Jump to content

Clanwar/Training mode Complete 100%


NurofeN-Cz

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pekne, ale trošku ma trápi že si sa s tímy ťažšími vecami nepotrápil, ale prevzal ich.

(Nemyslím anti fake ale ukladanie,anti god mod) ver či never ak budeš v pwn pokračovať (určite budeš) tak zistíš že ukladanie budeš veľmi potrebovať. A tu, na tomto móde si sa to mohol naučiť. Niesom si istý či si robil ten textdraw :d ale kebyže spravíš aj tú konečnú štatistiku cez textdraw tak by si vedel robiť z textdrawmy. Anti god mod :d ty kokos by daffy xD vačšiu patlaninu som v živote nevidel (btw taký anti god mod (funkčný) som ja robil do môjho prvého cwtg módu :d a fungoval, jeba* som sa s ním 3 hodiny :p ale to potešenie že sa mi to podarilo :d vtedy som ledva vedel premenu xD).

takže módu dáva 7/10 (-3 :d každý som tu rozoberal :d)

Ja tam nemam anti god mod by daffy :d :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
mne nejde zapnut server

      Kontroluji slozky...

[17]             slozka "cwmode"           [ERROR]
[17]             slozka "cwmode\ips"      [ERROR]
[17]             slozka "cwmode\zapasy"   [ERROR]
[17] 

 

haha nurofen :d dalsi dukaz Copy Adaxx mode :d:D:D si funny :d

Link to comment
Share on other sites

mne nejde zapnut server

      Kontroluji slozky...

[17]             slozka "cwmode"           [ERROR]
[17]             slozka "cwmode\ips"      [ERROR]
[17]             slozka "cwmode\zapasy"   [ERROR]
[17] 

 

haha nurofen :d dalsi dukaz Copy Adaxx mode :d:D:D si funny :d

 

ja ti dam copy až ti bude tampon malej

Link to comment
Share on other sites

mne nejde zapnut server

      Kontroluji slozky...

[17]             slozka "cwmode"           [ERROR]
[17]             slozka "cwmode\ips"      [ERROR]
[17]             slozka "cwmode\zapasy"   [ERROR]
[17] 

 

haha nurofen :d dalsi dukaz Copy Adaxx mode :d:D:D si funny :d

 

ja ti dam copy až ti bude tampon malej

hovorim snad neco tebe? skus si pozret Adaxxuv mod a potom nieco hovor.. toto zasrane nevychovane decko nevie co od dobroty,, vy ho poznate len z pwn.cz tu sa chova este slušne.. ale ja ho poznam uz davno takze viem co je zac.. ukradol mi asi 3 themy na php-fusion, a rika ze su jeho.., "hackuje" icq atd.. vydaval sa za 16rocneho emo kokotka kazdemu posielal fotky ze to je on.. kopiruje mody proste dement..

Link to comment
Share on other sites

 

haha nurofen :d dalsi dukaz Copy Adaxx mode :d:D:D si funny :d

 

ja ti dam copy až ti bude tampon malej

hovorim snad neco tebe? skus si pozret Adaxxuv mod a potom nieco hovor.. toto zasrane nevychovane decko nevie co od dobroty,, vy ho poznate len z pwn.cz tu sa chova este slušne.. ale ja ho poznam uz davno takze viem co je zac.. ukradol mi asi 3 themy na php-fusion, a rika ze su jeho.., "hackuje" icq atd.. vydaval sa za 16rocneho emo kokotka kazdemu posielal fotky ze to je on.. kopiruje mody proste dement..

 

Ale prosimtě.. tu hovoríš že jsi nějaký mistr nebo co ? ja toho kluka znam a je to docela dobry pawner... a navic ja jsem mu ten mod testoval už od nuly a jeho pawno jsem viděl cele....tak prosimtě bud ticho

Link to comment
Share on other sites

Ale prosimtě.. tu hovoríš že jsi nějaký mistr nebo co ? ja toho kluka znam a je to docela dobry pawner... a navic ja jsem mu ten mod testoval už od nuly a jeho pawno jsem viděl cele....tak prosimtě bud ticho

nehram sa tu na nic.. on nieje dobry pawner on je dobry kopirant, pozri si najskor adaxxov mod ktory je starsi asi o pol roka jeho najnovsia verzia ako tento mod nurofenov ktora je este len prva verzia.. adaxx pawnil ked tento tu bol este v plenkach tak nemyslim ze by zrovna Adaxx kopiroval od "qNoXii" :d prosim ta bud realista.. presne tie iste frazy, "Kontroluji slozky..", cwmode/zapasy, cwmode/ip presne stejne zlozky ma adaxx, zadne ine tam nema taky ako tento chuj... tak mlc ked nevies..

