěnez při heckersém utoku

-změnit tyto podmínky bez upozornění

 

... De se hackovaat!! :d

 

Ok :d chcem videt :d

 

Mej strpeni.. jeste tam skoro nikdo neni...az tam bude plno teprve vypustim hada z kalhot :d (jak me tohle napadlo ? :d)

 

lol takova hrubka ve footeru :d

 

Nejsme platci DPH vYdelane penize jdou na provoz serveru .

Link to comment
Share on other sites

Ako no ty si zdravý? 5 serverov na jedno VPS? ved to ma ram 256MB konektivitu 10Mbitov

 

Sa prebud zo sna omg a naco ti je nejaky free hosting? mas akurat kopu starosti, pokial sa chces ucit pracovat so servermi a byt velmi dôlezity tak preboha rob nieco ine ale nie free hosting, potom na free hostingoch je viac ludi ako u nas co prevadzkujeme platene hostingy kde su professionaly co sa o to starajú. To by som tym ludom dal radsej ten server zadarmo ako im povedat nech idu k takym ludom ako si ty.

 

EDIT: ako tak pozeram ty chces na tom este aj zarobit ? a klames ludi ze peniaze pojdu na prevadzkovanie serverov? ked to je free VPS co tam chces platit OMG (takýmto ludom pipni.cz rusi VPS servery pokial to pouzivaju na taketo ucely ako ty staci ta len nahlasit :) )

 

Asi to aj spravím.

EDIT2: Nejsi platca DPH ??? a mas zivnost? na poziadanie by si mal zaslat IČO :) posli mi ho v Sukromnej správe dik :)

Link to comment
Share on other sites

Ako no ty si zdravý? 5 serverov na jedno VPS? ved to ma ram 256MB konektivitu 10Mbitov

 

Sa prebud zo sna omg a naco ti je nejaky free hosting? mas akurat kopu starosti, pokial sa chces ucit pracovat so servermi a byt velmi dôlezity tak preboha rob nieco ine ale nie free hosting, potom na free hostingoch je viac ludi ako u nas co prevadzkujeme platene hostingy kde su professionaly co sa o to starajú. To by som tym ludom dal radsej ten server zadarmo ako im povedat nech idu k takym ludom ako si ty.

 

EDIT: ako tak pozeram ty chces na tom este aj zarobit ? a klames ludi ze peniaze pojdu na prevadzkovanie serverov? ked to je free VPS co tam chces platit OMG (takýmto ludom pipni.cz rusi VPS servery pokial to pouzivaju na taketo ucely ako ty staci ta len nahlasit :) )

 

Asi to aj spravím.

EDIT2: Nejsi platca DPH ??? a mas zivnost? na poziadanie by si mal zaslat IČO :) posli mi ho v Sukromnej správe dik :)

 

proto je to ted free do te doby než budeme VPS-ko

Link to comment
Share on other sites

No dobre to je teraz free ale 1.8. 2011 ak dobre citam chces zarabat z cudzich prijmov a nemas zalozenu zivnost :) ak mas posli mi IČO cez SZ :) ja si to overim a neham ta na pokoji alebo prestan z hintim sprostym hostingom omg

 

A co mi neodpovedas na ostatne veci? pozi aky post som napisal a ty odpises ako keby si mal 10 rokov :rap:

Link to comment
Share on other sites

(takýmto ludom pipni.cz rusi VPS servery pokial to pouzivaju na taketo ucely ako ty staci ta len nahlasit :) )

 

Asi to aj spravím.

 

Tak ty jsi teda pěkná (s prominutím) svině... nahlásit někoho. No však ono se to proti tobě taky obrátí!

 

A navíc, když ho nahlásíš tak se stane co ?! Ani nevíš kde to hlásit. Státu to bude ukradené a zbytečná práce. Sice jak se říká každá koruna dobrá, ale tohle státu určitě neuškodí. Navíc, když zachvilu ukončí své působení na této scéně.

 

Radši se starej sám o sebe a nevytahuj se tady! Jde vidět, jaký jsi ubožáček.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Zdravim zalozil jsem nový free hosting,mame 2 vps od pipni ano od pipni je to sice krám ale 10 serverů bez lagů na tom rozchodíme je to jen pro vážné zájemce,nechte si komenty od cesty typu je to pipni srajda.Web máme podle mě slušně udělanej s objednávkou a statistikou a ochotným majitelem a technickou podporou.

 

Web: http://nensis-host.hys.cz/

 

Více se dozvíte na webu prvně si přečtěte podmínky a pak si objednejte server vam aktivujeme do 10 min,protoze jsme online.... Administrační prostředí mame od killera a dregsa

 

s Pozdravem Dawo & KillbiLL "cheers"

 

Na pipni kdyz mas free staci jeden server apache php mysql a adminitsraci a prestava reagovat to bychchtel videt tech 10 serveru tvl a bez lagu nech si zdat

 

mimochodem nemas tam ani jeden server podivej se jaky mas vyuziti ram

http://myhost.vserver.cz/phpsysinfo

http://217.16.177.205/phpsysinfo

Link to comment
Share on other sites

Já měl server na pipni na sa:mp na verzi 0.1b. Měl jsem denně full server, vůbec nepadal a nelagoval a měl jsem tam 32 slotů. Jde jen o to, jaké mody apod se tam používá. Já tam měl svůj mod, který nebyl zátěžoví objektama apod. Největší nevýhoda je traffic..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ale to porad mluvis o jednom serveru me to tak nikdy nespadlo ale on chce na jednim mit 10 serveru a na jednm vps mas 78% zatizeni na druhy 92% a to tam zadny server nema

Link to comment
Share on other sites

Ewwe, on to má naprd, zase to robil niaky babrák, hneď mu mal povedať že na pípni free toho moc nerozbehne. Pokiaľ mi nebude zasahovať do môjho hostingu, tak ho nechám tak.

P.S.: To čo tu bolo písané, 1.8.2011 by si mal mať PLATNÉ IČO (nie pozastavené), a ja si to overím. Ak to nemáš, tak to radšej nechaj free. A ak nemáš viac ako 18 tak nemôžeš mať živ. list.

Link to comment
Share on other sites

Ewwe, on to má naprd, zase to robil niaky babrák, hneď mu mal povedať že na pípni free toho moc nerozbehne. Pokiaľ mi nebude zasahovať do môjho hostingu, tak ho nechám tak.

P.S.: To čo tu bolo písané, 1.8.2011 by si mal mať PLATNÉ IČO (nie pozastavené), a ja si to overím. Ak to nemáš, tak to radšej nechaj free. A ak nemáš viac ako 18 tak nemôžeš mať živ. list.

 

Na to jenom jsi pekne zavistiva svine ;) bude to free 10 serveru v pohodičce servery na tom máme ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...