Jump to content

Soutěž | Vytvoř logo a vyhraj !


Daffy

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrý den,

 

 

 

bohužel váš "banner" nezařadíme, jelikož nesplňuje základní podmínku, a to

 

tu, že to má být LOGOTYP.

 

 

 

--

 

S pozdravem,

 

 

 

vedení hostingu,

 

http://www.CrazyHost.cz

 

 

Vysvětlí mi to někdo ?

 

59616006873630314122.png

 

Omg ty si fakt jak natrvdlej.. už se to tu všude xkrát psalo. Je rozdíl mezi logem a headerem.. logo je například jen toto: https://www.globus.cz/cs/download/loga/ ... us_RGB.jpg

 

"sleep" :lol:

Link to comment
Share on other sites

až budeš mít hosting na úrovni fakahedy tak možná budeš mít i takový logo,takže asi nikdy :lol:

Vidíš na tom logu něco složitého? Pokud ano tak začni používat šedou kůru mozkovou.

Link to comment
Share on other sites

až budeš mít hosting na úrovni fakahedy tak možná budeš mít i takový logo,takže asi nikdy :lol:

Vidíš na tom logu něco složitého? Pokud ano tak začni používat šedou kůru mozkovou.

ne ,ale ty lepší neuděláš ,takže tak :wave:

Link to comment
Share on other sites

:d :D :d

 

 

crazy.png

 

 

Vtipné :d Ale chtělo by si to pohrát s písmem :boss: 5/10

 

Co si sem dál je blitka a ty se ještě zkoušíš bu****vat roniho ? :d Jó jinak jsem chtel rict že já to nedělám protože bych to vyhrál :d

 

 

PS: Byl vtip :d

Link to comment
Share on other sites

Posílal jsem před časem do soutěže logo .. dosud se neobjevilo na webě (ano vím o tom že jsou tam jen ty dobrá což moje nemusí být) nebo to neaktualizujete? Ale jak mám vědět jestli došlo a bylo zhodnoceno.. Odpověď na mail mě nepřišla (o případném vyřazení) tak jsem poslal další mejl ve kterém jsem se znovu optal.. ale mail je mrtvý a taktéž technická podpora na ICQ. Přeci jenom udělal jsem to logo pro vás v podstatě zadarmo tak by bylo slušností napsat dvě věty že nebylo úspěšné (abych měl klid :)).. Jestli se takhle chováte i k zákazníkům (doufám že ne, nemám zkušenost..) tak potěž panbu. Doufám že si to někdo z CH přečte díky

P.S. Jsem nucen takto psát na pawno.cz z důvodu krajní nouze. (prostě mě to nenechá v klidu no :shifty: :))

Link to comment
Share on other sites

Posílal jsem před časem do soutěže logo .. dosud se neobjevilo na webě (ano vím o tom že jsou tam jen ty dobrá což moje nemusí být) nebo to neaktualizujete? Ale jak mám vědět jestli došlo a bylo zhodnoceno.. Odpověď na mail mě nepřišla (o případném vyřazení) tak jsem poslal další mejl ve kterém jsem se znovu optal.. ale mail je mrtvý a taktéž technická podpora na ICQ. Přeci jenom udělal jsem to logo pro vás v podstatě zadarmo tak by bylo slušností napsat dvě věty že nebylo úspěšné (abych měl klid :)).. Jestli se takhle chováte i k zákazníkům (doufám že ne, nemám zkušenost..) tak potěž panbu. Doufám že si to někdo z CH přečte díky

P.S. Jsem nucen takto psát na pawno.cz z důvodu krajní nouze. (prostě mě to nenechá v klidu no :shifty: :))

 

promin, ale kdybych mel odpovidat na vsechny e-maily co dorazili kolem souteze tak se poseru ...na webu zobrazujeme pouze ty, ktere se nam libi, chodi nam jich denne hodne, mi to prohlizime,,rikal jsem, ze po skonceni souteze a o vyherci napiseme do novinek na webu, tedy staci sledovat web...a loga jsou aktualizovane :-)

 

BTW: na icq odepisuji, ale nevim co to meles..napsal si na icq pred hodinou, myslis ze mi na tom icq sedime porad ? taky chodime do prace a dalsi aktivity...A urcite nebudu odepisovat na icq o tomto, jelikoz to je podpora zakazniku, ne souteze.

Link to comment
Share on other sites

Napadla mě taková věc...K těm vybraným logům,, co takhle udělat nějaký hlasování, nebo anketu ke každýmu z nich? :)

Dobrý nápad (Hlasuji pro http://crazyhost.cz/system/theme/images/soutez/loga/crazyhost_logo.jpg :) )

 

mnohem lepsi je toto http://crazyhost.cz/system/theme/images ... crazy7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...