Jump to content

gamemode Reality 1.0


Recommended Posts

Mě se ty screeny líběj, nepřestáváš překvapovat "lol" 11/10

 

Autor map odpověděl ;)

 

-- úte 03. kvě 2011 19:52:21 --

 

Přidána funkce ukládání tuningu vč barvy , paintjobu a podobně, funhuje i po restaru módu, pomocí dialogu si lze své auto zamknout a zůstane zamčené pro ostatní hráče i po restartu , majitelé vozů se ukládají, resetování majitelů, nastavení a tuningu může provést jen admin level 10.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Je to super... Ked to dokončíš možeš napisať IP a skusim zahrať... Ešte to ani nieje dokončene a podľa mňa je to 10/10 //aj screeny su super ta nemocnica a letiste je peckaaaa... =DDD "tongue" "bounce" "rabbit" :d:d:d

Link to comment
Share on other sites

Je to super... Ked to dokončíš možeš napisať IP a skusim zahrať... Ešte to ani nieje dokončene a podľa mňa je to 10/10 //aj screeny su super ta nemocnica a letiste je peckaaaa... =DDD "tongue" "bounce" "rabbit" :d:d:d

 

 

Díky :v: ale jukni se na Pilot Simulator v mém podpise ten je součástí ;)

Link to comment
Share on other sites

Je to super... Ked to dokončíš možeš napisať IP a skusim zahrať... Ešte to ani nieje dokončene a podľa mňa je to 10/10 //aj screeny su super ta nemocnica a letiste je peckaaaa... =DDD "tongue" "bounce" "rabbit" :d:d:d

 

 

Díky :v: ale jukni se na Pilot Simulator v mém podpise ten je součástí ;)

Videl som aj ten je super =DDD 1000000000000000000000000000000000000/10

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Administrátor

Jen bych se pridal k ostatnim stim ze to vidim na nejlepsi gamemod na cesky samp scene a ze smele muze vic nez jen konkurovat i tem zahranicnim.Vice nez jen dobra prace a jen tak dal.

Link to comment
Share on other sites

img510.imageshack.us/img510/3271/rlpawn.jpg

trošku trápne...

K módu, skoro nič originálne... a RP to není

 

 

To ti sice děkuju ale ten screen má dokazovat jen počet řádků a přehlednost módu - pokud tvrdíš že to rp není tak se mílíš - jsou tam sice prvky které to nepotvrzují ale vem si to tak že kdyby to byl přímo RP tak to nikdo nehraje

Link to comment
Share on other sites

Mód vypadá dobře ( 8/10 ) ale jednu věc bych zdůraznil. Do RP serveru bych možnost " náhodného spawnu " nedával. Přeci jen když půjdu spát na postel a ráno se vzbudím uprostřed lesa tak je to takové.. divné :d Každopádně pokud to plánuješ jako opravdu dobrý RP mód tak si mě rovnou napiš do žádostí o funkci Záchranáře, či policisty :d

Link to comment
Share on other sites

uz se tesim na ten mod :) snad ho dokoncis a davam ti 15/10 zni to zatim super snad to i tak je :d xD dyz to bde hotove tak dam snad lepsi hodnoceni :d

 

To nevím kdy to udělám ale přiznám se zatím mám jen fukce módu, zaměstnání jen policii. :d . Jsem na to sám a poslední měsíc jsem seděl jenom nad tím jak zabránit kopírování módu případně spuštění v jiném pc.

Aneb TREE SEC

 

 

taky dělám mod sám dělám ho měsíc a má 18 tisíc řádků

 

 

muj má 16 tisíc a dělám ho pomalu 2 roky.

Link to comment
Share on other sites

uz se tesim na ten mod :) snad ho dokoncis a davam ti 15/10 zni to zatim super snad to i tak je :d xD dyz to bde hotove tak dam snad lepsi hodnoceni :d

 

To nevím kdy to udělám ale přiznám se zatím mám jen fukce módu, zaměstnání jen policii. :d . Jsem na to sám a poslední měsíc jsem seděl jenom nad tím jak zabránit kopírování módu případně spuštění v jiném pc.

Aneb TREE SEC

 

 

taky dělám mod sám dělám ho měsíc a má 18 tisíc řádků

 

 

muj má 16 tisíc a dělám ho pomalu 2 roky.

 

s kopirovanim mu to jde rychle :d

Link to comment
Share on other sites

uz se tesim na ten mod :) snad ho dokoncis a davam ti 15/10 zni to zatim super snad to i tak je :d xD dyz to bde hotove tak dam snad lepsi hodnoceni :d

 

To nevím kdy to udělám ale přiznám se zatím mám jen fukce módu, zaměstnání jen policii. :d . Jsem na to sám a poslední měsíc jsem seděl jenom nad tím jak zabránit kopírování módu případně spuštění v jiném pc.

Aneb TREE SEC

 

 

taky dělám mod sám dělám ho měsíc a má 18 tisíc řádků

 

 

muj má 16 tisíc a dělám ho pomalu 2 roky.

 

Popravdě - v mojem módu není nic jiného než vlastní tvorba ani jedinej tut a ani jediné copy - a to mi dává možnost přehledností a vím kde co mám hledat :d

 

s kopirovanim mu to jde rychle :d

Link to comment
Share on other sites

realityle.jpg

Autoři a spoluautoři

- Paulie

- Mr.Medved

- Dronzilly

- BoObLe1428

- Ado

- Dj219

- Petoo999

- Tisovsky 27

- OnO97

- Kaczmi

- Pan Burns

No ďíky ale moc semty nepomohl :)

Ale ďíky.Se těším na spuštení,až si zahrajem =)

 

"fresse" Mé ohodnoceni: "fresse" (podle textu+co sem ty pomahal+cojsimi říkal)

*Líbý semi to že si můžeš vybrat postavu ale při dalˇ´sim loginu tě tam může hodit admin.

*Žeto nema žádne warpy-realny život opravdovi nema warpy nemuzete byt u pocitace a najednou z niceho nic byt na zachode.-Nemozne(jedine zebystemneli na wc pc :d )

*Zaméstnání

*Ukladani vozidla

- Máto néjaké stunty pro pobaveni?Abyto nebylo same zaměstnani.

Link to comment
Share on other sites

Mód s funkcemi vypadá dobře, jediný co se mě nelíbí je provedení textdrawů (fonty barvy atp...) a celkově barvy v chatu (zprávy), jinak dobrá práce :)

 

Mě se to líbí - navíc zprávy v chatu jsou udělané v barvách podle typu zprávy, např info je oranžová atd adt.

Link to comment
Share on other sites

Popravdě - v mojem módu není nic jiného než vlastní tvorba ani jedinej tut a ani jediné copy - a to mi dává možnost přehledností a vím kde co mám hledat :d

ja mám tiež všetko vlastné, aj také veci ako sscanf (UnFormatv2) alebo SendFormattedMessage (Easy Format v2) ale bordel tam mám :d (ale není to nepriehľadné... ja sa tam vyznám...)

 

s kopirovanim mu to jde rychle :d

tuším to poznáš z vlastnej skúsenosti...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...