Jump to content

Mafia II


Razzor

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Caute,tak co kdo uz smazi mafiu II ? :p Ja valim verziu s CZ Dubingom. Uz to mam prejdene na 70%. Dnes cez den to snad dohrajem :p

Hru už mám hotovou, skládá se z 15 kapitol, což je velmi málo, ale zato, jsou dlouhé, takže moje hodnocení na hru je 80% navíc, myslím, že vývojáři, si popučovali pár věci z jiných her/hry.

Link to comment
Share on other sites

Hrál jsem jen demo. Kromě zmatené kamery uvnitř v baráčku to neni až tak špatná hra. Ale plnou hru si neplánuji kupovat, takže neposoudím.

o nic nepřicházíš, pokud si hrál GTA IV, tak Mafiu 2 hrát ani nepotřebuješ ;) je to skoro jedna a ta tentýž hra :)

Link to comment
Share on other sites

Hrál jsem jen demo. Kromě zmatené kamery uvnitř v baráčku to neni až tak špatná hra. Ale plnou hru si neplánuji kupovat, takže neposoudím.

Chyba, jak si nehrál Mafii jako bys nebyl :p. S gtačkem se to nedá vůbec srovnavat, mafia má oproti němu dokonalou strhující atmosféru kterou pak ještě zesiluje český dabing. Jednička mě tenkrát naprosto uchvátila sem zvědavý jak se jim povedla dlouho očekávaná dvojka.

Link to comment
Share on other sites

Hrál jsem jen demo. Kromě zmatené kamery uvnitř v baráčku to neni až tak špatná hra. Ale plnou hru si neplánuji kupovat, takže neposoudím.

Chyba, jak si nehrál Mafii jako bys nebyl :p. S gtačkem se to nedá vůbec srovnavat, mafia má oproti němu dokonalou strhující atmosféru kterou pak ještě zesiluje český dabing. Jednička mě tenkrát naprosto uchvátila sem zvědavý jak se jim povedla dlouho očekávaná dvojka.

Já ale porovnávám Mafii II s GTA IV milý pane ;)

Link to comment
Share on other sites

Hrál jsem jen demo. Kromě zmatené kamery uvnitř v baráčku to neni až tak špatná hra. Ale plnou hru si neplánuji kupovat, takže neposoudím.

o nic nepřicházíš, pokud si hrál GTA IV, tak Mafiu 2 hrát ani nepotřebuješ ;) je to skoro jedna a ta tentýž hra :)

Jestli to je pravda tak GTA IV na muj PC nejde tak budu pařit mafii :d

Link to comment
Share on other sites

Hrál jsem jen demo. Kromě zmatené kamery uvnitř v baráčku to neni až tak špatná hra. Ale plnou hru si neplánuji kupovat, takže neposoudím.

o nic nepřicházíš, pokud si hrál GTA IV, tak Mafiu 2 hrát ani nepotřebuješ ;) je to skoro jedna a ta tentýž hra :)

Jestli to je pravda tak GTA IV na muj PC nejde tak budu pařit mafii :d

můžeš to zkusit, zabaví tě to tak na 1-2 dny, já to zvládnul přejít během 10 hodin s přestávkama...;) ale, vždyť náročně je to zhruba stejný ne?moment mrknu...

 

EDIT:

 

GTA IV:

 

Minimální konfigurace:

Operační systém: Windows XP/Vista

Procesor: 2400 MHz

Operační pamět: 1536 MB RAM

Grafická karta: 3D grafická karta se 256 MB

 

Mafia II:

 

Minimální konfigurace: Operační systém: Microsoft Windows XP (SP2 nebo novější) / Windows Vista / Windows 7

Processor: Pentium D 3Ghz nebo AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) nebo lepš

RAM: 1.5 GB

Grafická karta: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro nebo lepší

Místo na disku: 8 GB

Zvuková karta: 100% DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta Příslušenství: Klávesnice a myš nebo Windows kompatibilní gamepad

 

GTA IV je míň náročné, by teda mělo být...Co se týče procesoru...

Link to comment
Share on other sites

Ja Extrahuju teď xD mafiu ... Mam se na to těšit ? xD

 

-- čtv 26. srp 2010 8:59:50 --

 

lidi kdyz jsem to stáhnul s WC (skidrow) jakej mám mit crack ? stačí ten skidrow crack nebo musím stahovat i to v3 a v7 ? xD díky

Link to comment
Share on other sites

tak jako promiň, ale ty tady klábosíš o 1čce...

O jedničce byla pouze ta poslední věta. Mluvím všeobecně , viděl sem trailery, mám info od známých co to hráli, znám dobře mafii. Bohužel sem ještě neměl to potěšení to hrát, čekám až u nás vyjde verze s českým dabingem. Ale co má GTA IV společného s mafii? Příběh je oproti mafii daleko lacinější, atmosféra také. GTA je freeroam převážně kdežto mafie se drží linaerně hlavně příběhové liniie.

Link to comment
Share on other sites

Mafii II sem dnes dohrál a podle mého to stačí si zahrát 1 a po druhé už to člověka nebavý :d Ale jinak dobrý, ale souhlasim s tim, že maji hodně věcí z jiných her..

A taky mě docela překvapilo, že v mafii 2 jsem byl jeden z těch dvou co zabili starého Toma Angela z jedničky :d

Link to comment
Share on other sites

Dnes rano som to presiel. A GTA IV s Mafiu II sa neda rovnat. Je to uplne super hra,GTA IV suxx.

No, mafia 2 a GTA IV maji neco spolecneho a neco ne a mafii 2 schází dlouhý příběh co GTA IV má, ale zase GT IV je špatně optimalizovaná což zase mafie 2 je dobře.. Takže prostě v něčem mají obě hry mínus a v něčem plus

Link to comment
Share on other sites

Mafii II sem dnes dohrál a podle mého to stačí si zahrát 1 a po druhé už to člověka nebavý :d Ale jinak dobrý, ale souhlasim s tim, že maji hodně věcí z jiných her..

A taky mě docela překvapilo, že v mafii 2 jsem byl jeden z těch dvou co zabili starého Toma Angela z jedničky :d

 

 

Jo ? tak to by me nebavilo skdoa ze to vic nenavazuje na jednicku treba jako ze bysi hral

za nejakeho mafiiana ze salieriho baru a sel bys po salierovi atak proste bys by lna strane toma

Link to comment
Share on other sites

To by bola kravina keby to nadvezovalo :d je to dobra hra. Este jedna vec co ma dost zarazila je ze tam neams volny pohyb po meste. Furt si v niakej misii. A po dohrani si tiez mozes jedine vybrat kapitolu a nemozes sa len tak vozit. Mali to spravit to primanie misii na styl GTA ze si chodis pre misie. Podla mna by to ovela predlzilo hranie :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...