Jump to content

[ANKETA]pravidlo o RZE


Guest [BJ]boban88

Recommended Posts

Guest [BJ]boban88

Takže akurát som debatoval z vedením tohto fóra (chytrák) a spravím túto anketu ide o pravidlo o RZE

už nás (moderátorov) sa nebaví pozerať na 500 topikov v ktorých je hlavnou úlohou prezentovanie serveru ale ide oto že vy tam furt spamujete "zase RZE" atď takže chceme dať do užívania pravidlo o zakázani prezentovania serveru z módom RZE hlasujte v ankete :v:

 

//EDIT: chcem upozorniť že umýslom tejto ankety nieje nijak poškodiť tvorcu módu (ATomas)

Link to comment
Share on other sites

Takže:Podľa mňa je RZE mód ako každý iný.Ja si skôr myslím že neviete zniesť že váš mód nemá takú publicitu ako RZE(hovorím všeobecne)preto stále osočujete ATomasa že je dement atd ale pýtam sa prečo?Spravil niečo zlé??Iba spravil mód,ktorý je taký že je na všetkých serveroch a čím to je?Asi tým že ten mód je taký dobrý!Čiže nechápem čo máte proti RZE.Ďakujem za prečítanie a hlasujem NIE

Link to comment
Share on other sites

Výborný nápad ;) konečně nebudou spamy. Chci prezentovat svůj server:

 

Gamemode: rze74

Map: San Andreas

bla bla

blabla

atd...

 

 

A pod tím komenty:

 

1, Jááj zase RZE... To si děláte srandu ne ?

2, Hmm RZE to bude určitě 500/500

atd...

atd...

atd...

 

 

Jsem jednoznačně pro ANO.

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

EDIT: Jakubes, y nejsme proti ATomasovi ale jsme proti RZE na kazdem CZ/SK serveru. Zaprvé je to lamerské krást MOD když tam je návštěvnost 2/100 = Admin + jeho kámoš s admin LVL ! A potom proč je tolik serverů. Kdyby byla SP jedinej server s RZE a RZE.amx se nikdy nedostal ven tak co ?? No jasně že by na SP bylo 300/400 nebo více. Já nemám nic proti RZE ale když už chce někdo nutňe hrát na RZE jděte na server k ATomasovi ! Kdo si umí udělat mod ať má server ale kdyby ostatní se sešli na SP no nebylo by to lepší ?? Uvažuj o tom a ještě jednou dávám ANO.

Link to comment
Share on other sites

Takže:Podľa mňa je RZE mód ako každý iný.Ja si skôr myslím že neviete zniesť že váš mód nemá takú publicitu ako RZE(hovorím všeobecne)preto stále osočujete ATomasa že je dement atd ale pýtam sa prečo?Spravil niečo zlé??Iba spravil mód,ktorý je taký že je na všetkých serveroch a čím to je?Asi tým že ten mód je taký dobrý!Čiže nechápem čo máte proti RZE.Ďakujem za prečítanie a hlasujem NIE

 

podlě mně v téhle anketě nejde o to jestli ten mód je dobrý nebo špatný.

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
je to ciastocne dobry napad ale lepsie by bolo keby sa zakazali tie komenty :boss:

takze boban porozmyslajte o tom :v:

komenty žial zakázať nemôžeme každý má nárok na svoj názor ;)

Link to comment
Share on other sites

Takže:Podľa mňa je RZE mód ako každý iný.Ja si skôr myslím že neviete zniesť že váš mód nemá takú publicitu ako RZE(hovorím všeobecne)preto stále osočujete ATomasa že je dement atd ale pýtam sa prečo?Spravil niečo zlé??Iba spravil mód,ktorý je taký že je na všetkých serveroch a čím to je?Asi tým že ten mód je taký dobrý!Čiže nechápem čo máte proti RZE.Ďakujem za prečítanie a hlasujem NIE

 

Tu nejde o mód a ATomasa, tu ide o princíp že na SuperPrabu príde 12-14 ročný fracek ktorému sa to zapáči a chce mať vlastný server s tým módom, pretože je blbý nato aby si urobil svoj vlastný, tu ide len a len o princíp, nestačí jeden server s RZE? musí ich byť milión???

 

JEDNOZNAČNE ÁNO !!!

