Jump to content

[Design] GameHosting cPanel


4Forse

Recommended Posts

Koukl jsem se na project-pandora.net,víc jsi to posrat nemoh :). 6 nebo kolik lidí na tom maká a web je nepřehledný chaotický design o ničem,a ty mě chceš poučovat? Beruško až mi dokážeš že jsi lepší tak ti klidně políbím nohy. A pokud chceš dělat drsňáka tak jdi na fórum designerů a tam si komentuj. Ale ty lezeš na pawno.cz kde většina lidí jsou pod 16 a ty se cítíš pánem viď? Profi grafici by s tebou a tvými komentáři dost rychle vyijebali,takže pokud chceš pustit hubu na špacír a kritizovat cizí práce i když navíc nemáš sám,napiš mi do PM,něco zažiješ :)

Adios amigo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koukl jsem se na project-pandora.net,víc jsi to posrat nemoh :). 6 nebo kolik lidí na tom maká a web je nepřehledný chaotický design o ničem,a ty mě chceš poučovat? Beruško až mi dokážeš že jsi lepší tak ti klidně políbím nohy. A pokud chceš dělat drsňáka tak jdi na fórum designerů a tam si komentuj. Ale ty lezeš na pawno.cz kde většina lidí jsou pod 16 a ty se cítíš pánem viď? Profi grafici by s tebou a tvými komentáři dost rychle vyijebali,takže pokud chceš pustit hubu na špacír a kritizovat cizí práce i když navíc nemáš sám,napiš mi do PM,něco zažiješ :)

Adios amigo ;)

Je pěkné si šťouchnout, když nedokážeš přijmout kritiku :) Proč tu vlastně jsem? Abych lidem otevřel oči. Někteří otevřou, někteří zůstanou v temnotě. Kdo jakou cestu si vezme je už každýho věc. Tvoje práce je na blití a s grafikou je někde pod galaxií Pegas :)

Link to comment
Share on other sites

Koukl jsem se na project-pandora.net,víc jsi to posrat nemoh :). 6 nebo kolik lidí na tom maká a web je nepřehledný chaotický design o ničem,a ty mě chceš poučovat? Beruško až mi dokážeš že jsi lepší tak ti klidně políbím nohy. A pokud chceš dělat drsňáka tak jdi na fórum designerů a tam si komentuj. Ale ty lezeš na pawno.cz kde většina lidí jsou pod 16 a ty se cítíš pánem viď? Profi grafici by s tebou a tvými komentáři dost rychle vyijebali,takže pokud chceš pustit hubu na špacír a kritizovat cizí práce i když navíc nemáš sám,napiš mi do PM,něco zažiješ :)

Adios amigo ;)

Je pěkné si šťouchnout, když nedokážeš přijmout kritiku :) Proč tu vlastně jsem? Abych lidem otevřel oči. Někteří otevřou, někteří zůstanou v temnotě. Kdo jakou cestu si vezme je už každýho věc. Tvoje práce je na blití a s grafikou je někde pod galaxií Pegas :)

Kritika je pro mne jakési poučení,ale když jsi takový profesionál tak proč tu nevidím žádnou tvoji práci,abych to ohodnotil co beruško?

Pokud chceš otevírat někomu oči prvně si otevři ty svoje :)

 

-- pon 27. zář 2010 19:25:51 --

 

P.S. to že jsi dál stažený obrázek do podpisu nedokazuje že jsi designer :)

Link to comment
Share on other sites

Kritika je pro mne jakési poučení,ale když jsi takový profesionál tak proč tu nevidím žádnou tvoji práci,abych to ohodnotil co beruško?

Pokud chceš otevírat někomu oči prvně si otevři ty svoje :)

 

-- pon 27. zář 2010 19:25:51 --

 

P.S. to že jsi dál stažený obrázek do podpisu nedokazuje že jsi designer :)

A víš v čem je ten vtip? :) Vtip je v tom, že já nikde nehlásím že jsem designer :) A o to víc neříkám, že jsem profesionál :)

 

Vím co je trend, vím kde jsou chyby, vím co je grafika a vím co znamená. A tahle práce, mezi ní nepatří :)

 

PS: Příště PM, ať si tu neuděláš ostudu.

Link to comment
Share on other sites

A víš v čem je ten vtip? :) Vtip je v tom, že já nikde nehlásím že jsem designer :) A o to víc neříkám, že jsem profesionál :)

Vím co je trend, vím kde jsou chyby, vím co je grafika a vím co znamená. A tahle práce, mezi ní nepatří :)

PS: Příště PM, ať si tu neuděláš ostudu.

