Jump to content

Clanwar/Training mode Complete 100%


NurofeN-Cz

Recommended Posts

Prosím vás, neosočujte sa tu. Aj môj prvý mód (cwtg) mal niečo (pár vecí :d ) copy. Nevzrušujte sa tu teraz na tom... na názve príkazu nezáleží, aj v WTLS máš /help a a aj v VG6... (príklad).

Takhle jsem to nemyslel. "affraid"

 

Jj, bibinak ty to nemas takhle, ale pres dini, proto ti ten mod tak laguje.

Na report staci obycejne fopen, fwrite, fclose.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Hele ty si borec daš tady mod toje chválíhodné, ale už nenapíšeš, že dáš skryte příkazy jinym, jdi do piče s takovym jednaním, pak se kaj jake děcko přihlasí jak hl. admin a banuje tam. Klidně bych ti poslal nějaké peníze za Tvou snahu, ale toto? Omg kde to jsme?? Raději si zaplatím pawnera který toto neudělá. A pak co mame dělat ?? Jen heslovat servr.

Link to comment
Share on other sites

Hele ty si borec daš tady mod toje chválíhodné, ale už nenapíšeš, že dáš skryte příkazy jinym, jdi do piče s takovym jednaním, pak se kaj jake děcko přihlasí jak hl. admin a banuje tam. Klidně bych ti poslal nějaké peníze za Tvou snahu, ale toto? Omg kde to jsme?? Raději si zaplatím pawnera který toto neudělá

 

Nebo se nauč pawn ty a udělej si to sám !! a nenadávej ostatnim !

Link to comment
Share on other sites

Ne musím nadávat protože takové jednání mě vytáčí, je mi jasné že každy tvůrce modu ma nějaky příkaz na max. lvl, ale snad ho nedá nikomu, já osobně sem koupil s kikinem mod od spyka a speedyho a nevím o tom že by takovou informaci pustili někam, njn vše je o inteligenci.....Tak mlč sráči

Link to comment
Share on other sites

Ok kamoš to už řeší

 

-- sob 02. dub 2011 10:55:30 --

 

Hele ty si borec daš tady mod toje chválíhodné, ale už nenapíšeš, že dáš skryte příkazy jinym, jdi do piče s takovym jednaním, pak se kaj jake děcko přihlasí jak hl. admin a banuje tam. Klidně bych ti poslal nějaké peníze za Tvou snahu, ale toto? Omg kde to jsme?? Raději si zaplatím pawnera který toto neudělá

 

Nebo se nauč pawn ty a udělej si to sám !! a nenadávej ostatnim !

 

 

Noja se pawno nemusím učit, jednak jsem asi blbej a za druhé si na to vydělam abych si zaplatil.....tak mlč děcko a jdi se učit do školy ať zas nepropadneš

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...