Jump to content

[WALLPAPER] x22.Like


eRko16

Recommended Posts

x22.Like S1CK GAMING SKILL

Informace

Autor - eRko16

Doba - 1000500900 minut "lol"

Program - Adobe Photoshop CS4

Tématika - x22 for CSS

Vydání - 13.13.1313

 

Wallpaper

 

wgw51k.png

 

 

Toto je taková menší RECESE naty vaše 5 minutové headery. Když už chcete neco postnout, tak ať to nějak vypadá.

Tím nechci říct že toto je profesionální dílo. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Je sice pěkný, že si napíšeš o daném obrázku informace, ale ty informace by měli také odpovídat. Nechápu spojitost tohoto wallpaperu a CSS.

 

Zároveň nevím jestli bylo spárvné tento wallpaper nazvat recesí. Nevidím moc rozdílů od těch pakatelů co zde mnozí předvadí. Mimochodem tento "wallpaper" mezi ně patří.

 

Hodnocení tedy nebude nijak dobré: 0/10

 

PS: Pokud si myslíš, že je nějaký rozdíl mezi 5 minutama a 15 minutama stravené v Photoshopu nad wallpaperem tak jsi na omylu. Buď musíš být už sběhlý a nebo rozdíl skoro neuvidíš. Wallpaper je práce min. na 45minut.

 

SP Daw3

Link to comment
Share on other sites

Pokud dáš do této sekce svůj výtvor, souhlasíš i s případnou kritikou. Takže si ty kecy nech na někoho jinýho. Jen jsem kritizoval ;)

 

BTW: "Daw3 bez to rozbit na nejakej NS server" - Nechápu?!

Nechápu co já bych dělal na nějakým nonsteamu když cs vubec nehraju.. o.O

Link to comment
Share on other sites

A to je jediný co na mě máš vid? Já jsem se do tebe nesral jen bych rád slyšel vysvětlení jakou má spojitost nějaká ku*va s cheatama a css.. Proto jsem to zmínil. A pokud tomuto říkáš recese oproti ostatním tak nejsi ani trochu zdravej.

Link to comment
Share on other sites

V tom že je tohle lepší s tebou musím souhlasit, ale nijak závratně ;)

 

PS: nemužu hodnotit pozitivně když tu vidím samé pakateli, práce co se dělali 5 minut nebo 1. headery. To je docela smutné. Dobrých grafiků je tu jako šafránu..

Link to comment
Share on other sites

Nebudeme tomu říkat Wallpaper :) říkejme tomu nepovedený obrázek :)

 

Odpověď: Myslím, že tento obrázek si nikdo na plochu nedá možná až na moc pyšného autora. =)

Link to comment
Share on other sites

heh toto kritizovat ? si se dojebnul v malovaní toto nespraví ani chorý člověk na gamepadu :d jestli na toto používáš Photoshop :d tak se ti musím jen a jen smát :d zkus radší mýsto takto sežvatlané karikatůry na obrázek udělat nějaký Sig nebo Space art ;)

Link to comment
Share on other sites

Tady asi někdo překousal kabel mezi počítačem a monitorem...

 

Mě se to nelíbí. Strašné písmo, příšerně zpracované obrázky (absolutně to nemá žádný řád), nepěknej brush. Celkově je to prázdné, nezajímavé a strašně na umření :) Ani ty fotky to nijak nezlepší, spíš jim to jenom uškodilo. I ten záblesk od světla bych si odpustil. Nelíbí se mi to. Umění co na tom je je možná tak ty fotky, kde žasnu nad tím jak jsi je dokázal takhle sprasit :)

 

A ten vtip cituji:

"Toto je taková menší RECESE naty vaše 5 minutové headery. Když už chcete neco postnout, tak ať to nějak vypadá."

 

Je fakt dobrej! :d Nechceš dělat spíš komika, než grafika? Možná by ti to šlo lépe :d

 

Verdikt: O/1O

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...