Jump to content

Návrh (kravina)


DON

Recommended Posts

Zdravím,

Jelikož samp scéna upadá a polovinu z nás samp nebaví, navrhuju se nějaký den sejít, a před totálním koncem scény samp, spolu pořádně zapařit na nějakém serveru kde bude zábava(na nějakém od vás), po hře si můžeme všichni říct v sampu sbohem, hrálo se mi s tebou dobře, jsem rád že jsem tě poznal, hodně štěstí dál, na pawnu se však budeme vídat dále(dokud uplně neztroskotáme, všichni), jen návrh hlasujte

Link to comment
Share on other sites

samp už nikdy nebude co bývalo

 

To máš pravdu..ale hneď preháňať, že zanikne? Pokiaľ bude dobrých ľudí, ktorí majú radi hry a sa-mp budú ešte naďalej vznikať dobré videá, dobré módy, ale klany už nie..už jedine staré majú možnosť. Nové? To je všetko zbytočné..viem, čo hovorím. Pokiaľ nemáš minulosť. Tak v dnešnom svete si nič.

Link to comment
Share on other sites

Ich názor ma nezaujíma samp podla mna nezanika =) Je skola a deti musia do nej chodit cez zimne prazdniny sa to zas rozbenhe uvidis :)

 

Za to ty by ses měl do školy zase vrátit a naučit se rody... :p

Link to comment
Share on other sites

Ich názor ma nezaujíma samp podla mna nezanika =) Je skola a deti musia do nej chodit cez zimne prazdniny sa to zas rozbenhe uvidis :)

 

Za to ty by ses měl do školy zase vrátit a naučit se rody... :p

 

 

Óóó aký inteligent .. :prdel: Kazdy nemoze byt taky múdry ako ty ;) .. Sa staraj o seba hej?!

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

Jelikož samp scéna upadá a polovinu z nás samp nebaví, navrhuju se nějaký den sejít, a před totálním koncem scény samp, spolu pořádně zapařit na nějakém serveru kde bude zábava(na nějakém od vás), po hře si můžeme všichni říct v sampu sbohem, hrálo se mi s tebou dobře, jsem rád že jsem tě poznal, hodně štěstí dál, na pawnu se však budeme vídat dále(dokud uplně neztroskotáme, všichni), jen návrh hlasujte

 

Nieje špatný návrh.

Link to comment
Share on other sites

ŽÁDNÁ SA-MP SCÉNA PANEBOŽE NEUPADÁ! UŽ MĚ S TÍM S PROMINUTÍM SERETE A JO BUDU SPORSTEJ. DOPRDELE KDE STE SEBRALI TAKOVOU HOVADINU JAKO ŽE SA-MP SCÉNA UPADÁ. TO NENÍ VŮBEC PRAVDA, JE TO ÚPLNĚ NA OPAK. FAKT, TOHLE MĚ UŽ DOKÁŽE TOTÁLNĚ VYTOČÍT.

 

SA-MP SE ROZRŮSTÁ KAŽDÝM DNEM! PADAJÍ REKORDY V ONLINE HRÁČŮ VE ŠPICE. TAKŽE SE BĚŽTE S TĚMA VAŠEMA KECMA O UPADÁNÍ SCÉNY ZAHRABAT. PRVNĚ SI OVĚŘUJTE FAKTA NEŽ ZAČNĚTE TADY MLÍT TAKOVÝ SRAČKY.

 

TAK A TED MI DEJTE VAR PROTOŽE TOHLE UŽ JE NA MĚ MOC.

 

A mimochodem, scéna která tu byla dřív už pánové dávno skončila. už máte nějaký ten rok spožděný. Je to blbost. Si sfoukněte svíčky jaký chcete, ale rozhodně tohle není žádný konec scény. MLUVTE ZA SEBE!

 

Ještě někdo, kdo mě chce dneska nasrat?

Link to comment
Share on other sites

"cheers" Ingition ma pravdu :!:

 

Scena upada, scena upada. To ze v CZ/SK komunite je samej RZE server - kvuli tomu nespadne na celym svete sa:mp.

 

Exe_r - A proc teda nehrajete na jinejch serverech? Ja taky kdyz uz si jdu zahrat tak na Awesome Stuntages (zadny CZ/SK) nebo na svuj mod.

Link to comment
Share on other sites

Samp hraje stále více a více hráčů. A to i v cz/sk. Jsou stále lepší a lepší mody/možnosti. Tak jaký úpadek?

 

Jiná věc je že vetšina komunity je stará cca 12-13let takže pak vypadá úroven některých ale i normalní hráči se najdou.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Davidekpc a Ingnition má pravdu.

 

Proč nehrát jiný módy? Osobně doporučuji LS:RP, PR:RP, Awesome stuntages, Minigames, Minimission.

 

To, že daji RZE na serveru tak znamená, že CZ/SK scéna upadá? To je nějaká blbost ne? Tak to je na nich co si dají na serveru za mód, který bude bez hráčů. Oni budou rádi jen, že tam mají RCON + level 5

 

Tak podle mě ty hráče přitahuje jen když je na serveru vidět 30+ více hráčů.

Link to comment
Share on other sites

I kdyby upadala, tak stejně to hraje spoustu lidí.. Sorry ale ubohej topic.. děláš jako kdyby jsme všichni měli stejnej názor jak ty.. konkrétně to loučení se sampem..

 

EDIT: Naprosto souhlasím s Ignitionem..

Link to comment
Share on other sites

když si vemeš že ve světě je několik miliard lidi tak jo

 

-- úte 07. zář 2010 20:26:31 --

 

když si vemeš že ve světě je několik miliard lidi tak jo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...