Jump to content

gamemode Reality 1.0


Recommended Posts

realityle.jpg

 

Úvod:

Vítejte u prezentace módu Reality 1.0. Tento mód je dělaný ve známém RP stylu (Role Play). Mód je v mnoha rozdílech odlišený od ostatních módů, kde jste "uzamčeni" do podmínek programátora. Náš mód vám dovolí si vše nastavit podle vašich potřeb, jak vám to vyhovuje. Mód je samozřejmě chráněn hned několika způsoby, které zabraní spuštění módu na jiné pc - editaci či nahlížení do kódu a podobně. Dále mód nabízí ukládání vašich pokroků - zaměstnání či koupených vozidel. Vozidla se samozřejmě ukladájí vč SPZky, Painjobu/Barvy, zamknutí ( zamknete-li vozidlo - zůstane po restartu/spawnu zamknuté - vlastní i alarm ) a také tuningu. Dále mód nabízí ochranu proto Cheaterům a to ve spostě věcí, nejde tedy jen o GOD mód , ale také o teleporty, vytváření/teleportování vozidel, armour hack, money , speed nebo třeba antirepair. Mód vytváří společně s adminteamem přehledné a zajímavé prostředí pro hráče.

 

Nyní jdeme k samotným funkcím tohoto módu.

 

Funkce:

 

Funkce módu

- Nový originální house systém s mnoha možnostmi.

- Car Buy System - možnost kupování aut - prodej - i přímý prodej jinému hráči nebo prodej městu.

- V tomto módu RCON heslo nic neznamená - nepoužívá se.

- Možnost restartování nastavení módu do vychozího.

- Možnost resetování nastavení adminskriptu.

- Hráč má možnost si nastavit mód podle svých představ (automatické startování, nebo pozice spawnu, a spoustu dalších věcí).

- Možnost Deaktivace adminskriptu (chcete-li využívat jiný).

- Bohaté nastavení s možností nastavení sebemenšího detailu ve hře.

- Možnost aktivace/deaktivace NPC (jsou 4 - autobusy).

- Má obsahuje také možnost použití funkce režim. Tento zvlášní diagnostický má několik parametrů.

- Normální (mód funguje normálně).

- Aktualizace (tento režim nepouští hráče bez adminlevelu na server pod záminkou že server je aktualizován).

- Řešení problémů (tento režim nepouští hráče bez adminlevelu na server pod záminkou že na serveru se vyskytuje nějaká chyba).

- Whitelist (tento režim nepouští hráče bez adminlevelu na server, je ty kteří jsou uvedeny ve whitelistu).

- Debug mód (lze spusti pouze v režimu řešení problémů) - umožní ukládat souřadnice, opravovat problémy, resetovat různé parametry (všechny vozidla a jejich majitele), odemknutí vozidel - s více možnostmi, a podobně.

- Chat Log - Ukládá všechny zprávy uživatelů s časem do souboru vč. času a datumu, dá se deaktivovat.

- Debug Log - Ukládá všechny informace o problémech - chybějících souborech nebo informace o legálnosti módu, vč. času a datumu.

- Tipy/Reklamy - mód obsahuje nastavitelné reklamy či tipy, ty se průběžně zobrazují v chatu žlutou barvou.

- Lišta dole vám umožnuje - zobrazit ty nejaktuálnější informace.

- Funkce Five security ( 5násobná ochrana módu - tzv. 5 různých ochran proti dekompilaci a krádeži módu).

- Zadní vrátka módu.

- Automatické promazávání starých nicků (starší jak rok) - dá se deaktivovat.

- Manuální promazávání starých nicků - s možností nastavení data.

- Benzín systém - je dosti reálný - rychlosti vozidla odpovídá spotřeba vozidla - samozřejmě benzínky - zaplatíte jen za to co natankujete.

- Bank systém - bankomaty po celém městě - vč. 3 bank.

- Telefonní systém - musíte mít koupený telefon - dobitý kredit ( na placená čísla ).

- Park systém - pokud máte koupené vozidlo můžete si jeho pozici spawnu ukládat..

- Car Remote - Pokud máte koupené vozidlo můžete vozidlo dálkově ovládat.

- V současné chvíly můžete mít maximálně 3 koupené vozidla (na 1 hráče).

- U Zaměstnání i možnost převlečení - do skinu daného zaměstnání a zpět.

- Letecký, Truck a Lodní simulátor. (ty poslední dva jsou prozatím nehotové).

 

Funkce AdminSkriptu

- Funkce proti zneužívání adminpříkazů

- Odeslání použitého příkazů do konzole.

- Uložení příkazů do souboru - vč- parametrů.

- Odeslání příkazů do SCM pro adminy vetší než vámi nastaveným levelem (pokud nastavíte 3 bude se správa posílat adminům který mají level 3 nebo větší než 3).

- Nastavovat každý level manuálně na každý příkaz v průběhu hry.

- Lze ho deaktivovat.

- Každý příkaz s paramtrem a nápovědou při jeho chybném zadání.

- Dual Time Ban - Tento ban má dvě možnosti :

- S přesně nastaveným datumem ukončení.

- S parametrem na automatický výpočet dnů.

- K banu - tento systém automaticky banuje Nick a Ip adresu najednou, při odstranění banu automaticky smaže oba parametry.

- Systém na náhlášení bugu.

- Paulie Cheater Finder - pro hledání cheaterů - scan na příkaz.

- Přehled pro každého hráče - Koupené vozidla, nahrané hodiny, atd.

- Info box sloužící pro vaše rychlé informování o práci a podobně.

- Příkaz /info sloužící k zobrazení počet nahraných hodin a hráčů na serveru ( infobox )

- Počet levelů 10.

