Jump to content

[MAP]Jak se staví Dům


Gerechti

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no jen aby a co vy na SFB jak se vede

 

xD se zeptej peeta nebo někoho já tam mam BAN :-) Prej za reklamu a přitom jsem jen napsal že je 7:25 :d tak už na SFB seru ...

 

Ale prej to tam je dobrý ...

Link to comment
Share on other sites

no takže nedodal jsme další screeny chci aby jste byli napjatí,navíc dodělávám drobné úpravy nejsem na 400 objektech totiž ještě :d a chybí kousek obýváku a máme to :) musím to ještě oddálit aby to bylo co nejlepší aspoň pro mě :d

Link to comment
Share on other sites

má to jednu chybu nemá to okna,v dlaším se zlepším taky se to snažím upravovat dodávat objekty na efekt .... ale musím se vejít od 399 protože 1 objekt je pohybliví :d

 

-- sob 18. čer 2011 19:48:41 --

 

Už je to doděláno,už je to skoro hotovo :d,snad se bude líbit a dostanu IP na server kde se to objeví :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ty mi snad kradeš nápady z hlavy :d Rozhodnu se postavit vězení a hele ty ho už máš, rozhodnu se postavit dům, ale celej sám, a hele ty ho už máš:d A nakonec mě napadá postavit městečko, [Na vodě] a hele ty ho už máš:d.Snad to nebudeš brát jako opičení, protože to vše postavím... 1o/1o

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

mne sa ties paci ten dom ale ti chodby do izieb(po cesky:pokoje) su take domotane ze ma hlava rozbolela ale tie izby(pokoje) su good len bi ma zaujimalo co si dal nad dvere cez ktore sa jde do kazdej izby(pokoja)take ti hnede dvere a nad nimi je daco jak plech ako sa to vola ?

Inac dom 50/10.

 

____________________________________

nastivte nas web http://crazyserver.6f.sk

Link to comment
Share on other sites

ako to vseci robite ze date nejaky text a pdo tim taka ciara ___________________

a pod tim vzdy to iste take obrazky ako si nastavim abi som to ja nemusel pisat abi to tam bolo stale ?

 

tomu se rika podpis... nastav si ho v uzivatelskym panelu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...