Jump to content

[POZOR]Orbit-Blueberry-bez cukru


Ivo Král

Recommended Posts

To, že rýchlo strácajú chuť je pravda. Ale žeby z toho boli nejaké grcky a s*ačky, tak to nie :) To si zrejme požral debrecínske cigára :d Ja som naposledy z toho riadne grcal (+ hnačka (prujem)) :d:D

Inak tieto žuvačky majú brutálnu chuť ;)


Nápodobně, tyhle žvýkačky mě ještě nikdy nezklamaly. Chuť neztrácejí, to spíš nějaké ty modré a zelené.

Link to comment
Share on other sites

Dnes jsem dožvýkal poslední. Doufám že v žvýkačkové sadě z kauflandu neměli tyto šmejdy. Co že z toho máme průjem? Mno zažaluju kaufland , dneska jsem celý den seděl na míse xD Jo a pošli zdroj článku odkud to máš :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Dnes jsem dožvýkal poslední. Doufám že v žvýkačkové sadě z kauflandu neměli tyto šmejdy. Co že z toho máme průjem? Mno zažaluju kaufland , dneska jsem celý den seděl na míse xD Jo a pošli zdroj článku odkud to máš :)

 

Myslím že svůj mozek dá na internet těžko :lol:

Link to comment
Share on other sites

Když už dělají i vietnamský kopie Plzně (piva)..

 

kdyby jsi nenapsal tu závorku tak bych si fakt myslel že ťamani si tam někde u nich stavěj kopii ..:d (u nich je všechno možný :))

Link to comment
Share on other sites

Když už dělají i vietnamský kopie Plzně (piva)..

 

kdyby jsi nenapsal tu závorku tak bych si fakt myslel že ťamani si tam někde u nich stavěj kopii ..:d (u nich je všechno možný :))

Bezpochyby. To mi připomíná tu čínskou kopii googlu www.youtubecn.com

 

A také iFone je dokonalý :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Sice už je téma zamčené, ale jen bych chtěl dodat že jsem měl klasické zelené Orbitky, které jsem žvýkal asi 3 hodiny až se mi z toho udělala jaká si hnusná kašička :sick: . Normálně jsem měsíc nechtěl vidět žádnou větrovou žvejku :d Je to fakt sračka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...