Jump to content

[Změna hodnosti] [BJ]boban88


Ingnition

Recommended Posts

Atomáš, tím chceš říct že by měl být Moderátor jen ten který umí co nejlépe pawno? tak to je dost špatný, jestli by se mělo brát podle toho jak kdo pawno ovládá najde se tu plno dobrých pawnerů ale naopak i blbců..

 

BOBAN dobrý pawner je.

 

 

nie ale fórum je hlavne na pawn, takže by mal vedieť pawn, no bobana ako pawnera nepoznám ale včera som mu robil 3 riadkový script tak neviem no

Je mnohokrát lepší jak ty, nic proti, už zde dál nebudu psát.

 

 

j? dokaž to, keď včera som mu robil funkciu, že keď hráč zomrie aby sa na tom mieste vytvoril objekt...dokáž mi nejak že je lepší a potom ti uverím

 

nehovorím že som najlepší alebo lepší...len chcem dokaz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest [BJ]boban88
Atomáš, tím chceš říct že by měl být Moderátor jen ten který umí co nejlépe pawno? tak to je dost špatný, jestli by se mělo brát podle toho jak kdo pawno ovládá najde se tu plno dobrých pawnerů ale naopak i blbců..

 

BOBAN dobrý pawner je.

 

 

nie ale fórum je hlavne na pawn, takže by mal vedieť pawn, no bobana ako pawnera nepoznám ale včera som mu robil 3 riadkový script tak neviem no

ten script si robil z dovodu ze mne sa nechcelo ;) normalne som sa ta spytal ci sa ti chce a aj tak som to tam nedal som si to rozmyslel ale to je jedno a nwm no ta blbost ze modik musi super ovladat pawno tak podla mna to je kravina modik je tu nato aby zastaval pravidla aby ich iny neporusovali podla mna nato je modik

Link to comment
Share on other sites

boban88":269vl5rd]
Atomáš, tím chceš říct že by měl být Moderátor jen ten který umí co nejlépe pawno? tak to je dost špatný, jestli by se mělo brát podle toho jak kdo pawno ovládá najde se tu plno dobrých pawnerů ale naopak i blbců..

 

BOBAN dobrý pawner je.

 

 

nie ale fórum je hlavne na pawn, takže by mal vedieť pawn, no bobana ako pawnera nepoznám ale včera som mu robil 3 riadkový script tak neviem no

ten script si robil z dovodu ze mne sa nechcelo ;) normalne som sa ta spytal ci sa ti chce a aj tak som to tam nedal som si to rozmyslel ale to je jedno a nwm no ta blbost ze modik musi super ovladat pawno tak podla mna to je kravina modik je tu nato aby zastaval pravidla aby ich iny neporusovali podla mna nato je modik

 

okey boban sorry :d, ale s tvojím názorom úplne súhlasím aj keď moderáor by mal aj ľudom pomáhať nie sa len starať o čistotu a chod fóra

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

vecsina mojich prispevkov je smerovana do sekcie HELP kde som vzdy ked som vedel pomohol alebo sa snzail pomoct no zatial vzdy mi dosli iba kladne odpovede napr dik ide to atd a+ mam niekolko ludi na skype s tochto fora ktorym helpujem tam ale otom nemate jak vedet ;)

Link to comment
Share on other sites

boban88":2kzg7ya6]vecsina mojich prispevkov je smerovana do sekcie HELP kde som vzdy ked som vedel pomohol alebo sa snzail pomoct no zatial vzdy mi dosli iba kladne odpovede napr dik ide to atd a+ mam niekolko ludi na skype s tochto fora ktorym helpujem tam ale otom nemate jak vedet ;)

 

 

dobre mne sa nesťažuj ja som dal nie ;) , proti tebe nemám nič ani mi nijak nevadíš, ja si nevšímam prácu moderátorov, nemám nato dovod, ja si všimnem iba ľudí ktorý sú proste totálne blbý ale bo sú to lamy...ty si v pohode človek si myslím ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
boban88":eka7lw3s]vecsina mojich prispevkov je smerovana do sekcie HELP kde som vzdy ked som vedel pomohol alebo sa snzail pomoct no zatial vzdy mi dosli iba kladne odpovede napr dik ide to atd a+ mam niekolko ludi na skype s tochto fora ktorym helpujem tam ale otom nemate jak vedet ;)

 

 

dobre mne sa nesťažuj ja som dal nie ;) , proti tebe nemám nič ani mi nijak nevadíš, ja si nevšímam prácu moderátorov, nemám nato dovod, ja si všimnem iba ľudí ktorý sú proste totálne blbý ale bo sú to lamy...ty si v pohode človek si myslím ;)

ak si si nevsimol necitoval som nic iba som sa vyjadril takze som sa nestazoval tebe :d

a tiez si myslym ze si v pohode ;)

Link to comment
Share on other sites

Bobana znám ještě z dob co nebejval moderátor a vždycky poradil a nějaké chování mimo meze (co tu popisujete) jsem u něj nikdy neviděl... autor tohohle topicu by sem mohl dát nějaké důkazy, protože takhle to skoro vypadá na samé pomluvy (něco co se stalo, ale někdo to nafouknul do mnohem větších rozměrů). Tím teď nemyslím nikoho konkrétního. Ale co se tíče toho problému s tím warezem tak to údajné potrestání schvaluji. Warez tady nemá co dělat (možná je to i v pravidlech.). Prostě mě nehorázně sere když tu nějaká lamka zakládá topicy typu: kde stáhnu tuhle hru, napište pls link na crack atd. Takovéhle topicy okamžitě hlásím. Ale samozdřejmě je nutné udržet nějakou míru (asi jako ve všem :)) takže když se plká o hrách tak je to v pohodě, ale jak začnou padat linky tak je potřeba zasáhnout. Říkám že sem tam nebyl takže nemůžu posoudit..

Podle toho jak znám bobana tak zatím dávám NE. Bye

Link to comment
Share on other sites

Vzhledem k poměru hlasů 43 ku 33 [33 Je ale dost hele :d]

Bobanovi zůstávají práva, nic to však nemění na tom, že bude jeho aktivita nadále sledována. "herz"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...