Jump to content

[Design] klanový design #2


tyran

Recommended Posts

Líbí se mi až na tu kurzívu u toho textu.. např. New User a ty čárky u toho pozadí titulku menu... Ale jinak fakt líbí..

hele texty většinou nechávám na koderovi:)

jinak díky,kdyžtak to změnim a uvidim jak to bude vypadat:)

Link to comment
Share on other sites

Je to pekny ale podle me to kazi ten php-fusion styl. 7/10

Lol.. ted si me fakt rozesmal. Kdo tu pise, neco o tom, ze vzhled bude kodovan pro redakcni system php-fusion? :DDDDDDDDD

Fakt nekteri jste zabijaci na tomhle forum.. :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

HEADER:

- pěkný, možná nějaké detaily by to chtělo vylepšit

 

MENU:

- na první pohled trochu neortodoxní, ale když se zakoukám tak vypadá dobře

- naopak submenu je otřesné

 

PANELY:

- tam nevím co máš v plánu, ale pokud se vyplní vhodným obsahem, bude to pěkné

- nadpisy panelů na levé straně jsou nevýrazné

 

OBSAH:

- ten si teda odfláknul :lek:

- a kde máš nadpis novinky ? ti někam utekl ?

- grafické zpracování autora, datumu vydání a odkazu na článek taky nevidím

 

COPYRIGHT:

- na svém podpisu jsi mohl zapracovat :boss:

- pozadí pěkné

 

Celkem: 4/10

Link to comment
Share on other sites

Klasická tzv. "klanovka" (to sem nevymyslel je to terminus technikus). Takže je normální že je to nepřehledné. Celkový dojem docela ujde, ale podle mě by to chtělo zapracovat na detailech..

Link to comment
Share on other sites

Nevím, jestli jste všichni tak natvrdlí nebo tam schválně dáváte co je to lorem ipsum, každopádně lorem ipsum se použiva pro to, aby človek nečetl text ale zabýval se grafickým zpracovánim. Místo tohodle textu tam můžeš dát

V Jeseníkách se zvýšila vlivem nové sněhové nadílky hrozba pádu lavin. Horská služba proto v pátek ráno vyhlásila druhý stupeň lavinového nebezpečí z pětibodové škály. Pád lavin v nejvyšších moravskoslezských horách hrozí jen mimo turistické trasy, návštěvníci hor by je neměli podle záchranářů opouštět.

 

a pude to mít stejný efekt. Lorem ipsum se generuje - není to náhodný text - ale je to text který nikoho nezajímá a jeho přeluštění je velice nepravděpodobné. Pro méně chápavé sem dám 5 odstavců lorem ipsum -> http://www.lipsum.com/feed/html'>http://www.lipsum.com/feed/html

Pro chytřejší sem dám stránku kde se to dá generovat -> http://www.lipsum.com/

 

A design tak 3/10

Link to comment
Share on other sites

Je to pekny ale podle me to kazi ten php-fusion styl. 7/10

Lol.. ted si me fakt rozesmal. Kdo tu pise, neco o tom, ze vzhled bude kodovan pro redakcni system php-fusion? :DDDDDDDDD

Fakt nekteri jste zabijaci na tomhle forum.. :DDDDD

Psal jsem ze to je styl PHP-fusion. Ne ze je to primo pro nej.Tobe to nepripada?

Link to comment
Share on other sites

Je to pekny ale podle me to kazi ten php-fusion styl. 7/10

Lol.. ted si me fakt rozesmal. Kdo tu pise, neco o tom, ze vzhled bude kodovan pro redakcni system php-fusion? :DDDDDDDDD

Fakt nekteri jste zabijaci na tomhle forum.. :DDDDD

Psal jsem ze to je styl PHP-fusion. Ne ze je to primo pro nej.Tobe to nepripada?

Tohle opravdu není styl php fusion ,vsadím se že znáš jen jeden jedinej RS a pak podle toho nazýváš všechny designy co vidíš .... :klidek:

Link to comment
Share on other sites

tyranovy designy jsou takové živější,realističtější než ty co tady vidim kdy je to klasicky čtverec,obdelnik,obdelnik,krivka,čtverec... 10/10 mě se to líbí

Link to comment
Share on other sites

Hodnotenie: 2/10

 

Tie 2 sú iba za to pozadie lebo jediné tam je dobré...

Celkový design sa mi nepáči text/kurzíva/menu/prihlasovanie vlastne všetko.

A celé mi to pripadá ako by to bolo robené na ten trápny lamerský CMS webspell. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...