Jump to content

[ANKETA]pravidlo o RZE


Guest [BJ]boban88

Recommended Posts

hospoda96":3b0w9ktw]Rocky souhlas my na TMD máme nahodou navstevnost skvělou

Stím naprosto souhlasím, nestěžuju si, mám stále lidi kteří mi chodí i na web, a mnohé další, ale nechme to stranou..

Pokud umíš svůj server prezentovat a umíš lidi navést na server, nevidím sebemenší důvod aby jsi neměl lidi i na tom nejblbějším modu co je :)

 

Problém je v tom, že to 90% dětí neumí nebo na to sere. Pak se diví, že jim tam nikdo nechodí.

Link to comment
Share on other sites

A každý má nárok na prezentování serveru, nebo ne? Spíš bych trestal ty spamery, kteří do toho okamžitě zareagují. To je SPAM a to je hlavní věc, co mi na tom vadí. A pokud už chcete zakazovat RZE, tak uzamkněte kompletně celý theard Prezentace serverů a o přidání do seznamu by se žádalo třeba moderátory, kteří by rozhodli zda má smysl nebo ne. To bych viděl spíš jako lepší východisko než tohle. To už je tak trošku utlačování samotného uživatele.

boban = to pravidlo co si napsal bych zrusil ale to pravidlo ktere tu napsal ingnition bych zavedl - je to super napad, lamy neumej pozadat admina nebo modika, protoze za 1. nevedi kdo to je a za 2. sou moc liny a neochotny nekoho se zeptat

proste ten napad co rekl ingnition se mi zamlouva a rad bych ho zavedl, hned by v sekci Prezentace Serveru, byly jen ty nejlepsi, nejnavstevovanejsi a nejkvalitnejsi CZ/SK servery :)

Link to comment
Share on other sites

ono to ani není také hrozne s tými prezentáciami realnej zemy,ale týmy blbými komentami,ale niektorý tam len skopíruju server info (alebo bud im chýba generator,alebo porusuju pravidlo názvy topicov) . Som za ANO ale..

Link to comment
Share on other sites

TAK PREČO NEZALOŽÍTE TÉMU - PREZENTOVÁNI SERVERU S RZE ?!!!!

A budete mať kľud .. a nikto to nebude komentovať ! ... ťažke ?

NICE IDEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

TAK PREČO NEZALOŽÍTE TÉMU - PREZENTOVÁNI SERVERU S RZE ?!!!!

A budete mať kľud .. a nikto to nebude komentovať ! ... ťažke ?

NICE IDEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak keď im tak naozaj vadí mód RZE , požiadajte chytraka nech vytvorí a nech sa páči .. a moderátory to budú presúvať aspoň budú mať prácu ;):d

Link to comment
Share on other sites

TAK PREČO NEZALOŽÍTE TÉMU - PREZENTOVÁNI SERVERU S RZE ?!!!!

A budete mať kľud .. a nikto to nebude komentovať ! ... ťažke ?

NICE IDEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak keď im tak naozaj vadí mód RZE , požiadajte chytraka nech vytvorí a nech sa páči .. a moderátory to budú presúvať aspoň budú mať prácu ;):d

 

S týmto súhlasím viac ako s tým čo je hentu :) Výborný nápad matoo, máš u mňa malé bezvýznamné plus :)

Link to comment
Share on other sites

S týmto súhlasím viac ako s tým čo je hentu :) Výborný nápad matoo, máš u mňa malé bezvýznamné plus :)

Ja som od svojho požiadania o zmazanie príspevkov sa uvedomil .. Mal som aj ja svoju minulosť , každý .. noačo .. Riešia tu problém a nevedia použiť ani kus rozum , napadlo ma to hneď ako som prečítal 1 riadok tuto .. Ja naozaj pochybujem že tu niekto má vôbec skončenú materskú škôlku .

Link to comment
Share on other sites

Dal som ANO.. ale som za napad prezentovany matoo .. urobit temu servre s RZE.. lebo ked tu niekto vkuse zaklada "podte si zahrat na moj srv" a pritom je to rze (ktora mimochodom po povoleni hned vypla hosting kde mam server :d kvoli pretazeniu) tak je to dost onicom s 0/xxx .. bez webu, statusbaru atp. .. Ved nevidim problem ked si pojdu zahrat na ATomas-ov server ... maximalne sa dohodnu o druhom offiku a hotovo kedze SAMP podporuje max 500 slotov..

 

K niektorym komentarom: vobec tu nejde o narazky na ATomas-a... skor tu ide o to ze ktokolvek si urobi server (aj na pipni START kde pri 2 hracoch laguje jak prasa[tested s modom co nema zatazenia nad 1%]) a nema ziadnu navstevnost..

 

Pri vytvoreni kategorie len a len pre RZE (help, prezentacia atd) tak by sa to odost precistilo a nevidel by som ziadny problem :) kazdy zaciatocnik zacina na RZE mam pocit, kym sa nenauci vlastnu tvorbu ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...