Jump to content

[Header]Game Call Of Duty


Guest JAKE47

Recommended Posts

Sorry, ale musím se tomu smát. Ty a grafik ? Vždyť to sou 2 obrázky dané do určitých rozměrů, nějak mázlé, a na přechodu vložená postava. Práce 8 minut. Ani ne.

 

0/10 - todle podle mě není header a už vůbec ne grafická práce!

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ale musím se tomu smát. Ty a grafik ? Vždyť to sou 2 obrázky dané do určitých rozměrů, nějak mázlé, a na přechodu vložená postava. Práce 8 minut. Ani ne.

 

0/10 - todle podle mě není header a už vůbec ne grafická práce!

 

sú to 4 obrázky,mne je jedno čo si myslíš tvoj názor ma nezaujíma ale nieje dôležité či robím ten header 20 hodín alebo 8 minút.Čiže tvoj názor absolútne nevnímam dík prosím neodpovedaj na moju odpoveď ostatný môžte

Link to comment
Share on other sites

Toto sa mi vobec nepači čo je natom??? par postavičiek??? XD aj to si stiahol a dal si tam bledšiu farbu... OMG ako to sem možeš dať... nedam ti ani bodik...ani za snahu 0/10

SORRY ale kolko si to robil??

Link to comment
Share on other sites

hmm :) Nemyslim ze by si take nieco dokazal domco bledsia farba to neni...je to Gaussovske rozostrenie Čo urcite nemas potuchy co je kazdopadne tvoj nazor berem a tommy tvoj tiez sry :d vybuchol som

Link to comment
Share on other sites

hmm :) Nemyslim ze by si take nieco dokazal domco bledsia farba to neni...je to Gaussovske rozostrenie Čo urcite nemas potuchy co je kazdopadne tvoj nazor berem a tommy tvoj tiez sry :d vybuchol som

 

Mě se omlouvat nemusíš, aspoň si každý přečte a uvědomí ( pokud to ještě neví ), že ses nijak nezměnil.

Až si uvědomíš co si napsal tak se ozvi.

 

------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

hmm :) Nemyslim ze by si take nieco dokazal domco bledsia farba to neni...je to Gaussovske rozostrenie Čo urcite nemas potuchy co je kazdopadne tvoj nazor berem a tommy tvoj tiez sry :d vybuchol som

 

Mě se omlouvat nemusíš, aspoň si každý přečte a uvědomí ( pokud to ještě neví ), že ses nijak nezměnil.

Až si uvědomíš co si napsal tak se ozvi.

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

ja som si uvedomil čo som napísal

Link to comment
Share on other sites

Lol píšeš,že to máme hodnotiť a niekto ti napíše niečo negatívne,tak ty už hneď jeho koment nebereš do úvahy a začneš hádku.Potom to sem radšej ani nedavaj.

 

Moje hodnotenie:absolutische na ho*no.Nepáči sa mi to...môj názor.

 

+ vynadať mi nemusíš a prosím ani radšej neodpisuj :d

 

I´m n00b!

Link to comment
Share on other sites

na pozadie dať dve obrázky a aplikovať jeden filter, na prechod dať ďalší obrazok a na kraj ešte jeden je grafická práca ťažká jak sviňa...

 

0/10

Link to comment
Share on other sites

Lol píšeš,že to máme hodnotiť a niekto ti napíše niečo negatívne,tak ty už hneď jeho koment nebereš do úvahy a začneš hádku.Potom to sem radšej ani nedavaj.

 

Moje hodnotenie:absolutische na ho*no.Nepáči sa mi to...môj názor.

 

+ vynadať mi nemusíš a prosím ani radšej neodpisuj :d

 

I´m n00b!

 

řiká NOOB sam době LooL :d

 

mě se to trošku líbí jak je to rozostřené

Link to comment
Share on other sites

Mne sa páči jedine ostrosť a rozostrenie tých postáv / obrázkov.. Celkom dobre sa na ne pozerá ale 2/10.. Sry ale sú to 4 obrázky, nič výnimočné. Tiež som začínal s takýmito shitkami a nakoniec som nechal grafiku - nič premňa. Sprav to aj ty, bude tak dobre. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Jediná grafická práce je tam rozostření a to se nedá hodnotit.. Nic z toho není tvá práce.. Rozostření si taky 5x klikl a posunoval slider...

 

Fuck you, fuck you, fuck you! 0/10

 

A prosimtě.. Radši už sem nic nedávej... Ty chceš hodnocení a jakmil ti ho každej napíše tak ho nebereš v úvahu... Co ty si za vola... Nechápu co si udělal, že jsi dostal unban.. Bych tě nejradši oznámil panu chocholouškovi, že má další případ do sbírky...

Link to comment
Share on other sites

Lol píšeš,že to máme hodnotiť a niekto ti napíše niečo negatívne,tak ty už hneď jeho koment nebereš do úvahy a začneš hádku.Potom to sem radšej ani nedavaj.

 

Moje hodnotenie:absolutische na ho*no.Nepáči sa mi to...môj názor.

 

+ vynadať mi nemusíš a prosím ani radšej neodpisuj :d

 

I´m n00b!

 

řiká NOOB sam době LooL :d

 

mě se to trošku líbí jak je to rozostřené

 

nj ty "lolec" v grafike som n00b...ale škoda,že 18 ročný geňo to nepochopí...

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ale musím se tomu smát. Ty a grafik ? Vždyť to sou 2 obrázky dané do určitých rozměrů, nějak mázlé, a na přechodu vložená postava. Práce 8 minut. Ani ne.

 

0/10 - todle podle mě není header a už vůbec ne grafická práce!

 

sú to 4 obrázky,mne je jedno čo si myslíš tvoj názor ma nezaujíma ale nieje dôležité či robím ten header 20 hodín alebo 8 minút.Čiže tvoj názor absolútne nevnímam dík prosím neodpovedaj na moju odpoveď ostatný môžte

 

Když tě jeho názor nezajíma tak tu tu nedávej

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...