Link to comment
Share on other sites

Ha, tak proč mám na serveru 40 - 50 lidi i víc? ;) o víkendech i v týdnu, a už jedu cca 5 měsícu ;)

 

Vieš jak sa hovorí, blázni majú šťastie :d ( myslené v dobrom ;) nič proti :) )

Link to comment
Share on other sites

Takže:Podľa mňa je RZE mód ako každý iný.Ja si skôr myslím že neviete zniesť že váš mód nemá takú publicitu ako RZE(hovorím všeobecne)preto stále osočujete ATomasa že je dement atd ale pýtam sa prečo?Spravil niečo zlé??Iba spravil mód,ktorý je taký že je na všetkých serveroch a čím to je?Asi tým že ten mód je taký dobrý!Čiže nechápem čo máte proti RZE.Ďakujem za prečítanie a hlasujem NIE

 

podlě mně v téhle anketě nejde o to jestli ten mód je dobrý nebo špatný.

 

 

Nikto nepovedal že či je dobrý či zlý.Ale ja vravím že zakazujete prezentovať servery z RZE ale ja sa pýtam PREČO! Je to mód ako každý iný..

Link to comment
Share on other sites

boban88":1pztd434]
je to ciastocne dobry napad ale lepsie by bolo keby sa zakazali tie komenty :boss:

takze boban porozmyslajte o tom :v:

komenty žial zakázať nemôžeme každý má nárok na svoj názor ;)

A každý má nárok na prezentování serveru, nebo ne? :) Spíš bych trestal ty spamery, kteří do toho okamžitě zareagují. To je SPAM a to je hlavní věc, co mi na tom vadí. A pokud už chcete zakazovat RZE, tak uzamkněte kompletně celý theard Prezentace serverů a o přidání do seznamu by se žádalo třeba moderátory, kteří by rozhodli zda má smysl nebo ne. To bych viděl spíš jako lepší východisko než tohle. To už je tak trošku utlačování samotného uživatele.

 

Ale dělejte si co chcete :d

Link to comment
Share on other sites

Takže:Podľa mňa je RZE mód ako každý iný.Ja si skôr myslím že neviete zniesť že váš mód nemá takú publicitu ako RZE(hovorím všeobecne)preto stále osočujete ATomasa že je dement atd ale pýtam sa prečo?Spravil niečo zlé??Iba spravil mód,ktorý je taký že je na všetkých serveroch a čím to je?Asi tým že ten mód je taký dobrý!Čiže nechápem čo máte proti RZE.Ďakujem za prečítanie a hlasujem NIE

 

podlě mně v téhle anketě nejde o to jestli ten mód je dobrý nebo špatný.

 

 

Nikto nepovedal že či je dobrý či zlý.Ale ja vravím že zakazujete prezentovať servery z RZE ale ja sa pýtam PREČO! Je to mód ako každý iný..

 

Protože je tady z toho SPAM ! A asi si nečital dobre minule komenty ! Pretože ich je milion ! A navštěvnost 0/100 - A spamuješ tady !

Link to comment
Share on other sites

Rozhodne ne !

Je to tiež mod !!!!!!!!!!!

Ty nemôžeš zakazovať módy !

Nemáš dôvod rozkazovať či tam má mať RZE alebo nie !

Mne je jedno , kradnutý , nekradnutý je to tiež mód !

Link to comment
Share on other sites

Protože je tady z toho SPAM ! A asi si nečital dobre minule komenty ! Pretože ich je milion ! A navštěvnost 0/100 - A spamuješ tady !

 

 

 

Ja tu spamujem? Uvedom sa...Píšem normálne príspevky a je to SPAM? Spam je prezentácia s módom?Trestal by som tých ktorý píšu "Zase RZE" !!! Tak radšej buď :shh:

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
Rozhodne ne !

Je to tiež mod !!!!!!!!!!!

Ty nemôžeš zakazovať módy !

Nemáš dôvod rozkazovať či tam má mať RZE alebo nie !

Mne je jedno , kradnutý , nekradnutý je to tiež mód !

tu nejde o zakázanie aby mal ten mod na svojom serveri tu ide o zakaz jeho prezentovania na tomto fore o nic ine

Link to comment
Share on other sites

Jsem Pro NE ! za

1) Je to mod jako každej jinej jak říkal Jakubes

2) SPíš bys te měli trestat spamery které s RZE mají problém a neumějí si přečíst návod

3) na RZE 8.1 je denně 120-170 lidí je to super server a je to taky RZE Pak by tu nemohl v tom případě dávat ATomas videa které například udělal na serveru svym :d

 

 

Nedokážete unést že je RZE lepší jak váš mod?

 

JA dáva prostě NE nemam důvod to zakazovat jen v tom že by se spamovalo ale to si pak vyřešte samy modici že se někdo jak de*** ptá že mu to nejde dejte mu ban a budete mít klid .... ale zase je dobrá RZE 7,4 v pwn mam jí celou čistou a kopčiim z ní něco :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...