Jump to content

[Grafika] Hosting Design


Mattsy

Recommended Posts

Zdravím, už včera večer ma napadlo že urobím nejaký design ale nechcelo sa mi a tak hneď ako som prišiel zo školy som sa do toho pustil. Nieje robený pre nikoho ani pre nič, proste len tak zo zábavy :).

 

Jedine čo sa mi nepáči je ten RSS panel vľavo nad Footerom, ale už som nevedel ako ho urobiť :(.

 

 

http://bugsy.707.cz/Hosting-Design.png

 

Tak som zvedavý čo nato poviete :)

Link to comment
Share on other sites

Hrůza! Zvolil si sice dobré rozložení stránky, ale za to grafické zpracování a výběr barev je hrozný. Nezlob se, ale je to fakt děs. Hosting by měl vynikat, aby zájmce zaujmul a tady ten tomu ani na 10% nesahá.

Link to comment
Share on other sites

Otřesný výběr barev, Dostupnost 99% atd. - Špatný font, vůbec se to tam nehodí! Jako ta dostupnost i ten obsah pod tím je příšerný. Novinky to samý.. šílená barva + písmo. Menu se zase nehodí barvou a tím fontem. Puma Host by vypadalo lépe bez toho vnitřního a okolního stínu.

 

Shrnutí Logo dobrý, ale to je tak vše. 0/10

Link to comment
Share on other sites

Čakal som kritiku :) Aspoň viem čo najbližšie nemám robiť :) Ďakujem :)

 

P.S: Jak príde IgnitionCZ tak ten mi naloží :)

 

 

On nám nijak nenakládá. Říká jenom pravdu :)

 

Vieš jak som to myslel :), to bolo povedané obrazne to "nakladá" :).

Link to comment
Share on other sites

jedine cim sa mozem vyjadrit je (kedze hned ako som klikol na link som to vypol)

je to, ze pouzite farby su des, strach a hroza- doslova velka trojka.

 

rozvrhnutie stranky pre hosting je klasicke a samozrejme dobre no iba to to nezachrani...

 

ako tu uz bolo napisane webhosting musi vizualne zaujat.

toto vyzualne zaujimave nieje.

Link to comment
Share on other sites

Zvolená kombinace barev je skutečně špatná. Hlavní barva ani není v dnešní době IN a nejspíš nikdy nebude. Je to hnusná barva. Mluvím konkrétně o tu sytě kontrastní modrou uprostřed stránky s tim divným výklenkem. Každopádně začněme od začátku.

 

Ta černá linka je tam jako k čemu? Odpovím si sám. Naprosto k hovnu. Je to tam hnusný. Logo je taky břečka. Hnusnej efekt v tom písmu, i to písmo stojí zahouby. Menu se tam vůbec nehodí, je špatně čitelný a namačkaný u sebe. Světle modrý přechod v headeru je hnusnej. Ted ten hnusnej prostředek. JE to velké jak kráva, a přitom úplně nevyužité. Nechápu ani ten výklenek v tom. Aspoň kdyby jsi ho využil třeba na odkaz na administraci, tak pochopim ale takhle? To je úplně k ničemu a zbytečně to zažralo takovej kus stránky se nepotřebným hnusem. Mj. celá stránka trpí nechutným fontem. Nejnovější stránky beru jako vtip, protože to je na pěst do oka.

 

Tohle je styl opravdu před 10 lety, nějaká taková free šablonka. Je to prostě nechutné, staře vypadající se špatně zvoleným fontem a neskutečně nechutnými barvami.

 

Je mi líto, ale palec dolů :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Čakal som kritiku :) Aspoň viem čo najbližšie nemám robiť :) Ďakujem :)

 

P.S: Jak príde IgnitionCZ tak ten mi naloží :)

 

 

už je to tu :d

 

Fajn tak skúsim to nejak editnúť, možno to bude lepšie :) ale nie teraz, musím mať náladu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...