Jump to content

[Hladám]Admina/Majitela...


Danny

Recommended Posts

Zdravím, hladám niakého dobrého človeka ktorý niečo plánuje pretože sa vela nudím a kúpalisko nerobím neláka ma to asi ani nebude tak som sa rozhodol pretože nemám peniaze z niekým založiť niaký project alebo portál niekdo kdo bi bol schopný zaplatiť counter strike 1.6 servery a niakú dobrú doménu .eu na všetkom bi som samozrejme spolupracoval programátor atd... counter strike 1.6 servery viem naprogramovať takže bi nebol problém mohol bi sa kúpiť niaký dedikáč a na tom bi išli všetky servery prosťe niaký CZ/SK Portál už ma nebaví stále čučieť do SA:MP a kukať sa jak sa tam admini na Realna Zeme 8 zabávajú s "dievčatamy ktoré hrajú SA:MP" svatby atd... je to decké a counter strike 1.6 vela báb nehrá no teda ani source tak na takomto projekte hrá to aj viacej ludí tak bi sa našla aj návštevnosť možno takých 32 ludí ;) na niakom servery aké servery by mohli biť?

Classic

Only Dust2

Only fy_snow

Zombie

Avatar Battle

Jail Break

Aim / AWP

Deathrun

Hide & Seek

GunGame

Funny Knife

Jump

H'n'S Easy Block

Prosťe portál to čomu bi sa dal nazvať portál nie niaký free web a pipni poriadny dedikáč ktorý utiahne plno serverov

Tak sa hlásťe

Podmienky

Mať counter strike 1.6

Nad 12 rokov

Vedieť hrať counter strike 1.6

Vedieť PHP aspon trocha alebo HTML niaký programovací jazyk

Vedieť narábať s counter strike 1.6 serverom...

Biť dlho aktívny

Komentáre typu "nikdo ti nato nepôjde" tu nebudú to je offtopic chcem sem len takých ludí ktorý sa toho naozaj chcú zúčasniť ja si už vyberem toho najlepšieho a ten bude hlavní admin a platitel serverov a majitel webu tak píšte... btw potom môže biť aj niaký nábor adminov takže

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

je to troska debilne naco by niekto platil vsetko tebe ked si to moze zaplatit sam pre seba "programovat" CS dokaze kazdy staci si kuknut par navodov a je to takze podla mna dotoho stebou nikto nepojde lebo by to prenho bolo zbytocne platit aj server aj domenu

Link to comment
Share on other sites

Chris je ti 11 let bez urážky nic proti ale nemá to cenu z někým jako ty rozjet portál :) To si radši seženu sponzory a založím vlastní :)

Link to comment
Share on other sites

Platit za servery .. plno ľudí ma dnes počítače u pipni a vytvárajú si servery .. Portál - plno ľudí dnes používa ic alebo endoru .. Podľa mňa opakujem - Podľa mňa je to nanič .. A súhlasím zovšetkým čo tu bolo napísane od iných okrem teba ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Vidlak Toxx

keby ze si idem kupit dedikac za 30 litrov alebo si ho prenajmem tak urcite nebudem robit portal z 11 rocnym deckom za ktoreho beru zodpovednost este jeho rodicia...

Link to comment
Share on other sites

nj lebo som malý čo? som lama to si myslíťe vy ty Vidlak Toxx drž papulu ani si v tom príspevku nespomenul bez urážky ty ma nemáš rád :cry: nikdo ma nemá rád :cry: neviem čo na tomto fóru robím sú tu zlý ludia ktorý nemajú úctu k detom aj vy ste boli taký jak ja a čo že mám 11? o tom sa žiadny admin s portálu nemusí dozvedieť budeme to vedieť iba my dvaja šak ty to budeš platiť a ja to budem programovať je v tom niečo nedokázateľné? programovať viem a Rocky, cs1.6 server je oveľa tažšie vytvoriť jak SA:MP lebo ked máš amx mod x tam musíš nastavovať lvly do scriptov to je veľmy ťažké s tím narábať a hovoril som že takéto komenty sem nechcem píšte sem len tý ktorý sa do toho zapojiť chcete lebo _SmK_ alebo cniry to zas deletnú a to nechcem tak láskavo tý čo si o mne myslíťe že som lama držte huby!

