Jump to content

vývoj sampu


cniry

Recommended Posts

Pokud jste u sampu už aspoň rok tak si určitě všímáte jak se postupně komunita mění.

 

[2007 - 2008] Přidáno by chytrak

rok 2007

1/3 Lidí by chtěla mít vlastní server, žádný admin se však nechce podělit

o tajemství SA-MP Serveru a hostingy v té době nejsou. Servery jsou plné

 

2008

Přichází nová verze sa mp, všichni si již pomalu začínají dělat vlastní servery,

začínají vznikat první hostingy, které však dlouho nevydrží.

Ale servery již nejsou tak plné jako dřív, od této chvíly to už nikdy není to co to bylo dřív.

 

rok 2009

Každý hráč chce mít vlastní server -> na pipni se zakládaly samp servery

Války mezi servery se řeší vzájemným floodingem serveru

Vznikají první profesionální placené hostingy

Války mezi hostingy vedou k vzájemnému floodingu celých hostingů

 

Průměrná cena za SAMP server na měsíc: 75-200kč (spíš 100kč)

 

rok 2010

Každý hráč chce mít vlastní hosting -> na pipni se zakládají nekvalitní samp hostingy

Války mezi servery se řeší vzájemným floodingem webu

Zanikají profesionální placené hostingy

 

Průměrná cena za SAMP server na měsíc: 0-50kč (spíš 0kč)

 

 

A komunita jde stále víc a víc do prde..

Zamyslete se už nad sebou a dělejte věci, co mají smysl a ne to co dělají všichni ostatní...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nejhorni je kdyz prijdes na server s RZE a zeptas se majitele serveru jestli vi co je to "PAWN"...99.9% odpovedi je "Ne"...to je fakt na bliti....ano dejte si na server mod...ale nejakej kterej muzete...kterej neni ukradenej...

Link to comment
Share on other sites

on muze pouze presvedcit samp team aby blokli nejakou IP (nebude videt v zalozce internet)...vic udelat nemuze...a kdyz se ti povede udelat fakt mega propagace tak ti to bude jedno...

Link to comment
Share on other sites

tak ted by mohl pomoct pan Nice kdyz tvrdi ze muze ze sa mp clienta takzvane zneviditelnit Server ve vasem klientovy mohl byto pouzit na ty rze

a jak to pomuze?

nejvetsim trnem v oku jsou ty stale nove vznikajici nekvalitni freehostingy na sampa, ktere jeste vic rozbijeji komunitu. na rze sere pes

Link to comment
Share on other sites

tak ted by mohl pomoct pan Nice kdyz tvrdi ze muze ze sa mp clienta takzvane zneviditelnit Server ve vasem klientovy mohl byto pouzit na ty rze

a jak to pomuze?

nejvetsim trnem v oku jsou ty stale nove vznikajici nekvalitni freehostingy na sampa, ktere jeste vic rozbijeji komunitu. na rze sere pes

 

 

Je to tak tí čo zakladajú hostingy majú 11/12 rokov.. chcú si niečo dokázť že su dobrý v tom im ale nezabrániš.. Je to ako s RZE uplný materý si spravia server cez pipni a potom sa machruju ja to nechápem.. :wtf: :|

Link to comment
Share on other sites

Vse to co tu ctu je pravda.. ale k tem hostingum.

 

Maji moc velke oci, mysli si, ze je to hracka mit hosting, jenze nevedi ze je s tym take prace. Potom tady vznikaji OT typu "Nejde mi nahrat administrace na VPS" nebo "Nefunguje mi administrace na VPS" apod.... (kterou si mj. stahnou na ulozto) Kdyz uz ani nevi co maji za OS a jaky typ.. tak proc to delaji ?! Stejne kdyz zjisti ze tam maji nejakou vetsi chybu tak nevedi co s ni delat.. potom se :hehe: hosting :hehe: zrusi a vsechny servery jdou s nim.. Trosku se zamyslete nez zacnete neco delat. Zaverem:

Hosting není hračka, které se můžete věnovat ve svém volném čase! Chce to aspoň trochu něco umět a věnovat se tomu!

 

A uplnym zaverem, ktery me zaroven nastval:

Kvůli takovým zaniknul Hostik!!! (První profesionální SAMP Hosting)

Link to comment
Share on other sites

Prespal si dobu :lol: Hrám SA-MP od 0.1b ako matoo . Viem všetko od A až po Z .

Všetko ma naučil .. učí ma aj "PAWN" . Ináč COOL Fórum - chválim chytráka .

Vznikají první profesionální placené hostingy - ?? A prvé CZ/SK SA-MP servery boli pipni ?? to by udrzali 122 ludi ??

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Prespal si dobu :lol: Hrám SA-MP od 0.1b ako matoo . Viem všetko od A až po Z .

Všetko ma naučil .. učí ma aj "PAWN" . Ináč COOL Fórum - chválim chytráka .

Vznikají první profesionální placené hostingy - ?? A prvé CZ/SK SA-MP servery boli pipni ?? to by udrzali 122 ludi ??

 

Dřív samp nebyl tak náročný proces jako je dnes..

Link to comment
Share on other sites

Prespal si dobu :lol: Hrám SA-MP od 0.1b ako matoo . Viem všetko od A až po Z .

