Jump to content

[Grafika] Orange Gaming


jurajz11

Recommended Posts

PSD není důkaz, na netu je spousty free PSD s efekty a vším.. :) Pokud je pozadí výrazně lepší než ostatní,vyvolá to podezru, to je jasné

 

tak oká, keď mi neveríte... :/ :prdel:

pošli mi odkaz na stažení PSD designu a pozadí do PM, podle PSD se dá přečíst mnoho :)

 

oká, upnem...

 

-- stř 11. kvě 2011 15:19:42 --

 

PSD není důkaz, na netu je spousty free PSD s efekty a vším.. :) Pokud je pozadí výrazně lepší než ostatní,vyvolá to podezru, to je jasné

 

tak oká, keď mi neveríte... :/ :prdel:

pošli mi odkaz na stažení PSD designu a pozadí do PM, podle PSD se dá přečíst mnoho :)

 

oká, upnem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jako ostatní si taky myslím, že to pozadí není tvoje. Rozhodně, jak tu napsal Ingnition, kdyby se to dalo na bílé pozadí, tak to vypadá katastrofálně. Logo je taky nějaké osekané, nevím čím to je.

Moc se mi to tedy nelíbí, až na to pozadí, ale to ještě nevíme pravdu, jestli si to opravdu dělal ty, nebo si to někde stáhnul a hodil na pozadí.

Poprosím Forseho, aby mi poté napsal, jak to tedy je.

Link to comment
Share on other sites

8/10 celkom fajne header a pozadie (u teba spojene ) su celkom v pohode ale vadi mi tam privela ten oranzovej moc kriklava :d vec vkusu a tie "tabulky" co mas že shoutbox, a tak proste akoby okienka s vecami su take priesvitne to sa mi tam moc nepáči inak fajn :)

Link to comment
Share on other sites

Takže PSD mě absolutně nepřesvědčilo, že jsi to dělal ty. Člověk, který dokáže využívat takové styly a stínování by v životě neudělal takovej odpad jakej jsi tu předvedl se svím designem. A pokud jsi to skutečně dělal ty, tak ti předem říkám - vyser se na webdesign protože ten absolutně neumíš. Ale nevěřím tomu.

Link to comment
Share on other sites

takže furt mi neveríte... no oká, tak Fuck! ... vás môžem osrať... si myslíte, že som nejaký FAKER čo ťahá veci z netu a potom sa chváli, že sú jeho? oká!

Jo nevěřím ti. V tom .psd jsou využité věci, které umí udělat ten, kdo se už v PS nějakým způsobem vyzná. A člověk, který se v tomhle smyslu už vyzná tak by v životě neudělal webdesign s tabulkama jako jsi udělal ty. To je hroznej rozdíl a prostě mě to nepřesvěčilo. A pokud jsi to udělal, tak ti říkám - vyser se na webdesign protože ti absolutně nejde. Ale prostě nechce se mi tomu věřit a jestli máš odvahu dokázat svoji nevinnu, tak mi udělej na podobný způsob kde bude hra DiRT 2 a DiRT 3. Hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

takže furt mi neveríte... no oká, tak Fuck! ... vás môžem osrať... si myslíte, že som nejaký FAKER čo ťahá veci z netu a potom sa chváli, že sú jeho? oká!

 

Trošku si uvědom, co jsi napsal. Také se tu dokazuje to, že to není tvoje. Proč se tak rozčiluješ? Kdyby si to dělal ty, tak ti může být jedno, jestli si tu někdo myslí, že jsi to nedělal ty. Tedy aspoň mě by to bylo jedno, kdybych to opravdu dělal já.

Link to comment
Share on other sites

takže furt mi neveríte... no oká, tak Fuck! ... vás môžem osrať... si myslíte, že som nejaký FAKER čo ťahá veci z netu a potom sa chváli, že sú jeho? oká!

 

 

neřeš je :d

Link to comment
Share on other sites

však ani neriešim.. ale sere ma to, keď dačo urobím a niektorí čo si myslia, že sú "páni" povedia, že som to stiahol... čo by ste na to povedali, kebyže urobíte dačo a ja poviem, že ste to stiahli z netu? ... určite by vás to nasralo, hlavne vtedy keď ste sa s tým srali dobré 2 hodiny.. :/

Link to comment
Share on other sites

však ani neriešim.. ale sere ma to, keď dačo urobím a niektorí čo si myslia, že sú "páni" povedia, že som to stiahol... čo by ste na to povedali, kebyže urobíte dačo a ja poviem, že ste to stiahli z netu? ... určite by vás to nasralo, hlavne vtedy keď ste sa s tým srali dobré 2 hodiny.. :/

pošli SZ s odkazem na psd. Jelikož jsem grafik, nech mě to posoudit také :)

Link to comment
Share on other sites

takže furt mi neveríte... no oká, tak Fuck! ... vás môžem osrať... si myslíte, že som nejaký FAKER čo ťahá veci z netu a potom sa chváli, že sú jeho? oká!

Jo nevěřím ti. V tom .psd jsou využité věci, které umí udělat ten, kdo se už v PS nějakým způsobem vyzná. A člověk, který se v tomhle smyslu už vyzná tak by v životě neudělal webdesign s tabulkama jako jsi udělal ty. To je hroznej rozdíl a prostě mě to nepřesvěčilo. A pokud jsi to udělal, tak ti říkám - vyser se na webdesign protože ti absolutně nejde. Ale prostě nechce se mi tomu věřit a jestli máš odvahu dokázat svoji nevinnu, tak mi udělej na podobný způsob kde bude hra DiRT 2 a DiRT 3. Hodně štěstí.

 

Ingnition .. oká... budeš to mať! ... dúfam, že vás už presvedčím..

Link to comment
Share on other sites

10/10 ;) nice

 

A vy, co pořád píšete "fusion styl" tak si nafackujte. Ve všem jen vidíte fusion, fusion, fusion... Nemám rád fusion, to ano. Ale programátoři PHP Fusion trefili ideál. To, že to matně připomíná fusion neznamená NIC! Jak by jste si představovali web kterej nevypadá jako fusion? :)

 

A forse, já používám EN v kódech, grafice všude. Pouze navenek se to tváří česky.

Link to comment
Share on other sites

Já používám všude češtinu. Možné to je, že používáš angličtinu. Rozhodně je to dosti divné. Nebudu se tu hádat, jen řikám, společně s Honzou a Forsem, že si to nedělal ty. Je to náš názor, možná jsi to dělal ty, i když to tak nevypadá, možná ne. Ale pamatuj si, že grafika co lže, nikdo chtít nebude.

Link to comment
Share on other sites

Já používám všude češtinu. Možné to je, že používáš angličtinu. Rozhodně je to dosti divné. Nebudu se tu hádat, jen řikám, společně s Honzou a Forsem, že si to nedělal ty. Je to náš názor, možná jsi to dělal ty, i když to tak nevypadá, možná ne. Ale pamatuj si, že grafika co lže, nikdo chtít nebude.

 

TommyDesign... Načo by som klamal? Aký to má význam? Ale buď, nebudem sa hádať. Neveríte mi? Tak mi neverte, ja si myslím svoje. Hou!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...