Jump to content

[TuT/Script] Ban na určitou dobu (časový ban)


Patrony

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Globální moderátor

hej sry ale tohle jsem už někde viděl... na 100% ale neříkám že to máš copy ale někde to bylo úplně stejné... jinak pokud je to tvé

9/10 - dá se udělat že napíšeš jen počet dní nebo hodin je to lepší a píšeš to rovnou do příkazu...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ahoj, hele náhodou sem si všiml že si sem psal ;) no a tak jsem kouknul jestli mám ještě něco z toho v PC a narazil jsem na tenhle soubor:

 

http://uloz.to/xAE4idt/timeban-rar

 

a nemám ponětí jestli je to přesně ono.. ale mělo by být. Možná v tom budou i nějaké chyby, které jsou mimochodem už tady napsáné výše.. No každopádně snad se to bude hodit :d

Link to comment
Share on other sites

SRY za Open starého tema ale link který ukazuje na tento script je nefunkční :( prosím o nápravu Děkuji

 

Doporučuji nepoužívat. Tutoriál je zastaralý a není moc optimalizovaný. Doporučuji spíš pro časový ban využívat unixtime porovnávání.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja sa trochu pawnu rozumiem ale keď si stiahnem to .pwn tak tam dam to IsPlayerAdmin(playerid) == 0) tak dám to aby sa to uložilo a nabehne mi toto: fatal error 100: cannot read from file: "TimeBan" neviem čo mám s tým robiť pomôžete niekto? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sa trochu pawnu rozumiem ale keď si stiahnem to .pwn tak tam dam to IsPlayerAdmin(playerid) == 0) tak dám to aby sa to uložilo a nabehne mi toto: fatal error 100: cannot read from file: "TimeBan" neviem čo mám s tým robiť pomôžete niekto? :)

 

ty si lolo :d no takze chces to pre admina do modu alebo do fs?

lebo pri IsPlayerAdmin atd.. sa nedavaju tieto iba ak si definujes vlastne pre admina napr. new Admin[MAX_PLAYERS];

 

a potom if (Admin[playerid] == 0) ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...