Jump to content

[Design] NetArena


Technaweb

Recommended Posts

design je urceny pre potencionalny clanweb alebo game portal.

 

cas prace: cca 6 hodin

Poznámka!

Atypický rozmer miesta pre banner ma svoje opodstatnenie kvoli novej myslienke uverejnovania reklamy.

 

http://uploader.imghost.sk/imagehosting ... f5qu4j.jpg

Link to comment
Share on other sites

Absolutně co se mi ihned na designu zhnusilo, bylo písmo ! Dále ne až tak hrozná zpracovaná barva. Nic moc, tady na pawnu jsou i rozhodně lepší. Mě se to nějak moc nelíbí. Toť můj názor.

Link to comment
Share on other sites

dovod preco som pouzil ten font je prave to, ze to ma byt clan/game web.. zvyknu sa pozuzivat atypicke fonty ale font je vec, ktora sa da zmenit behom minuty.

 

kazdopadne tento design tu nieje preto aby bol dokonaly a aby tu vsetkym ukazal, ze sme tu sef, ale prave preto, aby sa ukazalo co na nom treba vylepsit.

 

a k tomu gameparku... ano ked som si to teraz pozrel, pripomina to gamepark ale tato podobnost, myslim, ze mozem s cistym svedomim napisat, ze je nahodna.

Link to comment
Share on other sites

Mě se to líbí ale trochu mi to příjde jako gamepark ..

 

Ke Gameparku to má hodně až moc hodně daleko :)

Tak jako mě to přijde fakt hodně podobné :d Nevím proč ..

 

EDIT

 

a k tomu gameparku... ano ked som si to teraz pozrel, pripomina to gamepark ale tato podobnost, myslim, ze mozem s cistym svedomim napisat, ze je nahodna.

Jojo nechci tě nak obvinovat. Jako je to odlišné ale fakt nevím proč mi to připomína GP :d

Link to comment
Share on other sites

Font je hrozný, horné menu ešte horšie, login panel takisto...

 

Proste od hlavy po paty je to hroza...

 

 

1/10 zato že tam je pozadie ktoré aspoň za niečo stojí...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Font je hrozný, horné menu ešte horšie, login panel takisto...

 

Proste od hlavy po paty je to hroza...

 

 

1/10 zato že tam je pozadie ktoré aspoň za niečo stojí...

 

Zas taková hrůza to není, aby dostal 1/10 ;)..

 

Já bych tomu dal 4/10, protože to pořád není tak strašný jako ty hnusy od styl3ra apod..

Link to comment
Share on other sites

Je to slusne jen celkem blby font a na hore ten login se tam nehodi 8/10

Ano, vela ludi pise ohladom toho loginu, ktory aj sam vidim, ze sa tam nehodi.

no pokial uzivatel nebude prihlaseny budu tam len policka na login a pass+register, ked sa uzivatel prihlasi bude tam jeho profilovy obrazok a napriklad pocet sprav nove/vsetky

 

myslilm, ze v konecnom dosledku to vyznie inak, lepsie

 

a co sa tyka fontu... to bola nasa volba, nieco v zmysle iny ako ostatne, ale najmenej ho pozmenit

 

kazdopadne dakujeme za komenty, vsetko posuva dopredu a nikto nieje dokonaly.

Link to comment
Share on other sites

Nelíbí se mi to. Pochybuju že jsi sám dělal pozadí. Plán není špatný,ale realizace mizerná. Všechny prvky strašně amatérské. Font -1, zpracování -1, logo -1 , kompozice -3, font sice pěkný,ale nehodí se pro web, spíše pro loga -1, častý problém,který tu vidím hodně často špatné stínování -1, využil jsi stínů a vnitřní záře, a obrys, bohužel je někdy lepší méně než více, na text, který bude v kódu použij např. tahomu bez zahlazení pozadí je asi jediné co se mi na tom líbí +1 snaha, +1 pozadí.

Hodnocení: 2/10 promiň ..

Link to comment
Share on other sites

Nelíbí se mi to. Pochybuju že jsi sám dělal pozadí. Plán není špatný,ale realizace mizerná. Všechny prvky strašně amatérské. Font -1, zpracování -1, logo -1 , kompozice -3, font sice pěkný,ale nehodí se pro web, spíše pro loga -1, častý problém,který tu vidím hodně často špatné stínování -1, využil jsi stínů a vnitřní záře, a obrys, bohužel je někdy lepší méně než více, na text, který bude v kódu použij např. tahomu bez zahlazení pozadí je asi jediné co se mi na tom líbí +1 snaha, +1 pozadí.

Hodnocení: 2/10 promiň ..

vsetko beriem to sa nehadam

 

ale co mi nejde do hlavy, preco ked je pozadie spravene naozaj dobre som ho nemohol spravit ja? uistujem ta spravil som ho sam... spravit prechod dvoch farieb a pouzit spravne brush a prekrytie nieje nic zlozite ze? :)

Link to comment
Share on other sites

Je to hnusné. Moc hnusné.

Strašná barevná kombinace, nesmylsné zpracování celkového konceptu, nechutné prvky. Prostě je to hnus fialovej.

 

Logo je nechutný, absolutně bez významu a myšlenky. Login je tam jen naházenej dle libosti. Menu je příliš nevýrazné a malé. Nemusím snad už ani říkat, že menu je keks. Nesmyslná obrovská mezera zaprděná reklamu a nechutným welcome, který se jeví i jako logo webu. Písmo v nadpisu daných panelů je nechutný a špatně čitelný. Absolutně takovýhle typy fontů nesrat do webdesignu. Celej obsah je nechutně hnusnej - hlavně co se týče galerie. Z celého konceptu, barev až po realizaci stránky bych se šel nejradši vysrat na WC.

 

Je to strašně špatná stránka, nepřehledná, se strašnýma barvama a špatné realizace. Vůbec nechápu, jak tohle může být klanová stránka.

 

Tady je to jednoznačný palec dolů :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...