Jump to content

[MAP]Unknown City[Ukázka]


Army

Recommended Posts

Zdravím, po nějaké době sem dávám další svojí mapu, jedná se o jednu z více částí města, které nejspíš někdy použiju v modu. Myslím si, že se mě celkem oblast povedla, zahrnuje Autobazar, Požární stanici, Pay n Spray, Detailní ulice a uličky, staveniště,obchody a obytné zony, celá mapa je osvětlená. Také zde najdete vyhořelou část města, která je uzavřená. Prosím hodnoťte.

Objecty jsem ochoten někomu i poslat, ale spíš jen vyjímkám.

Pusťte si v HDD

Objecty zveřejňovat nebudu !

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zdravím, po nějaké době sem dávám další svojí mapu, jedná se o jednu z více částí města, které nejspíš někdy použiju v modu. Myslím si, že se mě celkem oblast povedla, zahrnuje Autobazar, Požární stanici, Pay n Spray, Detailní ulice a uličky, staveniště,obchody a obytné zony, celá mapa je osvětlená. Také zde najdete vyhořelou část města, která je uzavřená. Prosím hodnoťte.

Objecty jsem ochoten někomu i poslat, ale spíš jen vyjímkám.

Pusťte si v HDD

Objecty zveřejňovat nebudu !

Poslal by si mi objecty ?

Link to comment
Share on other sites

Díky :). Matoo, vím tu mapu by chtělo asi hodně lidí :d, prostě si počkáte a uvidíte co podniknu. Název písničky: Eminem-Love-the-Way-You-Lie-feat.-Rihanna

Poslal som ti SZ ..

Link to comment
Share on other sites

picovina ja mam mapu co som robil 3,5hodini ma 350 objektov a je o dost mensia...

 

Bohužel, to je realita :d, pokuď vím, nemam to přes streamer a object limit je 400.. Takže je to možné :)

Link to comment
Share on other sites

Je to velmí pěkné, tato práce je velmi hezká a nevím, ale být autorem tak bych ji nezveřejňoval, možná po nějaké domluvě, kde by byla velká hratelnost serveru :thumbup: :clap: samozřejmě je to na tobě :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...