Link to comment
Share on other sites

No ty se zase ukazuješ co seš za člověka. To je fakt nemalá demence mít podmínku na věk, když je vyšší než tvůj.A za druhy.. To si jako myslíš, že někdo zaplatí domenu, možná i servery za tebe a ty nainstaluješ php fusion a pár CS 1.6 serverů, který zaberou 5 minut..? :| :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Já souhlasím se všema, co ste tu napsali, ale zase souhlasím i na jednu stranu s Chrisem, každej byl jednou v jeho věku, nebo ještě je, každej sme si přošli tím děctvím, nemá cenu hned každého odsuzovat, to je můj názor.

Link to comment
Share on other sites

Kuba5 nenapísal som v tej prechodzej správe náhodou niečo?! máš zájem? tak napíš

ty si myslíš jako že ty pískneš a my budem skákat, je ti 11 chlapče tak tady si nehrej na kinga... a Kuba5 si myslím že má pravdu..

Link to comment
Share on other sites

Tobě je zas 12 :d to není moc velký rozdíl od vás, nechápu co furt narážíte na věkovou kategorii, každej nějak začínal každej byl jednou malej, a každej měl jednou stejný věk jako ostatní..

 

Takže narážka pořád na věk je dost ubohá, nezlob se.

Link to comment
Share on other sites

Tobě je zas 12 :d to není moc velký rozdíl od vás, nechápu co furt narážíte na věkovou kategorii, každej nějak začínal každej byl jednou malej, a každej měl jednou stejný věk jako ostatní..

 

Takže narážka pořád na věk je dost ubohá, nezlob se.

 

je mi 12, ale rozhodně neplánuju nějaky takovi projecty, u kterých udělám minumum mích možností a ostatní budou platit tady třeba 100 Kč měsíčně jestli ne víc a nebudu to plánovat kdy mi je < jak třeba 14 let..

Link to comment
Share on other sites

Kdyby jsi ukázal alespoň nějakou snahu, ty napíšeš topic že hledáš někoho kdo musí mít/umět,

Mať counter strike 1.6

Nad 12 rokov

Vedieť hrať counter strike 1.6

Vedieť PHP aspon trocha alebo HTML niaký programovací jazyk

Vedieť narábať s counter strike 1.6 serverom...

ale nenapíšeš co by jsi na tom dělal ty..

 

Založ si web na free hostingu, začni na portálu dělat sám a když někdo uvidí, že ten portál se mu třeba líbí tak koukne do sekce "Chci se přidat do týmu", podá přihlášku a je to.

 

Nemá cenu si kvůli ZAČÍNAJÍCÍMU portálu kupovat hned doménu, Já jsem toho příkladem a teď už i Styl3r s tím svým blue shitem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vidlak Toxx

Podmienky

Mať counter strike 1.6

Nad 12 rokov

Vedieť hrať counter strike 1.6

Vedieť PHP aspon trocha alebo HTML niaký programovací jazyk

Vedieť narábať s counter strike 1.6 serverom...

Biť dlho aktívny

 

mam cs 1.6

mam 16 rokov

viem hrat jail, surf a deathmatch

ovladam tolko programovacich jazykov ze by si sa z toho poblil vcetne html, php, css, sql

viem narabat zo vsetkym

som aktivny 16 hodin denne

+ zachvilu budem mat 1. cerfitikat z CISOka

 

Ale k tebe do teamu nechcem!!! co si myslis ze budem pod vedenim nejakeho 11 rocneho smejda? sni dal...

 

PS: A keby ten doticny mal 16 a stanovil by si ze bude pracovad z ludmi ktory maju nad 17? a co keby to spravili vseci? nesud knihu podla obalu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...