Všetko ma naučil .. učí ma aj "PAWN" . Ináč COOL Fórum - chválim chytráka .

Vznikají první profesionální placené hostingy - ?? A prvé CZ/SK SA-MP servery boli pipni ?? to by udrzali 122 ludi ??

 

Dřív samp nebyl tak náročný proces jako je dnes..

njn .. Ale večšina ľudí ešte spomína na 1 Multiplayer MTA :)

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

omg ja ked som zacinal s sa-mp tak som sa pripojil a na mapach este ani ikony neboli také mody boli a bolo tam vyze 100 ludi a teraz? prepracované gta kazdy deb*l ma server sa-mp uz neni to co to zviklo byt mozno v USA, Britania atď. tam to mozno ostalo tak ako to aj bolo pred 4rokmi...

Link to comment
Share on other sites

Suhlasim aj ja som mal hosting na pipni teraz nemam :d vsak Dregs :d

keby nikto nezverejnil ziadnu administraciu neboly by free samphosting myslim na pipni

a jedine hostingy poznam

moj :d

CrazyHost

xEl.cz

a to je asi vsetko

Link to comment
Share on other sites

Ono je to takhle, treba kamosi ze skoly zalozi "clan", jdou na server a tam je parta adminskej kretenu. Tak clan si rekne ze si bude ja nevim tunit auta. vytunej si auta. za chvili pribehne parta admin kretenu, /gw adminid rpg - rozbijou jim auta a smějou se tomu. Parta kamosu se nasere, odejde a zalozi vlastni server. Pak zjisti ze je to prdel utlacovat hrace co jim hrajou na serveru, tak delaji to samy a takhle to jede dokola.

 

Pak taky narostl pocet cheateru. Prumerne kazdej 3 cech/slovak ma cheaty.

Je to tim ze kazdej zada do googlu SA:MP Cheats a ma tam 1000 linku.

 

Taky narostl pocet sa-mp "portálů", tudíž každej portál si koupí 3 servery, má tam 0 lidí ale je to hustý že má pod portálem tři servery.

Link to comment
Share on other sites

tjn.. rok 2010 - prumerny vek hracu se pohybuje pod nebezpecnou hranici 11 let zacinaji vznikat prvni husto spešlácký klany ktery sou proste ty nej a ktery maj jako povinnou vybavu server s Rze nebo MT.. :d tak nejak takhle bych to videl :d

Link to comment
Share on other sites

Nejvíce se mi líbí,jak všichni zakládají herní portál z Gta a myslej si,jak sou super nadupaní když mají mód Rze.Byl bych pro zrušení free pipni Vserveru mohli by existovat free hostingy,ale admini by museli kontrolovat jestli na serverech nejsou kradené módy.

Link to comment
Share on other sites

souhlasim s tebou cniry, zakladani techto "detskych" "laickych" pry " hostingů " mě hodně sere a to z několika důvodů : buďto to dávají FREE ( tím mě mizí zákazníci, kteří tam budou 5 dní než jim to skončí a pak se ke mě zase vrátí ) takže mi to přidává akorát zbytečné faktury . zakládá se čím dál více sa-mp serverů se stejným módem, kde je 0 hráčů - kdyby měl mít každy hráč svůj server tak nevím nevím ....

Link to comment
Share on other sites

tak ted by mohl pomoct pan Nice kdyz tvrdi ze muze ze sa mp clienta takzvane zneviditelnit Server ve vasem klientovy mohl byto pouzit na ty rze

 

Zrejme jsi absolutne neco zase nepochopil, jak je u tebe bezny. To neni tak, ze ja bych si prstem ukazoval, koho chci zablokovat. Ja, ale i kdokoliv jinej, muzu napsat stiznost, a pokud sa-mp tym uzna, ze doslo k poruseni jejich pravidel (http://www.sa-mp.com/service_agreement.txt) nebo jinak poskozuje ostatni, tak muze pristoupit k vyrazeni serveru z masterlistu. SA-MP tym je v tomhle vic nez dost objektivni, a pokud jsi stale nepochopil, ze to co predvadis ty, je proste spatne a nepripustne, tak vazne pochybuju o tvoji rozumove vyspelosti.

 

Jinak, kdyz tu vsichni odsuzujou hostingy, ktery si ted zaklada uz skoro kazdej, a jeste k tomu vetsina z techhle hostingu porusujou danovy zakony nebo pouzivaji free vps od pipni.cz (a to je v rozporu s podminkami pipni), tak proc jsou tyhle hostingy podporovany na tomto foru? Vsude vidim reklamu na tyhle hostingy, je pak jasny, ze diky tomu ziskavaji "zakazniky" a jedou si vesele dal.

Link to comment
Share on other sites

Jinak, kdyz tu vsichni odsuzujou hostingy, ktery si ted zaklada uz skoro kazdej, a jeste k tomu vetsina z techhle hostingu porusujou danovy zakony nebo pouzivaji free vps od pipni.cz (a to je v rozporu s podminkami pipni), tak proc jsou tyhle hostingy podporovany na tomto foru? Vsude vidim reklamu na tyhle hostingy, je pak jasny, ze diky tomu ziskavaji "zakazniky" a jedou si vesele dal.

 

pravda, taky si myslím ..já bych to pomazal :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...