 

Když nejsi grafik nemůžeš ani hodnotit cizí práce,nemáš na to oprávnění. Může snad dávat prodavač pokuty? Ne a co se týče toho co víš nechceš abych se k tomu vyjádřil,viď beruško? :) Kdybys aspoň věděl o grafice to co popisuješ tak jsi jeden z nejlepších designerů a jseš někde jinde. psát své negativní komentáře ti dovolí jen na pawno.cz,ale nechápu proč si myslíš že tvůj názor má nějakou váhu kromě zbytečného textu? :) Tvoje honocení je pro mě vtip po ránu nic víc jestli ne míň. :)

Link to comment
Share on other sites

IngnitionCZ je v tom dobrý

Neviděl jsem ani jednu jeho práci kromě totálně podělaného webu a kopírácký podpis,už jsem si udělal svůj názor a ten jeho mě nezajimá,hlavně že si mě váží jiní lidé a že si tím uživím ostatní mi je ukradnuté. Někteří hold závidí nahlas :)

Link to comment
Share on other sites

nerád sa do takejto diskusii zapájam ale pletieš sa forse, nemusí biť grafik aby vedel o nej viac než ty... ak nechodíš na niaku polygrafickú školu môžeš biť hoci ako dobrý

(osobne sa mi to nepáči) budeš stále amatér. lebo na takej škole sa o tom učíš, kresliť, kombinovať, typografiu (ingiho obľúbená téma :d ) a pod. amatér je ten čo má nadanie no stiahne si photoshop a robí... mna osobne grafika nebaví, nemám na to nervy no chodím na takú školu (bohužiaľ som si ju vybral sám) a o všetkom sa učím do podrobna. to není niaky návod z internetu ani nič iné, je to niečo z čoho dostávam písomku, z čoho budem maturovať a pod.

neberte to niak zle, to je môj názor.

Link to comment
Share on other sites

Problém u tebe je, že ty si myslíš jak jsi mi to natřel. Jenže já dosud nevím čím? :) Sám jsi teď priznal, že moje komentáře jsou adaptabilní a pravdivé. Což nevím, možná si se asi prokecl. Rozumím grafice, ale sám se chybám neubráním. Vím jaký je styl, ale přesto jej neudělám. To ale neznamená, že nevím co grafika je a co ne. Porovnávat prodavače a policistu je docela mimo mísu. Stačí mít cit v umění a porozumět mu. Nemusíš ho ale doslova umět.

 

A pokud máš pořád tendeci se navážet do mě s tím, že jsem ti dal 0/10 je už čistě tvoje věc a je to čistě můj názor který tady může říct kdokoliv. Nikdy jsem neřekl, že na grafických forech nevystupuji. To říkáš ty, a mám daleko více kontaktů co se grafiků a programátorů týče, než ty. A to nemluvím o děcek, ale opravodoví lidi co se tím zabívají. A kdybych ukázal tvoji práci a tvoje reakce, nechtěj vědět jak by padali ze židle.

 

Nikde jsem neřekl, že moje grafika a weby jsou 1O/1O. Nikde jsem to neřekl a ani takové hodnocení nemají v žádném případě. Nemám tendenci sem dávat svoje práce ani je zde nijak prezentovat. Nehledě, že by to dopadlo asi takovým stylem. Všichni jsou na mě nasraný a jak jsem ingník něco postne, ihned největší kritika a hned ho ponížit :) To je defakto i jeden z důvodů, proč sem nic dávat nebudu. Nemám ani důvod a ani tendenci.

 

Moje komentáře jsou čistě moje komentáře, které se na forech píšou. Pokud s máma komentářema nesouhlasíš, ignoruj je. Ale jsi na foru, takže se podle toho i chovej :)

Link to comment
Share on other sites

nerád sa do takejto diskusii zapájam ale pletieš sa forse, nemusí biť grafik aby vedel o nej viac než ty... ak nechodíš na niaku polygrafickú školu môžeš biť hoci ako dobrý

(osobne sa mi to nepáči) budeš stále amatér. lebo na takej škole sa o tom učíš, kresliť, kombinovať, typografiu (ingiho obľúbená téma :d ) a pod. amatér je ten čo má nadanie no stiahne si photoshop a robí... mna osobne grafika nebaví, nemám na to nervy no chodím na takú školu (bohužiaľ som si ju vybral sám) a o všetkom sa učím do podrobna. to není niaky návod z internetu ani nič iné, je to niečo z čoho dostávam písomku, z čoho budem maturovať a pod.

neberte to niak zle, to je môj názor.