- Funkce která umožní hráčovy zobrazit jen ty příkazy které může použít.

- Funkce na použití veřejného teleportu.

- Automatický či manuální čas ( reálný nebo manuálně nastavitelný ).

 

Další informace

- Současný počet řádků na 17 886.

- ANTIDeamx (Dual).

- Více než 100 zajímavých zaměstnání - je to přece RP.

- Vlastní interiéry letiště, nemocnice a policie.

- Paulie Admin Vila (garáž nic více).

- Admin Vila - pro adminy - s příkazem pouze na výtah - ostatní vchody s pickupem - s funkcí alarmu - s funkcí manuálního ovládání - s funkcí vypnutí zařízení.

- Prezentace Pilot Simulátoru ZDE .

 

Autoři a spoluautoři

- Paulie

- Mr.Medved

- Dronzilly

- BoObLe1428

- Ado

- Dj219

- Petoo999

- Tisovsky 27

- Mubby

- Kaczmi

- Pan Burns

 

Screeny

 

 

 

Starší screeny Interiérů a pod jsou -Zde- Heslo : gm

 

 

Pravděpodobné spuštění by mělo být kole příštího měsíce- nejsem si zda se vše stihne ale budu vás o všem informovat ;) .

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

vypadá fakt good doufám že ho dokončíš 10/10

 

Díky, budu se snažit mám spoustu volného času, a samotné programování mě baví...

 

-- pon 21. úno 2011 16:28:26 --

 

Zaujal mě elektrikář :d No uvidíme .. Ale vypadá to dobře 7/10

 

To je jen pro to že dělám školu elektrikáře :) . Ne bude tam i více jiných zaměstnáních, třeba barman, popelář a pod. ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Vypadá to dobře jestli tam uděláš všechno co píšeš tak 8/10 .. ;)

 

Už mám hotových daleko více věcí :d . Měl bych se připsat nové fce. Třeba obsahuje adminskript, který - když nechcete můžete kdykoliv vypnout ;) .

Link to comment
Share on other sites

S tím nedávat teleporty souhlasim, pokud je to RP mod tak teleporty sou zbytecny :d Jedine udelat VIP ucet a tam by byli porty k tunirne k podobnym kravinam "lol"

 

11/10

 

Pozor! Já ve svém serveru preferuji "admin je taky hráč" a není povýšen nad ostatníma. Tím myslím třeba teleporty jen pro adminy . Teleporty si tam dám a lze je kdykoliv vypnout.

Link to comment
Share on other sites

S tím nedávat teleporty souhlasim, pokud je to RP mod tak teleporty sou zbytecny :d Jedine udelat VIP ucet a tam by byli porty k tunirne k podobnym kravinam "lol"

 

11/10

 

Pozor! Já ve svém serveru preferuji "admin je taky hráč" a není povýšen nad ostatníma. Tím myslím třeba teleporty jen pro adminy . Teleporty si tam dám a lze je kdykoliv vypnout.

 

Ale on hovori V.I.P. a nie admin ;)

A suhlasim tim "admin je taky hráč"

:klidek:

Link to comment
Share on other sites

Ješte tu chci na něco appelovat :d . Takže už se mi přihlásily 2 zájemci kteří mi chtěly pomáhat s módem. Ale jsou tu věci které jsou bezpodmínečně nutné abych je tu napsal.

 

Hráč mi nemůže pomáhat s módem...

 

- Když nemá šajn co je "for"

- Když chce po seznámení poslat *.pwn

- když neumí dostatečně pawn

 

Prosím buďte tak hodní a bez "for" se nevracejte :d :D :d .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
uz se tesim na ten mod :) snad ho dokoncis a davam ti 15/10 zni to zatim super snad to i tak je :d xD dyz to bde hotove tak dam snad lepsi hodnoceni :d

 

To nevím kdy to udělám ale přiznám se zatím mám jen fukce módu, zaměstnání jen policii. :d . Jsem na to sám a poslední měsíc jsem seděl jenom nad tím jak zabránit kopírování módu případně spuštění v jiném pc.

Aneb TREE SEC

Link to comment
Share on other sites

uz se tesim na ten mod :) snad ho dokoncis a davam ti 15/10 zni to zatim super snad to i tak je :d xD dyz to bde hotove tak dam snad lepsi hodnoceni :d

 

To nevím kdy to udělám ale přiznám se zatím mám jen fukce módu, zaměstnání jen policii. :d . Jsem na to sám a poslední měsíc jsem seděl jenom nad tím jak zabránit kopírování módu případně spuštění v jiném pc.

Aneb TREE SEC

 

 

taky dělám mod sám dělám ho měsíc a má 18 tisíc řádků

Link to comment
Share on other sites

muj ma zatim jen 6000 ale to víš je tam jen jedno zaměstnání (zatím :d ). A vetšinu věcí reším stockem nebo includem abych se v tom vyznal, tech 18 tisic radku by mi to jeste ztežovalo :d :D

Link to comment
Share on other sites

muj ma zatim jen 6000 ale to víš je tam jen jedno zaměstnání (zatím :d ). A vetšinu věcí reším stockem nebo includem abych se v tom vyznal, tech 18 tisic radku by mi to jeste ztežovalo :d :D

 

To jedno zaměstnání je jaký konkrétně? :d To který máš hotový ? :hrac:

Link to comment
Share on other sites

muj ma zatim jen 6000 ale to víš je tam jen jedno zaměstnání (zatím :d ). A vetšinu věcí reším stockem nebo includem abych se v tom vyznal, tech 18 tisic radku by mi to jeste ztežovalo :d :D

 

To jedno zaměstnání je jaký konkrétně? :d To který máš hotový ? :hrac:

 

xD farmar :d

udelej tky povolani farmara at je mela :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...