Link to comment
Share on other sites

Tak pane Pribinak, ja jsem ti zadne themy na php-fusion neodcizil. Naopak jsem vymazal copiright, ktery sis dal vlastni a thema neni tvoje. Bavi te to? Porad predelavat cizy themy pouze graficky, a predelat autora uplne? Ses ubohej. A co ze mam cwmode, to ma asi kazdy clovek, co dela uz trosku lepsi clanwar/training mode. Tak se sklidni a zapakuj nekde do boudy ty emo pes.

Link to comment
Share on other sites

Tak pane Pribinak, ja jsem ti zadne themy na php-fusion neodcizil. Naopak jsem vymazal copiright, ktery sis dal vlastni a thema neni tvoje. Bavi te to? Porad predelavat cizy themy pouze graficky, a predelat autora uplne? Ses ubohej. A co ze mam cwmode, to ma asi kazdy clovek, co dela uz trosku lepsi clanwar/training mode. Tak se sklidni a zapakuj nekde do boudy ty emo pes.

:d:D :d

 

ty delas lepsi cw/tg mody :d a ty debilek :d ja som si ju predelal celu a napisal Theme by bibnak. Originaly by Respawn, psal som o tom s respawnom tak co resis?:d A TADY RESIME TO ZE TENTO TVOJ MOD JE CELY SKOPIROVANY pan NurofeN

Link to comment
Share on other sites

Prave ze by respawn jsi tam nezminil ani jednou. A ja ze kopiruju? Se nejdriv podivej na tvuj mod ty idiote. Kdyby jsi aspon videl pawn kod meho modu ach ty pitomce jeden. Moc mluvis. Sam kopirujes podelane /allhp, /Respawnall /kick atd.. jednoduche dcmd prikazy a me tu obvinujes ze jsem skopiroval tohle? Se prober chlape.

Link to comment
Share on other sites

Prave ze by respawn jsi tam nezminil ani jednou. A ja ze kopiruju? Se nejdriv podivej na tvuj mod ty idiote. Kdyby jsi aspon videl pawn kod meho modu ach ty pitomce jeden. Moc mluvis. Sam kopirujes podelane /allhp, /Respawnall /kick atd.. jednoduche dcmd prikazy a me tu obvinujes ze jsem skopiroval tohle? Se prober chlape.

:d:D ty si uplny buzik asi :d ja tam mam /hpall /spawnall :d takze tak :d a nevim co je na tom kopiracke?:d jakoze :d:D mam tam dat /respawnovatvsechyhrace /doplnitvsemhracumhealthpointy /vykopnuthrace :d to jako /kick mam jak inak dat nez /kick?:d a proste PRIZNAJ SI TO ZE SI TO SKOPIROVAL TY KOKOTKO :d Doplnil vsem hracum heal? :d ta veta nedava anglicky zmysel, a ma ju v mode adaxx, alebo to v CZ ta veta má anglicky význam a zrovna vy 2 pawnery ste udelali ten isty preklep alebo jako ?

Link to comment
Share on other sites

Tak pane Pribinak, ja jsem ti zadne themy na php-fusion neodcizil. Naopak jsem vymazal copiright, ktery sis dal vlastni a thema neni tvoje. Bavi te to? Porad predelavat cizy themy pouze graficky, a predelat autora uplne? Ses ubohej. A co ze mam cwmode, to ma asi kazdy clovek, co dela uz trosku lepsi clanwar/training mode. Tak se sklidni a zapakuj nekde do boudy ty emo pes.

:d:D :d

 

ty delas lepsi cw/tg mody :d a ty debilek :d ja som si ju predelal celu a napisal Theme by bibnak. Originaly by Respawn, psal som o tom s respawnom tak co resis?:d A TADY RESIME TO ZE TENTO TVOJ MOD JE CELY SKOPIROVANY pan NurofeN

Asi jsi to spatne pochopil coz se ani nedivim kdyz tve iq saha pod uroven zvirete.

