Jump to content

[Design] GameHosting cPanel


4Forse

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

killer nic proti tebe ale ked si svoj nazor napisal tak sa radsej dotoho nemiesaj bo to zle dopadne... :d alebo to ries v chate... mne to je uplne jedno ani mi to newadi je to vasa vec ale ja len som drobnost dodal... :)

Link to comment
Share on other sites

Rád bych se nějak vyjádřil k tomuto výtvoru. Předem říkám, že práce není úplně špatná, ale zase není nijak úchvatná. Zkrátka mě to na kolena nedostalo.

Vezmu to všechno hezky po popořadě. Myslím, že jsem už psal jednou názor k tomuto vytvoru, ale nebylo to admin sekce.

Logo. Pokud jsem o něm mluvil v předchozím topicu promiň, ale zoopakuji asi to samé. Pokud si dobře pamatuji shodli jsme se na tom, že máme rádi jednoduchá (defaultní) fonty, o tom žádná. Je vidět, že tobě se to taky líbí, ale využití v tomto logu se mi zdá žalostné. Nápis "GameHost" bych, podle sebe, dal bez kurzívy a rozhodně bych písmena přimáčkl více k sobě. Takto to logo působí neprofesionálně zkrátka jako když to napíšeš do Wordu. Slogan "Kvalita za rozumné ceny", je dokonce i rozumný, avšak opět nerozumně použit. Font bych změnil. Jen u málo log se mi líbí (nejen mě), když je slogan a název stránky či spol. napsaný stejným fontem. (Stejně tak i pokud napíšeš stejným fontem menu.) Font bych asi zvolil Tahoma a nebál bych se menší verze, ikdyž má slogan pozici zaujmout lidi aby si gamehosting objednali. Ještě by logu neuškodilo kdyby bylo blíže ke contentu. To by bylo k logu.

 

Co se týče menu. Je hodně velká škoda, že je menu napsané v kurzívě. Né bych kurzívu neměl rád, ale sem se prostě nehodí. Velikost písma bych ani tak neřešil jak tu kurzívu. Pokud už bys měl mít kurzívu v menu, tak bys měl zvolit jiné zvýraznění tzn., že zaoblený obdelník není ta správná volba. Celkově se mi zdá, že horní část celé webové stránky je jaksi prázdná. Při tom by se tam mohl dát obrázek nějakého serveru apod.

 

Barvy nejsou vybrány špatně ale opět trochu zle použity. Chtělo by si více vyhrát s barvama. (Přechody apod.) Celému webu to dodá úplně jiný výraz a lidem se bude více líbit.

 

Také se mi nelíbí velikost datumu a času. Nevím jestli je zrovna tak důležité zdůrazňovat čas a datum.

 

Obsah, tedy: Ikony a popisky, k něm není co dodat. šli by udělat i lépe ale budiž. Pokud ale můžu něco říct tak bys to mohl zkusit udělat formou tlačítek ;)

 

Tabulka Úspěšné přihašení se mi tam vůbec nelíbí. Myslím, že se tam nehodí odstinem i tvarem. Pokud bys tam chtěl mít napsáno "Úspěšné přihlášení" zvolil bych javascript a napsal bych to hned na začátek celeho okna pro content a po 5 sekundách by to zmizelo. Je to pouze takový nápad.

 

Footer tam není pro jistotu vůběc, ale samozřejmě to není povinné. Někdy však footer dodá stránce dost ani si to grafik či webmaster neuvědomuje.

 

Konečný závěr zní asi tak, že doporučuju buď důkladné předělání a nebo otevření úplně nového .psd. Stránká není špatná, ale grafika se v dnešní době nedá dělat jen tak napůl. V dnešní době musíte být lepší než průměr jinak nemáte absolutně šanci uspět. Sleduj nové trendy a grafické objevy a jdi s dobou. Takovýhlech webů už bylo dost a jsou značně okoukané.

 

Myslím, že tvé schopnosti nejsou tak špatné a, že kdyby ses snažil tak zvládneš udělat stránku na kterou se bude dát dívat.

 

Konečný verdikt je u mě 1/10 .

 

Snaž se. Jako grafik si myslím, že nebudeš k zahození, ale musíš se zdokonalovat. Tohle není ten směr, kterým by ses měl řídit. Makej, ty to zvládneš! ;)

Link to comment
Share on other sites

Design se mi celkem líbí, tahle kombinace barev je moje oblíbená, jen sem mi tam nehodí ta kurzíva a ta zaoblená tlačítka u menu... CO bych ještě vytknul je to, že se mi zdá ten řádek Vítej a čas trochu obyčejně... možná by se tam hodila nějaká lišta. Jinak pěkný ;)

Link to comment
Share on other sites

Konečný verdikt je u mě 1/10 .

 

Snaž se. Jako grafik si myslím, že nebudeš k zahození, ale musíš se zdokonalovat. Tohle není ten směr, kterým by ses měl řídit. Makej, ty to zvládneš! ;)

Konečně normální člověk...

Link to comment
Share on other sites

ja jen nechapu jednu vec a to, proc tam mas ocharnu tech ikonek ? konkretne mam namysli ty cerne cary pres ne... jsou snad tvoje ?! podle design 100% vim ze ne, takze proc si privlastnujes neco co neni tvoje ? jelikoz tyto ikony nejsou nikde ke koupi, ale FREE

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ja jen nechapu jednu vec a to, proc tam mas ocharnu tech ikonek ? konkretne mam namysli ty cerne cary pres ne... jsou snad tvoje ?! podle design 100% vim ze ne, takze proc si privlastnujes neco co neni tvoje ? jelikoz tyto ikony nejsou nikde ke koupi, ale FREE

Pokud myslíš,tak si je sežeň ;)

Link to comment
Share on other sites

Pokud můžu reagovat.. Kdybych dělal webdesign a měl bych tam free icony dal opatřil bych je také ochranou známkou například čarami. ;) Měl bych jistotu, že to nikdo s fora mít nebude.. =) Je tu dost lidí, kteří by to rádi zneužili ;)

Link to comment
Share on other sites

Pokud můžu reagovat.. Kdybych dělal webdesign a měl bych tam free icony dal opatřil bych je také ochranou známkou například čarami. ;) Měl bych jistotu, že to nikdo s fora mít nebude.. =) Je tu dost lidí, kteří by to rádi zneužili ;)

No právě... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...