To není pravda...grafik může být i ten kdo to doopravdy umí a hlásí se ke komunitě. Znám hodně grafiků,kteří nestudují polygrafii a jsou grafici. Existuje grafik a grafik. Jeden na to má školu druhý talent,on není ani jedno .. :)

Link to comment
Share on other sites

P.S. IngnitionCZ klidně mi dej i 0/1000 mě to je jedno napsal jsem svůj názor a ty se hned vyhradíš na svůj ... Toto je tvje logika

 

-- pon 27. zář 2010 19:46:29 --

 

killer":3v112jdh]Tak ten "Design" by som nechel ani zadarmo :( :thumbdown:

S prominutím nabízí ti ho někdo? :) Mě stačí že jsem ho úspěšně prodal A to nebudu ani komentovat kolik mi přišlo nabídek do PM ..

Link to comment
Share on other sites

P.S. IngnitionCZ klidně mi dej i 0/1000 mě to je jedno napsal jsem svůj názor a ty se hned vyhradíš na svůj ... Toto je tvje logika

 

-- pon 27. zář 2010 19:46:29 --

 

killer":1uwokq5w]Tak ten "Design" by som nechel ani zadarmo :( :thumbdown:

S prominutím nabízí ti ho někdo? :) Mě stačí že jsem ho úspěšně prodal

No promiň, ale ty jsi mě začal urážet. Tak se laskavě neosočuj, jak jsi v právu :) Celé to vzniklo z 0/10 a mím komentářem. Tvoje snaha to zakrýt je ale docela k smíchu.

 

A pokud nepochopíš ani smysl "Tak ten "Design" by som nechel ani zadarmo :(" jako vyjádření, že tvůj webdesign nestojí ani za starou bačkoru je už trošku vedle :)

Link to comment
Share on other sites

To není pravda...grafik může být i ten kdo to doopravdy umí a hlásí se ke komunitě. Znám hodně grafiků,kteří nestudují polygrafii a jsou grafici. Existuje grafik a grafik. Jeden na to má školu druhý talent,on není ani jedno .. :)

Komunita je banda kokotov...

ou aj moja mama vie variť a není kuchárka. Ty máš rád príklady (tu ingimu si predstavoval) tak tu mám jeden:

Je jeden automechanik, ktorý veľmi dobre varí a tak ide na pohovor do hotela a na to miesto kuchára si tiež brúsi zuby vyučený kuchár ktorý vie variť iba priemerne. Vezmú toho kuchára, dôvod ? papier... je to ten bezcenný papier za 0.50€ ktorý má na sebe čiernu farbu...

Link to comment
Share on other sites

Pana boa forse ci ako sa volas nic proti ale v grafike si nic

Keby som si ja mal urobyt GameHosting tak sa niako porozpravam z mafikesom aby mi urobyl dobry design za dobru cenu a tam to tvoje je nic :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

To není pravda...grafik může být i ten kdo to doopravdy umí a hlásí se ke komunitě. Znám hodně grafiků,kteří nestudují polygrafii a jsou grafici. Existuje grafik a grafik. Jeden na to má školu druhý talent,on není ani jedno .. :)

Komunita je banda kokotov...

ou aj moja mama vie variť a není kuchárka. Ty máš rád príklady (tu ingimu si predstavoval) tak tu mám jeden:

Je jeden automechanik, ktorý veľmi dobre varí a tak ide na pohovor do hotela a na to miesto kuchára si tiež brúsi zuby vyučený kuchár ktorý vie variť iba priemerne. Vezmú toho kuchára, dôvod ? papier... je to ten bezcenný papier za 0.50€ ktorý má na sebe čiernu farbu...

 

Sorry ale ho*no tomu rozumíš. Na pohovoru u grafika se nikdo nezeptá zda máš školu,ale zeptá se na reference,to je to čím se prokáže grafik. :)

Link to comment
Share on other sites

To není pravda...grafik může být i ten kdo to doopravdy umí a hlásí se ke komunitě. Znám hodně grafiků,kteří nestudují polygrafii a jsou grafici. Existuje grafik a grafik. Jeden na to má školu druhý talent,on není ani jedno .. :)

Komunita je banda kokotov...

ou aj moja mama vie variť a není kuchárka. Ty máš rád príklady (tu ingimu si predstavoval) tak tu mám jeden:

Je jeden automechanik, ktorý veľmi dobre varí a tak ide na pohovor do hotela a na to miesto kuchára si tiež brúsi zuby vyučený kuchár ktorý vie variť iba priemerne. Vezmú toho kuchára, dôvod ? papier... je to ten bezcenný papier za 0.50€ ktorý má na sebe čiernu farbu...

 

Sorry ale ho*no tomu rozumíš. Na pohovoru u grafika se nikdo nezeptá zda máš školu,ale zeptá se na reference,to je to čím se prokáže grafik. :)

hej a ty mas "REFERENCE" ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...