Jump to content

Soutěž | Vytvoř logo a vyhraj !


Daffy

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podla me je to jeden velkej ojeb. a vite proc?

Protoze hned chcu od vas PSD !

 

hosting ani soutěž nevedeš ty, takže to ojeb není ;) kde je napsane že vyžadujeme hned PSD ? :-)

Link to comment
Share on other sites

ty k***t ja jsem tu nic nezverejnoval zbytocni praca a nepotrebuju vyhru protoze domenu jsi mozu koupit sam + webhost + sampserver

ale vy dedicky zakomplexovany tak proto chcete neco vyhrat proto lebo vam rodice nedaju prachy "lol" jdete si zadelat a ne take kktiny

 

podla me je to velkej ojeb :rap2:

Link to comment
Share on other sites

ty k***t ja jsem tu nic nezverejnoval zbytocni praca a nepotrebuju vyhru protoze domenu jsi mozu koupit sam + webhost + sampserver

ale vy dedicky zakomplexovany tak proto chcete neco vyhrat proto lebo vam rodice nedaju prachy "lol" jdete si zadelat a ne take kktiny

 

podla me je to velkej ojeb :rap2:

 

EDIT: http://www.lagyhost.cz ( crazyhost.cz ) prej blaznivej host LAGY HOST :d :D Daffy: muzeme vam zarucit mega lagy nas blaznivej hostičěěk :d

nedrzkuj ty male skurven* decko daffy ma nahodov super stroj pokial sa nemylim 12 GB RAM Procesor : i7 procesor, 8 jadier a hostuje asi 90 serverov + - tak co drzkujes deb*l CH je kvalitny a spolahlivi hosting s dobrou adminkov a strojom a nie ako tieto ostatne shity co chcu byt najlepsi...

Link to comment
Share on other sites

Hehe, tak teď jsi mě pobavil...běž si mluvit se zdí, u ní budeš alespoň mít první i poslední slovo a budeš si připadat důležitý, šikovný, chytrý .... ;) až úděláš do sa-mp tolik co já, tak můžeš začít mluvit ...jo jinak, crazyhost hostuje 90 serverů ? : -) http://crazyhost.cz/statistic

Link to comment
Share on other sites

Hehe, tak teď jsi mě pobavil...běž si mluvit se zdí, u ní budeš alespoň mít první i poslední slovo a budeš si připadat důležitý, šikovný, chytrý .... ;) až úděláš do sa-mp tolik co já, tak můžeš začít mluvit ...jo jinak, crazyhost hostuje 90 serverů ? : -) http://crazyhost.cz/statistic

xD sorry mno :d pomylil som sa tak o 100 + - :d ale na teba nema nitko ty si proste luxus :d

Link to comment
Share on other sites

liskji00,

mě stále nenapadá, o co se vlastně snažíš. Že když jsem napíšeš špíny, že si všichni sednem na zadek? Prosimtě, to co tady žvaníš je akorád pěkná blbost a lež. Absolutně nemáš páru, o co jde. Meleš jednu blbost za druhou.

 

Podle vyjadřování jsi evidentně děcko, které leze někomu akorád do prdele a chce být zajímavým. To, že sis "našetřil" své korunky a koupil server třeba u xel.cz z tebe nedělá nijak důležitého ani povinnost pošpiňovat další hostingy. Děláš akorád ostudu.

 

Být tebou tak držim pysk a radši se už nevyjadřuju.

Link to comment
Share on other sites

Co to tam hraje? Nějake povědomé "scratch"

OT: Ta hra je Kdo chce BÍT milionáře

liskji00 - jé ty ses kvůli nám vyfotil? :d

 

 

Zrejme to tak vyzera..je este skaredsy nez som si myslel :d

Link to comment
Share on other sites

Ty fotky byli skutečně moje z facebooku. Jedna komická z dectví a druhý je tak 3 roky spátky. Ty fotky jsou normálně na mém facebooku veřejné, tudíž si s nima může zacházet jak chce. Aspoň v tom smyslu, dokud mi to nevadí. Nestydím se za ně a pokud ano, určitě bych je nedával na facebook :) Takže, jde vidět kam až liskji00 zašel se svojí demencí a myslel si, jak to mě a Daffymu nandá. Mi přijde trošku moc tahat fotky z facebooku :d

 

PS: to co jsem tam hrál tak skutečně to je hra Chcete bít milionáře. Tahle fotka tu už jednou byla :) Myslím že v topicu "ukažte svoje doupě" :) Nic nového.

 

A koho zajímá jak skutečně vypadám, tak tady jí máte měsíc starou: http://www.facebook.com/photo.php?pid=6 ... =181344904

 

Já ze za svůj xicht nestydím :d

 

A to je asi tak všechno co k tomuhle komickému výstupu řeknu :d

:spam:

Link to comment
Share on other sites

Takovej poťupkatej xicht :d a výraz tky výbornej xD Přímo fotogenní záležitost xDD (beru to srandovně nééé urážlivě ;) buď jednou optimista :d )

Kdybych mohl říct spermii at neni pihatá, tak bych tak učinil. Bohužel jsem o tom nerozhodoval :d

 

pěknej pořádek na stole.. (to je kvůli té fotce co? ;)).. to já mám na stole kupu bordelu že skoro nevidím na monitor :d

Ne, takhle čisto tam mám furt. Nemám rád bordel na stole. Mám rád pořádek :d

 

PS: Ale tohle už je mimo mísu. Spamujeme tu.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Takovej poťupkatej xicht :d a výraz tky výbornej xD Přímo fotogenní záležitost xDD (beru to srandovně nééé urážlivě ;) buď jednou optimista :d )

Kdybych mohl říct spermii at neni pihatá, tak bych tak učinil. Bohužel jsem o tom nerozhodoval :d

 

Ahá já myslel, že je to puberťácký akné XD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...