Jump to content

[Design] GameHosting cPanel


4Forse

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No docela pěkný, ale kdybych byl ha*zl tak bych ti řekl, že kopíruješ.. protože ten světlejší kruh jsem měl i já na tom wallpaperu.. ale nebudu to moc říkat, nechci zas vyvolat hádku..

 

6/10

Link to comment
Share on other sites

No docela pěkný, ale kdybych byl ha*zl tak bych ti řekl, že kopíruješ.. protože ten světlejší kruh jsem měl i já na tom wallpaperu.. ale neřeknu to, nechci zas vyvolat hádku..

 

6/10

Chceš říct že "světlý kruh" dokážeš udělat jen ty? "lol"

Link to comment
Share on other sites

No docela pěkný, ale kdybych byl ha*zl tak bych ti řekl, že kopíruješ.. protože ten světlejší kruh jsem měl i já na tom wallpaperu.. ale neřeknu to, nechci zas vyvolat hádku..

 

6/10

Chceš říct že "světlý kruh" dokážeš udělat jen ty? "lol"

 

Ne, ale že si mi vzal nápad.. ale samozřejmě ten nápad není originální, takže jsem taky nevymyslel nic novýho.. takže nic..

 

dělal si to ve photoshopu že?

Link to comment
Share on other sites

No docela pěkný, ale kdybych byl ha*zl tak bych ti řekl, že kopíruješ.. protože ten světlejší kruh jsem měl i já na tom wallpaperu.. ale nebudu to moc říkat, nechci zas vyvolat hádku..

 

6/10

Kdyby si to řekl, tak tě pošlu do prdele, protože vim, že forse umí, ale o tobě si to teda nemyslim ;)

Link to comment
Share on other sites

No docela pěkný, ale kdybych byl ha*zl tak bych ti řekl, že kopíruješ.. protože ten světlejší kruh jsem měl i já na tom wallpaperu.. ale neřeknu to, nechci zas vyvolat hádku..

 

6/10

Chceš říct že "světlý kruh" dokážeš udělat jen ty? "lol"

 

Ne, ale že si mi vzal nápad.. ale samozřejmě ten nápad není originální, takže jsem taky nevymyslel nic novýho.. takže nic..

 

dělal si to ve photoshopu že?

Neasi,v malování. To jsou otázky. "sleep" :prase:

Link to comment
Share on other sites

No docela pěkný, ale kdybych byl ha*zl tak bych ti řekl, že kopíruješ.. protože ten světlejší kruh jsem měl i já na tom wallpaperu.. ale nebudu to moc říkat, nechci zas vyvolat hádku..

 

6/10

Kdyby si to řekl, tak tě pošlu do prdele, protože vim, že forse umí, ale o tobě si to teda nemyslim ;)

 

Já uznávám, že to neumim, protože jak už jsem kolikrát řekl, dělám to poprvý.. tak to pochop.

Link to comment
Share on other sites

No docela pěkný, ale kdybych byl ha*zl tak bych ti řekl, že kopíruješ.. protože ten světlejší kruh jsem měl i já na tom wallpaperu.. ale nebudu to moc říkat, nechci zas vyvolat hádku..

 

6/10

Kdyby si to řekl, tak tě pošlu do prdele, protože vim, že forse umí, ale o tobě si to teda nemyslim ;)

 

Já uznávám, že to neumim, protože jak už jsem kolikrát řekl, dělám to poprvý.. tak to pochop.

lol? A kolikrát ještě bude poprvé? :d

Link to comment
Share on other sites

Jako první věc nechápu smysl překrytých ikonek. Si snad myslíš, že ti tu někdo bude střihat tvoje ikonky stažené z internetu? :d Si se asi potento ne? :d Logo mi přijde takové prapodivné. Ale ok, dá se :) Kompozice černé a šedé se mi v tomhle případě zdá až moc tajemná a člověku to moc na efektu neoslní. Osobně bych zvolil něco světlejšího. Menu je ve spojitosti s šedou a černou husné. A co se obsahu a ikonek týče, tam se nedalo co zkazit... Možná trošku chaotické, vše naplácané do dvou řad. Lešpší by to bylo udělat na kategorie, aby se v tom člověk lépe orientoval. A tu informační hlášku dát nahoře, protože až tam bude více informací, ne jenom ikonky tak jak tupec budeš čučet až dolů, co to vlastně udělalo. Mimo jiné, ta informační hláška je pěkně zkopčená či vystřižená. Ale to přehlídnu :)

 

Celkově nechápu to divné písmo, co všude máš. Přijde mi to nějaká patlanina Arial Black aspol. Fakt hnus.

 

Verdikt: 0/10 - Barvy hnus, písmo škaredé a hnusné, menu hnus. Vůbec se mi to nelíbí, mám z toho zklíčenej pocit která ta černá totálně zabíjí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...