Jump to content

[DESIGN] Gigabyte


TWeak

Recommended Posts

Zdar,

Po delší době kdy jsem Photoshopu nevěnoval moc času dalo by se říci že skoro vůbec jsem si zase zkusil trošičku experimentovat.

 

Někdo asi čeká že sem napíšu jak dlouho jsem to dělal a v čem jsem to dělal. V čem jsem to dělal je celkem jasné a jak dlouho psát nebudu protože nejsem idiot abych si to stopoval jako Babica při vaření.

 

 

fusiontheme.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Nechci tě urazit, ale další klasickej fusionovskej humáč. Tohle je práce na 5 minut. Header s třema přechodama + vloženej text GIGABYTE bez jakékoliv snahy jej upravit a vylepšit. Ta fialová přímo bije do očí, až to pěkný neni. Možná je to tim, že celej obrázek je taky mrňavej... Menu je divné, hlavně ty černé (neaktivní). Pak jsou klasické hnusné panely, který nic neříkají. Možná ty sekce tam za něco stojí. Novinky / obsah hnus. Nechápu bílé pozadí v panelu ikonky a partneří = humus. Stránka není nijak uzavřená.

 

Je to hnus velebnosti. Pokud jsi začátečník, tak je to aspoň "čisté". Ale jinak je to otřesné!

 

Verdikt: O/1O

Link to comment
Share on other sites

Nechci tě urazit, ale další klasickej fusionovskej humáč. Tohle je práce na 5 minut. Header s třema přechodama + vloženej text GIGABYTE bez jakékoliv snahy jej upravit a vylepšit. Ta fialová přímo bije do očí, až to pěkný neni. Možná je to tim, že celej obrázek je taky mrňavej... Menu je divné, hlavně ty černé (neaktivní). Pak jsou klasické hnusné panely, který nic neříkají. Možná ty sekce tam za něco stojí. Novinky / obsah hnus. Nechápu bílé pozadí v panelu ikonky a partneří = humus. Stránka není nijak uzavřená.

 

Je to hnus velebnosti. Pokud jsi začátečník, tak je to aspoň "čisté". Ale jinak je to otřesné!

 

Verdikt: O/1O

Ano, ale co je na tom, že je to na style fusionu? Tento RS je používaný u her, netvrdím, že jen tento RS se používá u her jsou i jiné, ale když dělá design na tento RS jelikož ho používá a pracuje se mu v něm dobře, tak hodnoť práce na designu apod. a né na jakém stylu RS to je..

 

Mé hodnocení: 3/10 - Je to takové obyčejné a základní, které vidíme skoro všude, ale je vidět, že sis s tím dal práci a když přivřu oči, že si dlouho v PS nedělal, tak to hodnocení sedí.

Link to comment
Share on other sites

Řeknu ti to asi takhle. Jestli si chce dělat tyhle rádoby designy pro svoje rádoby portály, no problemo. Co se týče webdesignu či grafiky tak je to trochu vedle... Fusion styl je smrt pro začátečníky! Nic se nenaučí, využívaj klasickej hnusnej styl fusionu kterej nemá co s grafikou společného. Asi takhle ti to řeknu. To že každá lama umí jedním klikem v administraci kliknout na instalovat je už věc jiná...

Link to comment
Share on other sites

Rozesmívá mě slovo Verdikt :d ale i dę?i?ą ?uşiş ?rąţ vą??ę :lol:

 

Ale jo beru to díky. :)

Ingnitione fakt mě neurazíš jsi na to moc malý pán :d

Roni aspoň někdo pochopil že Fusion není nic špatného :) Díky

Lukáši dík já chápu :p I když, víš jak to myslím :d

 

Dík všem za komentáře...

Link to comment
Share on other sites

Podle mě když zž děláš design pro fusion tak bys mohl použít fantazii a nějak to rozvíjet o nové panely a neřídit se strohou klasikou... mohl bys vymyslet nové panely,nová vylepšení prostě nějak to spestřit, udělat něco co nikdo třeba nemá a co zaujme. Ale klasický fusion design,který vypadá jako jiné jen jinak zabarvený nikoho nezaujme.

Link to comment
Share on other sites

Forse to by bylo asi jedině tak zbytečné protože někdo musí design zpracovat do kódu. A co se navrhne navrhne v PS se nedá jen tak udělat. Fusion je jedna velká tabulka a do ní jsou další tabulky což je dost obtížné navrhnout design který by se odlišoval od jiných...

Link to comment
Share on other sites

Forse to by bylo asi jedině tak zbytečné protože někdo musí design zpracovat do kódu. A co se navrhne navrhne v PS se nedá jen tak udělat. Fusion je jedna velká tabulka a do ní jsou další tabulky což je dost obtížné navrhnout design který by se odlišoval od jiných...

S tím nemůžu souhlasit. Fusion se dá uděat i přes divy což by zabralo maximálně 2 hodiny čisté práce (berme v úvahu že by byl design předem nakodován v (X)HTML/CSS). Já už takový design za sebou mám a není to vůbec sožité při základní znalosti PHP.

Link to comment
Share on other sites

Forse to by bylo asi jedině tak zbytečné protože někdo musí design zpracovat do kódu. A co se navrhne navrhne v PS se nedá jen tak udělat. Fusion je jedna velká tabulka a do ní jsou další tabulky což je dost obtížné navrhnout design který by se odlišoval od jiných...

 

Taky s tebou musim nesouhlasit. Ty styly se daji lehce editovat a da se tam i snadno experimentovat. Takze nejaky panel navic ci vice neni zadny problem a o dalsich upravach nemluvim. Takze neni problem treba sablonu vyhledavace Seznam.cz nakodovat na RS PHP-Fusion ;)

Link to comment
Share on other sites

Rozesmívá mě slovo Verdikt :d ale i dę?i?ą ?uşiş ?rąţ vą??ę :lol:

 

Ale jo beru to díky. :)

Ingnitione fakt mě neurazíš jsi na to moc malý pán :d

Roni aspoň někdo pochopil že Fusion není nic špatného :) Díky

Lukáši dík já chápu :p I když, víš jak to myslím :d

 

Dík všem za komentáře...

Kamaráde, já tě nechci urazit. Já ti jenom říkám názor. A jestli si myslíš, že tohle všem píšu jen abych je nasral, tak to jsi vážně vedle. To že tě rozesmává slovo Verdikt je už asi mentální věc každého z nás (pokud ti vadí Verdikt, překládej si to klidně jako hodnocení, což je úplně totožné). A to slovo, že i debila musíš brát vážně aktuálně používám u tebe. Ta práce stojí za ho*no a není tam nic, co by stálo za zmínku. Buď to přijmi jako chlap, nebo se z toho poser jako jsi předvedl teď.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...