Jump to content

[MAP]Jak se staví Dům


Gerechti

Recommended Posts

*Nelíbí* 1/20

jo tu chce bejt někdo extra,protože většině se to líbí i mě :d,určitě ani nemáš vkus na mapy .... jsi jen pouhý jecálek co tu spamuje pawno.cz aby měl body za příspěvky

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak a dost,

 

 

 

GERECHTI ty se ku*va zamysli nad tím co komu píšeš, LIDI mají svobodný názor na hodnocení, takže ty jim za to že ti daji 1 z 20 nebudeš psát to co je bude urážet..;)

Link to comment
Share on other sites

*Nelíbí* 1/20

jo tu chce bejt někdo extra,protože většině se to líbí i mě :d,určitě ani nemáš vkus na mapy .... jsi jen pouhý jecálek co tu spamuje pawno.cz aby měl body za příspěvky

 

Sa uvedom voe.. ! Pretože postavíš nejakú mapu čo sa ti páči a aj ostatným, tak mi z toho máme byť celý v pi.i ?

Láskavo neodporuj ked chceš aby sa to hodnotilo a ak je to negatívne hodnotenie nemusíš hned vyskakovať.. !

 

A čo ty vlastne vieš či spamuje body za príspevky alebo ne..

 


Každý má svoj názor a učí sa prijímať aj negatívne hodnotenia..

Link to comment
Share on other sites

*Nelíbí* 1/20

jo tu chce bejt někdo extra,protože většině se to líbí i mě :d,určitě ani nemáš vkus na mapy .... jsi jen pouhý jecálek co tu spamuje pawno.cz aby měl body za příspěvky

 

Myslím že jenom tvoje doba registrace a moje doba registrace. Svědčí o tom že bych ten vkus nějaký mohl mít...Já že naháním příspěvky....ja co napíšu jeden příspěvek za tyden si tu nahaním příspěvky.Mohl jsem napsat A4 stránku věcí co se mi na tom nelíbi a jak bych to napravil... ale proč ? Jsem přeci "jen pouhý jecálek co tu spamuje" :) Jinak Pan Berns je jeden z těch lepších mapperu co znám....možná nejlepší na české sceně...zkus se od něj něco naučit...popřípadně projed mapy zahraničních tvurcu ..nebo ti pak dám i jmena lidi se kterými jsem spolupracoval a mají hezké mapy....ale tohle je opravdu ošklivé,hezký den :)

 

EDIT//vidim že tu pár lidi s mozkem zustalo ...děkuji kluci :)

Link to comment
Share on other sites

*Nelíbí* 1/20

jo tu chce bejt někdo extra,protože většině se to líbí i mě :d,určitě ani nemáš vkus na mapy .... jsi jen pouhý jecálek co tu spamuje pawno.cz aby měl body za příspěvky

 

Myslím že jenom tvoje doba registrace a moje doba registrace. Svědčí o tom že bych ten vkus nějaký mohl mít...Já že naháním příspěvky....ja co napíšu jeden příspěvek za tyden si tu nahaním příspěvky.Mohl jsem napsat A4 stránku věcí co se mi na tom nelíbi a jak bych to napravil... ale proč ? Jsem přeci "jen pouhý jecálek co tu spamuje" :) Jinak Pan Berns je jeden z těch lepších mapperu co znám....možná nejlepší na české sceně...zkus se od něj něco naučit...popřípadně projed mapy zahraničních tvurcu ..nebo ti pak dám i jmena lidi se kterými jsem spolupracoval a mají hezké mapy....ale tohle je opravdu ošklivé,hezký den :)

 

EDIT//vidim že tu pár lidi s mozkem zustalo ...děkuji kluci :)

 

 

Úplne s tebou súhlasím SnuP-e

Link to comment
Share on other sites

víte co se říká o lidech co mají velká slova? .... si domyslete,mě to neštve že nějaká kritika to že vy někteří ani mapy neumíte tak jen závidíte a moje doba registrace nezáleží na tom jaká je mapa tak nemelte ho*na a klid pašíci

Link to comment
Share on other sites

víte co se říká o lidech co mají velká slova? .... si domyslete,mě to neštve že nějaká kritika to že vy někteří ani mapy neumíte tak jen závidíte a moje doba registrace nezáleží na tom jaká je mapa tak nemelte ho*na a klid pašíci

 

Ja som si tiež myslel o sebe neviem čo ked som mapoval projekty ktoré sa mi zdali fajn..

Teraz si tie mapy vieš kde môžeš.. tam kde ich mám... :zachod:

Už neodsudzujem ostatných maperov a nevydávam sa za toho najlepšieho.. čo však ty robíš..

 

A neodsudzuj ostatných voe.. !!!

Link to comment
Share on other sites

Mně osobně se to líbí, já bych to třeba asi nezvládl, nevím. Nicméně dost flame, ty Gerechti přestaň nadávat těm, kterým se to nelíbí. Je to jejich názor a mají na to naprosté právo.

Link to comment
Share on other sites

Mňa len štve že nevieš prijať kritiku od ľudí aj ked sa na tom moc natrápiš..

Tiež mi nieje príjemné ked sa nad mapu trápim 8 hodín denne a ostatný napíšu 1/10..

 

Myslím že ani tebe nieje a časom prestaneš takýchto ľudí vnímaš a nad ostatnými výtvormi sa len pousmeješ..

Link to comment
Share on other sites

mě to moc neštve já se tím netrápím už mapováním mám jiné starosti ale když se podívají na popisek a né třeba na screeny tak je to o ničem pak komentovat já,já prosatě nějak odpovím a je to :d

Link to comment
Share on other sites

Jsem rád že se tu do mě trefujete....už bych ani neodepsal...protože všechno už jsem vlastně řekl ale musím u tebe ocenit jednu vlasnost..a to že si o sobě myslíš že jsi dobrý mapper :d sebedověra je duležitá..hlavně když ti to vubec nejde...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...