Jump to content

[Design]loW Gaming


Exe_R

Recommended Posts

Zdravím. pod dlouhé době jsem zase vytáhl photoshopa něco zkusil.. chtěl jsem udělat Klanovej web tak, aby nebyl uplně stejnej jako všechny (esuba atp) prostě sem nechtěl "PHP fusion" thému.. Toto z toho vylezlo :d

 

Az ted sem si všiml nerovností mezi boxama :/

 

Díky za hodnocení

http://img145.imageshack.us/f/lowgaming.png/

Link to comment
Share on other sites

Snažil jsi se udělat něco, co by nějakým způsobem vypadalo. Ovšem výsledek je katastrofa.

 

Začnem klasicky hezky odshora. Logo se snad ani nedá nijak komentovat. Pokud jsi chtěl vytvořit efekt průjmu, povedlo se ti to na jedničku. S menu jsi měl zajímavý nápad, ale bohužel jsi ho špatně zrealizoval. Je jednoduše hnusný. Ty partneři se tam nehodí, jak jsou v tom hnusném a chaotickém pozadí. Jak jsi tam proboha mohl narvat ten nechutně barevnej obrázek. DreamHack mám rád, ale tvoji realizaci už ne. Nerozumím jakou funkci to tam jako má představovat. Navíc se v tom písmo ztrácí a je hnusně umístěné. A ano, jsme u obsahu. Což tak toto je sloní zadek. Zrealizování toho obsahu je strašný! Novinky ze scény jsou nechutný, novinky jsou na poblití. Text je určen pro lidi s lupou! Nadpisy určitých panelů jsou sotva k přečtení - nechutný přechod!

 

Je to hnusná práce, která si hraje na něco ale ve skutečnosti nic není. Je to bohužel brak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...