Link to comment
Share on other sites

Asi jsi to spatne pochopil coz se ani nedivim kdyz tve iq saha pod uroven zvirete.

nesnaz se byt vtipny :F, ak si myslel ze som okopiroval kod tyhle tych prikazov tak si na omyle klidne ti poslu pwn kody vsetkych tychto prikazov ktore mam :d nevim jako na ktoru picu by som robil prikaz najzlozitejsie len aby som ho nahodou nemal podobne ako iny pawner :d

 

-- úte 07. pro 2010 17:38:57 --

 

Ne, ale zajivame ze kdyz jsi v mode nemel deamx, kouknul jsem do pawna a obsah /respawn atd, bylo uplne stejne. A co textravy taky dobre podelavas. :-)

jj to mas pravdu, pretoze ked ja som nemal v mode antideamx tak to bolo tyzden od mojho zacatku s pwn, tam som jedine musel kopirovat co ine by som asi delal jak bych to mohol vedet sam udelat, ale vies ty blbecku, ja ne ze uz "umim" pawno pol roka a furt len "copy copy copy" :d ze :d ukaz mi tvoj pwn kod napr na to ukladani reportu do slozky :)

Link to comment
Share on other sites

Asi jsi to spatne pochopil coz se ani nedivim kdyz tve iq saha pod uroven zvirete.

nesnaz se byt vtipny :F, ak si myslel ze som okopiroval kod tyhle tych prikazov tak si na omyle klidne ti poslu pwn kody vsetkych tychto prikazov ktore mam :d nevim jako na ktoru picu by som robil prikaz najzlozitejsie len aby som ho nahodou nemal podobne ako iny pawner :d

 

-- úte 07. pro 2010 17:38:57 --

 

Ne, ale zajivame ze kdyz jsi v mode nemel deamx, kouknul jsem do pawna a obsah /respawn atd, bylo uplne stejne. A co textravy taky dobre podelavas. :-)

jj to mas pravdu, pretoze ked ja som nemal v mode antideamx tak to bolo tyzden od mojho zacatku s pwn, tam som jedine musel kopirovat co ine by som asi delal jak bych to mohol vedet sam udelat, ale vies ty blbecku, ja ne ze uz "umim" pawno pol roka a furt len "copy copy copy" :d ze :dukaz mi tvoj pwn kod napr na to ukladani reportu do slozky :)

 

aby jsi ho mohl zkopirovat xDDD

 

BTW.co je na tom tezkeho... fopen,fwrite,fclose

Link to comment
Share on other sites

Asi jsi to spatne pochopil coz se ani nedivim kdyz tve iq saha pod uroven zvirete.

nesnaz se byt vtipny :F, ak si myslel ze som okopiroval kod tyhle tych prikazov tak si na omyle klidne ti poslu pwn kody vsetkych tychto prikazov ktore mam :d nevim jako na ktoru picu by som robil prikaz najzlozitejsie len aby som ho nahodou nemal podobne ako iny pawner :d

 

-- úte 07. pro 2010 17:38:57 --

 

Ne, ale zajivame ze kdyz jsi v mode nemel deamx, kouknul jsem do pawna a obsah /respawn atd, bylo uplne stejne. A co textravy taky dobre podelavas. :-)

jj to mas pravdu, pretoze ked ja som nemal v mode antideamx tak to bolo tyzden od mojho zacatku s pwn, tam som jedine musel kopirovat co ine by som asi delal jak bych to mohol vedet sam udelat, ale vies ty blbecku, ja ne ze uz "umim" pawno pol roka a furt len "copy copy copy" :d ze :dukaz mi tvoj pwn kod napr na to ukladani reportu do slozky :)

 

aby jsi ho mohl zkopirovat xDDD

 

BTW.co je na tom tezkeho... fopen,fwrite,fclose

to urcite ze prej skopirovat :d:D ja ho mam v mode dlhsie ako on pozna pawno

a ja sa nepytam co na to potrebujem, ale jak to presne má, pretoze podla toho asi mozem usudit jestli to je skopirovane alebo ne..

Link to comment
Share on other sites

Prosím vás, neosočujte sa tu. Aj môj prvý mód (cwtg) mal niečo (pár vecí :d ) copy. Nevzrušujte sa tu teraz na tom... na názve príkazu nezáleží, aj v WTLS máš /help a a aj v VG6... (príklad).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...